Střepy

Když slavný žokej Martin Stukely zemřel po pádu v Cheltenhamu, zanechal svému příteli Gerardovi jako dědictví videokazetu "s dynamitem". Jenže kazeta se vzápětí za podivných okolností ztratila. Proč? Co na ní je? A ztrácejí se další videokazety a lupiči neváhají sáhnout k násilí...

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/854/strepy-854.jpg 4.3115

Shattered (2000)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

akdar72

Tentokrát jsem byla zklamaná. Nebyla jsem schopna vyznat se v jednotlivých postavách, zmatené od začátku do konce.

LenkaKa
01.12.2016

Klasická detektivka, dobré počtení.

hana4834
27.11.2016

Dobrá detektivka jen se mi zdálo že to není jako vždy o koních ale spíš o sklářství ale jinak super

pocitac311
09.01.2016

Zvláštna "light" detektívka s jedným mŕtvym na začiatku a druhým v dramatickom konci. Všetko vypátra hlavný hrdina a polícia len nečinne sleduje. Ale číta sa dobre.

DenisePartridge
28.12.2015

Skvělá kniha, dobře prokreslené charaktery postav, dobře zvolené prostředí, zkrátka Dick Francis. Knihu rozhodně doporučuji.

kalache
30.12.2014

neodložitelná kniha,jako všechny ostatní...

Pawlisman
27.01.2014

Otevřel jsem a četl s nadějí, že bude kniha stejné strhující a kvalitní zábavy jako Oheň a bič. Čekal a čekal, po 100. straně už zabalil. Nevěrohodné a nezábavné. Zmatené a nic se neděje. Oheň a bič o 200% lepší. Zkusím Francise dotřetice a uvidím. Tuto knihu nedoporučuji. Zmatené a nevěrohodné příhody, náhody, zápletky.

janach
13.03.2013

Typická "francisovka" - napínavý děj, poctivý, lidský hlavní hrdina.

studentice
22.08.2012

Klasicky Dick Francis - obsahuje napeti, lasku i urcitou idskost. Nemuzu nez doporucit:)

vitavita
09.03.2012

Přečte se na jeden zátah.

Dick Francis

Dick Francis