Vůně nebe přehled

Vůně nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410528/bmid_vune-nebe-w3K-410528.jpg 4 41 41

Křehká a zranitelná, zároveň však vášnivá Naďa hledá útěchu v náruči svého kolegy. Za chvíle zdánlivé romantiky však zaplatí téměř životem, když se kvůli vlastní nerozvážnosti dostane do rukou nebezpečného maniaka. Podaří se jí dostat ze svízelné situace? Dokáže zachránit své pošramocené manželství? A najde nakonec lásku tam, kde by ji nikdy nehledala?... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Vôňa neba

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vůně nebe. Přihlašte se a napište ho.

radus
03.06.2023 3 z 5

Začátek mi přišel zdlouhavý a pořád tak nějak o ničem. Pak bylo napětí dost, ale možná zas trošku překombinováno jak v americkém filmu. Konec na farmě byl nejlepší, troška romantiky neuškodí

Aneleh
14.04.2023 5 z 5

Výborně sepsaný román pro ženy i pro muže. Je tam vše, co si můžeme od dobré knihy přát, je čtivý a zaujme. Na své si přijdou příznivci napětí, dobrodružství, ale i romantiky a psychologie.
Jediné, co mi trochu mrzí, je, že vlastně nebylo vysvětleno, z jakého důvodu se na začátku knihy Tomáš tak nepříjemně k Nadě choval. Chápu, že to bylo uděláno účelově, aby se vysvětlila následná Nadi nevěra, ale právě proto to mělo být nějakým způsobem vysvětleno, protože takhle z toho Tomáš vyšel trochu jako nějaký agresivní despota, když následně je zase vykreslován pouze jako nešťastný muž, který se nedokáže s nevěrou smířit. Autorce to však odpouštím a dávám všechny hvězdičky, protože jinak příběh považuji za kvalitní a líbil se mi.

Olsovcova
05.08.2022 2 z 5

Kniha je napsaná svižně, pěkně se četla, i když některé pasáže se pořád dokola opakovaly a ne vždy byla zachována logika příběhu (SPOILER: opravdu už 2-3 týdny po velké břišní operaci může jezdit hrdinka s nadšením na koni?) a myslím, že příběh jako celek je poněkud překombinovaný...
Nejhorší je ale český překlad - nesmyslné fráze, jinde očividné slovakismy (nebo rovnou slovenský výraz). Když už má někdo potřebu vydávat slovenského autora v češtině, tak by měl zadat překlad někomu, kdo je schopen tyto dva jazyky od sebe rozeznat.

Knižní novinky (34. týden)

18.08.2019

Kniha Vůně nebe v seznamech