Cesty duše v číslech a znameních

Cesty duše v číslech a znameních https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431626/bmid_cesty-duse-v-cislech-a-znamenich-uqR-431626.jpg 5 17 6

Už od puberty se zajímám o čísla a znamení. Dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech terapeutické praxe regresního terapeuta mi odpovědi začaly přicházet. S každým příběhem klienta, s každým daným znamením a životním číslem jsem vnímala mnoha shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů. Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu. Milí čtenáři, je mi ctí, podělit se o mou studii, zkušenost i poznatky nyní i s vámi. Součástí každé analýzy jednotlivých znamení a životních čísel v této knize jsou příběhy z mé terapeutické praxe. Kapitolu znamení jsem obohatila o vedení pro rodiče – aneb jak být průvodcem dětem těchto znamení. Prozradím vám, které známé osobnosti si nesou stejné životní číslo jako vy a předám vám vedení – Tvůj rod k tobě promlouvá. Dále se můžete těšit na zajímavý a poučný příběh jednoho známého rodu – Prokleté rody aneb jak se předávají rodové zátěže, včetně několika oblíbených článků z mé tvůrčí dílny, jako jsou například: Proč se některé děti rodí předčasně anebo článek Děti devadesátých let. A nezapomněla jsem ani na článeček, který vás nasměruje k vedení - Jak to mám udělat, jak to mám změnit? Nahlédněte tedy společně se mnou do studnice minulosti. Ne proto, abyste se v ní pitvali a zabředávali, ale proto, abyste se stali architekty svých životů a ona vám pomohla rozkrýt, na jakých základech stojíte. Abyste si z ní vzali ponaučení a vykročili jiným směrem. Autorka Ester Davidová.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Es Ter Ka

Cesty duše v číslech a znameních

Nelly
21.06.2022 2 z 5

Kniha nebyla pro mne - přistupovala jsem k ní asi dost kriticky, protože o duchovno, astrologii, karmu a reinkarnaci se zajímám podstatnou část svého života, a tady jsem nacházela jakési plavání v neznámých vodách, kde se lze utopit, ačkoliv plavec si myslí, že vše zvládne, že vše chápe a nic se mu nestane. Dovedu si ale představit, že někomu kniha v něčem pomůže, a tak dávám aspoň ty dvě hvězdičky.

ditul
27.09.2020 5 z 5

Další povedená kniha autorky, která si našla místo vedle mé postele, abych v ní mohla často listovat.

Rochelka
04.08.2020 5 z 5

Krásná kniha u které jsem nemohla uvěřit vlastním očím.

IvaZ
31.01.2020 5 z 5

Za mňa vynikajúca kniha. Aj po prečítaní ju mám stále pri sebe a čerpám z nej. Zrazu som sa pristihla,že počítam životné čísla každému okolo seba :) .Odporúčam každému kto sa nebojí o sebe niečo dozvedieť a pozrieť sa na seba a ostatných aj z iného uhľa pohľadu. Ďakujem pekne.

avatar605
31.01.2020 5 z 5

Úžasná kniha ,stále se k ní vracím a objevuji nové věci Děkuji !!!!

LenZa28
27.01.2020 4 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila a věděla jsem proč. Kniha se mi velmi líbila, je to zas trošku jiné , čtivé, zajímavé, poutavé . Na mě sedělo velmi číslo spíše než znamení, ale pochopila jsme proč. Příběhy z praxe jsem hltala bez dechu. Nicméně dávám o jednu hvězdičku méně za to, že se text hodně opakuje a to například i hned za 2 odstavce, což mne nutilo zmateně listovat, byla jsem dezorientivaná, co už jsem četla a co ne. Jinak kniha pecka, velká poklona autorce. Děkuji

astrologie duchovní život esoterismus, ezoterika čísla

Ester Davidová
česká, 1977
2012  93%Karmická sinusoida
2020  94%Cesty duše v číslech a znameních
2013  92%Vesmírná sinusoida - Okno do mé duše
2017  93%Kiliánovo tajemství
2015  91%Vztahová Sinusoida - Příběh pro Jasminku

Kniha Cesty duše v číslech a znameních je v