LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

Ranhojičova láska Ranhojičova láska Wolf Serno

Omylem jsem přeskočila třetí díl. Tahle poslední kniha se mi četla celkem dobře, ale asi už stačilo, příležitostně si dočtu tu trojku. Už je to pořád stejné.

24.03.2017 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Je to už nějaký čas, co jsem četla první díl, u toho jsem se fakt bavila. Tahle druhá kniha už mě trochu přijde jako vyvařená voda, tak nevím, jestli se pustím do třetí.

13.02.2017 3 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Moc pěkná kniha, četla jsem ji jedním dechem a při tom jsem si uvědomovala, jaká to byla strašná doba, jakou odvahu museli parašutisti ukázat.... Neumím to úplně vyjádřit, ale takovou knihu by si měli přečíst studenti v hodinách dějepisu.

25.01.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době četla. Patrik Hartl je skvělý autor. Nikdy jsem nečetla knihu, která se dá číst z obou stran, krásně to do sebe zapadá. Moc se mi to líbilo.

11.01.2017 5 z 5

To jsem já, Františka To jsem já, Františka Františka Čížková

Knihu jsem dostala pod stromeček a přečetla ji jedním dechem. Je to zajímavé čtení a často se člověk zamyslí i sám nad sebou a svým životem.

02.01.2017 5 z 5

Pouto krve Pouto krve Kitty Sewell

Kniha mě hodně zaujala a moc se mi líbila. Prolínání dějů v čase postupně odhalovalo celý příběh. Zkusím i druhou knihu od autorky.

21.12.2016 5 z 5

Střepy Střepy Dick Francis (p)

Klasická detektivka, dobré počtení.

01.12.2016 4 z 5

Lodní ranhojič Lodní ranhojič Wolf Serno

Druhý díl mě zaujal víc než první, zajímavé je mimo jiné to, co všechno v té době už lidé uměli.
Dám si pauzu a vrhnu se na třetí díl

22.11.2016 4 z 5

Městečko Thunder Point Městečko Thunder Point Robyn Carr

Oddychová četba, bylo to celkem zajímavé, přesně pro dny, kdy potřebuje člověk relaxovat.

08.11.2016 3 z 5

Ranhojičova pouť Ranhojičova pouť Wolf Serno

Kniha je každopádně zajímavá tím, že se člověk dozví, jak se ve středověku léčilo a docela mě překvapuje, co všechno uměli. Vlastní příběh mě chvílemi trochu nudil, ale nakonec se to zlepšilo a určitě si přečtu pokračování.

14.10.2016 4 z 5

Bohužel musím souhlasit s předešlými komentáři. u "Staříka" jsem se fakt bavila, "Analfabetka" dobrý, ale tohle už je "vyvařená voda". Další knihu už snad ani nechci číst.

05.10.2016 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Čtivé a napínavé, někdy jsem se i trochu bála. Ta jedna hvězdička mínus je za to, že některé věci už jsou trochu nesmyslné, ale určitě doporučuji.

26.08.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha vtipná i pravdivá, ale Malý pražský erotikon se mi líbil víc.

16.08.2016 5 z 5

Poslední láska Václava II. - Tajemná Anežka, sokyně Elišky Rejčky Poslední láska Václava II. - Tajemná Anežka, sokyně Elišky Rejčky Melita Denková

Takové lehčí letní čtení, ale myslím, že si časem od autorky přečtu ještě něco.

08.08.2016 3 z 5

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

Mě se celá série moc líbila a četla jsem to jedním dechem.

02.08.2016 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Bílou Masajku jsem četla kdysi, náhodně jsem narazila na poslední knihu a teď jsem tedy zhltla druhou a plynule pokračuji s třetí.
Druhá kniha o návratu z Afriky s mi moc líbila a přečetla jsem jí jedním dechem.

15.07.2016 5 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Přečetla jsem od Viewegha skoro všechny knížky, většinou se mi líbily, tuhle bych ale přiřadila spíš k těm slabším.

11.07.2016 3 z 5

Štěstí - neštěstí, láska - manželství Štěstí - neštěstí, láska - manželství Jana Robinson

Ze začátku jsem se nemohla zorientovat, kdo je kdo, protože to je psané formou dopisů, ale pak jsem se začetla. Je to opravdu ze života a kniha se mi nakonec líbila.

07.07.2016 3 z 5

Afrika, má láska Afrika, má láska Corinne Hofmann

Knihu jsem objevila náhodou, kdysi jsem četla Bílou masajku a o ostatních knihách jsem nevěděla. Je to čtivé, často jsem taky měla slzy v očích a člověk si uvědomí, jak se vlastně máme dobře. Určitě si přečtu i ostatní knihy po "Bílé masajce".

27.06.2016 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Knihu jsem přečetla, ale že by mě nějak uchvátila, to říct nemůžu. Ke konci už mi to přišlo zdlouhavé.

17.06.2016 3 z 5