LenZa28 LenZa28 komentáře u knih

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Přečteno za dva večery na dovolené,kde jsem opravdu už po náročném roce s třemi dětmi potřebovala vypnout a kniha dokonale odpovídala mým potřebám - jednoduché čtení, žádné přemýšlení, kratší věty. Jednohubka. Za mě obsah i forma podprůměrné, ale dáchla jsem si u ní, takže děkuji :-)

23.08.2021 2 z 5

Modely lásky Modely lásky Barry Vissell

Za mě průměrná kniha.

08.04.2020 2 z 5

Karmická sinusoida Karmická sinusoida Ester Davidová

Pro lidi, které tato tématika zajíma vřele doporučuji a souhlasím s předchozími komentáři. Za mne jen dodatek, že se v mém případě nejednalo o knihu ke kávě, jedná se o relativně náročné čtení - četla jsem ji nečekaně dlouho, denně po kouskách 2 měsíce a spousta příběhů se mne velmi dotka a mám je v hlavě i dávno poté, co jsem knížku zaklapla. Fascinující.

04.04.2020 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Přidávám se k názoru, že je kniha vleklá, ale po dvousté stránce už jsem ji hltala a mě tedy vrah velmi velmi překvapil! Nakonec se mi kniha moc libila. Hlavní hrdina Dent mě moc bavil.

29.02.2020 4 z 5

Kiliánovo tajemství Kiliánovo tajemství Ester Davidová

Knihu jsem koupila dceři (9 let) a prožíváme u ní překrásné chvíle cela rodina. Nádherná, moudrá. Mám chuť ji darovat všem kolem nás. Věřím, že by z ní mohl být světový bestseller.

30.01.2020 5 z 5

Cesty duše v číslech a znameních Cesty duše v číslech a znameních Ester Davidová

Na knihu jsem se velmi těšila a věděla jsem proč. Kniha se mi velmi líbila, je to zas trošku jiné , čtivé, zajímavé, poutavé . Na mě sedělo velmi číslo spíše než znamení, ale pochopila jsme proč. Příběhy z praxe jsem hltala bez dechu. Nicméně dávám o jednu hvězdičku méně za to, že se text hodně opakuje a to například i hned za 2 odstavce, což mne nutilo zmateně listovat, byla jsem dezorientivaná, co už jsem četla a co ne. Jinak kniha pecka, velká poklona autorce. Děkuji

27.01.2020 4 z 5

Světlonoška Světlonoška Terezie Theimerová

Moc krasná kniha.Děkuji! Jsem nadšená a hned kupuji 3ks pro kamarádky

24.08.2019 5 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Moc jsem se na knihu po přečtení Reportéra (mmch pecka!!) těšila, ale bohužel se mi ani napopáté nepodařilo do knihy dostat a skončila jsem asi na 30. straně..

17.07.2019

O skrytých pokladech O skrytých pokladech Hana Katušťáková

Krasne, moudre pohadky. Radost je detem predcitat

29.08.2017 5 z 5

Očekávaná Očekávaná Kathleen McGowan

Tak moc tomu věřím! Nádhera, mám pocit, že jsem celý život čekala na tyto informace, které zapadaly jako dílky puzzle. Jsme křesťanka a kniha mne velmi zasáhla, hodně jsem se i naplakala. Děkuji autorce.. Podle mne se přepisují dějiny :-)

23.06.2016 5 z 5

Andělé bozi bohyně Andělé bozi bohyně Toni Carmine Salerno

Nadherne ilustrace s velmi konkretnimi sdelenimi.

19.02.2016 5 z 5

Diagnostika karmy 2 - Čistá karma Diagnostika karmy 2 - Čistá karma Sergej Nikolajevič Lazarev

Třešnička na dortu! Ale opravdu jak píše Andream..

03.02.2016 5 z 5

Cesta pravého muža Cesta pravého muža David Deida

Koupila jsem ji manželovi k svátku a nejdřív jsem myslela, že mi ji ošvácá o hlavu, ale dostala se mu do rukou v čas, kdy ji dokázal a chtěl pochopit, a tím se mu a celé naší rodině změnil razantně život. Ale přesně, jak píše St. Jimmy..

08.01.2016

Numerologie pro vaše dítě Numerologie pro vaše dítě Robin Stein

Není složité vyprpfilovat si dítě a nám to tedy sedí u obou dětí.. kniha o tom, v čem být důsledný a co u dítěte podprovat. Doporučuji.

08.01.2016

Racek Racek Anton Pavlovič Čechov

Krásné, Krásné, Krásné! Jsem nadšená. .

29.12.2015 5 z 5

Slib: intimní příběh z války Slib: intimní příběh z války Audrey Magee

Prvních pár stran jsem byla nadšená, hlavní postavy vtipné, příběh mi přišel dobrý nápad.. Cca 50.strana jsem znechucená knihu odložila, za hlavní postavy mě hanba fackovala, ale pořád jsem si říkala, je to z války, těžká doba atd. - po dvou dnech jsem teda z úcty autorky knihu zase otevřela a po 70.straně odkládám a nechci vidět. Námět asi dobrý, ale pro mě je to román plný hyenizmu. Jako člověku je mi zle.

21.11.2015

Hadí žena Hadí žena Hernán Huarache Mamani

Mám depku:-) moc doporučuji..

10.11.2015 5 z 5

Myšlenky srdce - poklad vnitřní moudrosti Myšlenky srdce - poklad vnitřní moudrosti Louise L. Hay

za mě: bomba! Listuju v ní denně.. V seznamu jsou uvedeny situace, člověk si nalistuje a zjistí, jak je všechno jednoduché. Doporučuju!!

26.07.2015 5 z 5