lenkavildomcova lenkavildomcova komentáře u knih

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

No já nějak nevím. Nebylo to špatné, ale nějak dlouho jsem se v tom plácala na to, že je to celkem tenká kniha. Asi mi to zrovna nesedlo.

28.07.2021 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Trošinku limonáda, ale četlo se to příjemně.

17.05.2021 5 z 5

Klub vrahů Klub vrahů Pavel Renčín

Jako jo, nebylo to špatné, ale něco mi vadilo tak, že jsem relativně tenkou knihu četla měsíc. Běžně čtu i mnohem hrubší max. týden.

07.05.2021 4 z 5

Kompletní průvodce půstem Kompletní průvodce půstem Jimmy Moore

Skvělá kniha. Půst jsem ještě nedávno brala jako nesmyslný a zbytečný. Po přečtení, této už druhé knihy o půstu, vím, že je půst cesta k ozdravení těla a bude už napořád nedílnou součástí mého života stejně jako otužování a zdravé dýchání nosem.

07.05.2021 5 z 5

Venuše ze zátoky Venuše ze zátoky Dominik Dán

Zase skvělé.

27.02.2021 5 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Perfektní jako vždy.

18.02.2021 5 z 5

Trujkunt Trujkunt Petr Sagitarius

První povídka mě děsně nebavila, druhou jsem začala číst jen kvůli sem tam použitému nářečí "po našimu" a nakonec to bylo docela dobré. Třetí byla super. Takže dávám zlatý střed.

15.02.2021 3 z 5

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Na mě trošku moc "přeslazené".

12.02.2021 3 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Cekkem povrchní vhled do Japonska. Nebylo to špatné, ale čekala jsem víc.

07.02.2021 3 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Opět perfektní. Těším se na třetí díl. Autorka má skvělý vyprávěcí dar, přestože popisuje spostu hrůzy a neštěstí, příběh tak nějak poeticky plyne.

04.02.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Perfektní, skvělé čtení. Úplně jsem se dostávala do doby, o které autorka zrovna píše. Děda byl havíř takže je mi téma blízké. Dnes začnu číst druhý díl. Nemohu se dočkat.

26.01.2021 5 z 5

Sněhurčina rakev Sněhurčina rakev Kerstin Signe Danielsson

Zpočátku jsem se nemohla začíst, nevyznala jsem se v postavách, pletla se mi jména. Nakonec to, ale byla výborná kniha. Skvělý ktimithriller s překvapivým rozuzlením.

21.01.2021 5 z 5

Ukradený smích Ukradený smích Oldřich Šuleř ml.

Místy vtipné, místy smutné... Nejsem úplně nadšená, ale díky tomu, že autor je Ostravák a píše o Ostravě hvězdu přidávám, jinak zlatý střed.

16.01.2021 4 z 5

Vír Vír Frode Granhus

Jako jo, bylo to dobré, ale z nějakého důvodu mi přečtení trvalo skoro 3 týdny. Normálně čtu tak 2-3 dny. Ztrácela jsem se ve jménech.

14.12.2020 3 z 5

Slzy africkej lásky Slzy africkej lásky Mirka Manáková

Po všech těch thrillerech, co tak ráda čtu, byla tato kniha příjemná oddechovka. Líbila se mi.

21.11.2020 5 z 5

Rodina Rodina Martina Cole

Klasická Martina Cole.

18.11.2020 4 z 5

Nákaza Nákaza Daniel Kalla

Ale jo, v rámci dnešních Covidových dní měla kniha hlubší rozměr. "Bůh ví", jak se dostal virus mezi lidi...

16.11.2020 4 z 5

Vůně nebe Vůně nebe Ivana Ondriová

Četlo se to skvěle, ale Naďa mi byla celou dobu děsně nesympatická.

10.11.2020 5 z 5

Psáno ve hvězdách Psáno ve hvězdách Aisha Saeed

Neuvěřitelné jak se mohou chovat lidé ve 21. století. Jak žena nic neznamená.

08.11.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tento žánr nemám ráda, ani nevím proč jsem si tu knihu půjčila, ale přečetla jsem ji jedním dechem. Super.

23.10.2020 5 z 5