LenkaNovotna32 LenkaNovotna32 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silna kniha, ktora vo vas zanecha pocit vďačnosti ze zijeme taky život aky zijeme. Krasne napisane dielo. Miestami som sa neudržala a plakala som ako dieťa.odporucam kazdemu koho zaujima 2 sv vojna

23.04.2023 5 z 5

Zlodejka kníh Zlodejka kníh Markus Zusak

Tuto knihu radim medzi to najlepšie co som citala o 2sv., bolo to originalne v podani smrti,kto by to povedal ze smrt ma srdce. Milovala som Liesel od začiatku az po koniec,Rosu aj Hansa. Tu sa ukazuje ze za vojny trpeli vsetci a to aj Nemci, unikatny príbeh na zamyslenie, ktory stoji za to prečítať si ho.

10.02.2024 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tuto knihu som si zamilovala,nedokázala som ju pustiť z rúk.Za mna je to jedna z najlepších kníh ake som kedy citala.Knihomol sa naviaže na príbeh a ťažko sa na konci luci s postavami,clovek si pri nej poplace,nasmeje sa,zamysli nad životom...vrelo odporúčam.

05.08.2021 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Dakujem za tuto knihu,konecne nieco ine,iny pohľad na vec.Knihu som zhltla za jeden den,velmi zaujimavo písaný pribeh.Ohavnosti ktoré sa diali za 2 sv vojny zasiahli vsetkych v tej dobe,tu vidno ze trpeli vsetci.Smrt ako rozprávač sa mi páčila,malo to dušu.

05.08.2021

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Užasna kniha od začiatku, vtipna,dej mal ten spravny spád.Az mi bolo luto ze citat posledne strany. Precitala som od autorky vsetky knihy a vsetky boli krasne. no mrzi ma ze Katerina uz nepíše.

23.04.2023 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Tato cela seria sa strasne vydarila. Zakoncenie bolo dokonale, chalanov som si doslova zamilovala, skoda ze ich nie je viac. Odporucam kazdemu

25.01.2024 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Po dlhej dobe konecne dobra kniha, ktora stoji za to aby ste si ju precitali.Prva cast je uplne o niecom inom nez cakame,dve male deti ktore preziju aj to najhoršie, lebo maju jeden druhého. Prostredie je dost krute a tazke az fascinujúce , hlavne postavy mohli byt este viac premyslené, viac rozvynute ich osobnosti. Inak je tam vsetko co od takejto knihy cakat, napetie, laska, sex,akcia,trochu humoru.... Odporucam

28.11.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Malo kedy davam 5 hviezd, ale cela seria je proste uzasna, spisovatelka vie co píše. Perfektne zakončenie, uz dlho som sa tolko nenasmiala pri knihe. Je tam všetko co dobra kniha ma mat,pre mna top autorka. Odporucam, stoji to za prečítanie od jednotky az po štvorku.

14.09.2023

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tak toto je kniha na úrovni, milujem štýl písania tejto autorky. Tato kniha je ako keby rozdelená na dve casti, prva:opatruje mladeho muza, na mentálnej urovni 10 rocneho chlapca, ktreho si hned clovek zamiluje, druha cast je o uplne niecom inom... Kniha vas nenecha na pokoji, je tam vsetko laska, romanika, vtipne sceny, mafiánske prostredie, napetie. Ach do Michaela som sa zamilovala hned na začiatku a drzalo ma to az do konca. Paige bola úžasná a strasne silna a totalne švihnutá . Proste skvela kniha. Odporucam

09.01.2024 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Malo kedy davam 5 hviezd, ale toto dielo si to zaslúžilo. Ma to vsetko co od takého žánru čakať, kto ma poriadnu fantáziu a vie sa do knihy vžiť tak tento pribeh oceni a uzije si ho. Bolo to krasne, citlive, vzrudujuce, plne akcie a zvratov. Super, tato kniha a pan autor spôsobili to ze som zacala poriadne milovať čítanie a vôňu papiera pri listovani. Bolo to uz davno ale otvorili mi svet fantázie,radím tuto seriu medzi nejlepšie knihy ktore som citala. Dakujem.

08.01.2024 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Aaach tak toto bola krasna kniha, nechybalo tomu nic, citlive, vtipne, trochu napínavé, sexi a putave. Hlavny hrdina ma trosku štval, joj miestami by som mu natrieskala na tu jeho dokonalu rit!koly jeho pochybnostiam. Ale zase dovera sa neziskava lahko, inak by to nestalo za to. Pacil sa mi ako muz, aj ako otec,mal dobre srdce a cisty charakter, super myšlienkové pochody este viac telo...Taky
sexi princ na bielej jachte(namiesto koňa ) Noo a hlavna hrdinka bola presne taka aka ma byt aby to nezradzovalo ženskú populáciu, ziadna naivna, hlupucka husicka. Zena ktora sa vedela obetovať, mala ostrý jazyk a nenechala si kaslat na hlavu koly hormónom. Na konci by som ho trosku mozno este potrápila. Odporucam lebo to spnilo svoj ucel. Clovek pri knihe vypne a uziva si príbeh.

20.12.2023 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Veľmi dobre pisana kniha, pribeh vas nepusti kym nieje koniec a aj potom nad tym uvažujete este niekoľko dni. Putave čítanie, odporucam každému a davam 5 hviezd lebo si to tato kniha zaslúži

18.05.2023 4 z 5

Velmi dlho som nemala odvahu začať čítať tuto knihu, emocionálne ale aj duševne vyčerpávajúci pribeh. Chcem týmto vzdať všetku úctu ale aj velky obdiv pani Fischerovej,za jej odvahu, lasku, dobrotu ale aj za vôľu žiť. Knihu som nepustila z rúk a mozem povedat ze som miestami nevidela koly slzám a vzlykom. Je dôležité nezabudnúť na holokaust, ani na ludi ktory prežili strasne casy a utrpenie, strach, videli a zažili veci ktoré by nemaly byt uz nikdy legálne.Poucme sa prosim a drzme sa lasky a dobroty. Odporucam všetkým.

10.02.2024 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Velni pekná oddychová kniha. Iskrenie medzi hlavnými postavami je uzasne no najviac som si uzila jej šialený slovnik, myslienkove pochody, drzosť a obetovanie rodine...Len ta obalka sa vobec nehodi k pribehu. Chapem ze autorka chcela zaujať obálkou ale toto nie.

16.01.2024 4 z 5

Dôvera Dôvera Michaela Brnková

(SPOILER) Neda sa povedať ze by to bola zla kniha,ale nie je to ani nic extra, po precitani knihy Konflikt som vsak mala vysoke ocakavania aj od ostatných knih. Mam pocit ze pani autorka sa drzi na uzde pri pisani, ale naco? Treba do toho ist na plne gule!!?Bolo to veľmi ne premyslené,miestami az plytké. Pribeh nebol zly no sami uznajte, Halton potrbuje pomoc v kancelárií ale razantne odmieta aku kolvek pomoc od nej, je brat krala ale zije ako v kopke, ale zase na druhej strane bol pekelne sexi, nooo a Lexi bola neverihodna. Ta akcia v Taliansku bola o com? Uplne bezpredmetna scena. Je mi luto a som sklamana lebo som cakala viac

18.12.2023 2 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Bolo to romantické, sexi, vtipne a velmi dobre sa to citalo. Je to jednohubka na jednu noc.miestami som prevracala ocami a naslo by sa paru chyb ktore mi vadili, ale nie je to potrebné. Aj taketo knihy potrebujeme...

24.09.2023 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Kniha je velmi pekná, dobre sa to cita. Pribeh ktory ma začiatok, stred aj super koniec, nieje to ale kniha ktora vo vas zanecha hlboku myšlienku alebo vas nenach spať. Oddychové čítanie. Ktore kazdy z nas raz za cas potrebuje. Urcite odporucam.

03.06.2023 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Haha smiala som sa este dobru pol hodku ked som docitala knihu.Kimber bola totalne na hlavu, stale naštvaná a neskutocne sarkasticka az niekedy vysinuta Ale bola perfektne strelena,boze a ta komunikácia s jej delohou!!! Hah bavila ma, Mateo bol snovy muz. Sexi vymakany Talian, a tie vlasy... mal dobru povahu a znasal dost vela ran od Kim. Pasovalo mi to,

23.03.2024 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Nevie niekto ci autorka este pise nove knihy? Dakujem

28.06.2023 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Celkom to bolo dobre, hlavny hrdina ma bavil,vtipny a sarkasticky, no zase sa opakujem, ale krasny, mudry, bohaty a nema jedineho kamaráta,ale zato ma velke pero a kopu peňazí klasika na ktoru zeny letia.. Ona no bola slabsia postava.Prisla mi dost naivná, bez hrdosti a vlastneho názoru. Je to kniha na ktoru do tyzdna zabudnete. Jednohubka

18.05.2023 3 z 5