Pouto krve

Madeleine je dcerou kubánské šamanky, santery, ale sama černé magii nedůvěřuje. Její život je po tragické smrti manžela v hurikánu beztak dost černý. Nový život začíná v Anglii, kde pracuje jako psychoterapeuta, mezi jejími klienty jsou i vrazi a oběti domácího násilí. Její nová pacientka Rachel, týraná žena východoevropského mafiána a obchodníka s bílým masem, vypadá jen jako jedna další v řadě. Jak ale její terapie pokračuje, Madeleine šokovaně odhaluje, že by mohla být do života své klientky zapletena víc, než si dokázala představit. Před lety se musela nedobrovolně vzdát své malé dcery a od té doby po ní nepřestala pátrat. Je možné, že by s ní Rachel měla něco společného? Madeleine je vtažena na nebezpečnou cestu za pravdou a zjišťuje, že vedle života své ztracené dcery musí uchránit i ten svůj. Na útěku před nebezpečnými násilníky musí obě ženy spojit své síly a Madeleine poprvé v životě zvažuje, zda využít své temné nadání, zděděné po mocné santeře…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47265/pouto-krve-47265.jpg 3.631

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bloodprint

Kniha Pouto krve

Jirinamac
30.04.2021

Už je to dlouho, co jsem tuto knížku četla, pamatuji si obsah, ale vůbec mě nebavilo jí číst.

Johanka1956
29.04.2021

Asi to nebyla správná volba číst tuto knihu po Alicině síti. Do první poloviny jsem se nemohla začíst, ale protože nikdy neodkládám rozečtenou knihu tak jsem to nakonec dala. Zpočátku příběh o ničem, prolínání minulosti se současností mně dost vadilo. Ale od druhé půlky napětí a nečekané rozuzlení mě potěšilo a nakonec jsem nelitovala, že jsem knihu neodložila. Román Ledová past se autorce povedl mnohem lépe.

DominaCZ
04.09.2020

Spíš příběh o tý ukrajinsko-ruský sexuální závislosti a plazení se před ním alá "vím že mě zas zmlátí, ale stejně mu ty nohy roztahnu", než nějaký kubánský tajemství a atmo.
Rachel byla odporná a útočná, a přitom poddajná k*áva.
Nic mě nedojímalo.
M., která zavinila ten začátek a ztrátu manžela, taky.
Prostě typická jejich ...jak to říct slušně..."děva volných mravů", která se nechá zbouchnout v patnácti no.
Tím pádem to "rozluštění" žádný tajemství není žejo.
Nikdo sympatickej, atmo žádná, nelíbilo.

LenkaKa
21.12.2016

Kniha mě hodně zaujala a moc se mi líbila. Prolínání dějů v čase postupně odhalovalo celý příběh. Zkusím i druhou knihu od autorky.

he.olca
11.03.2013

Kniha celkem napínavá, od půlky se čte jedním dechem. Nebavilo mě moc prolínání časových úseků života- minulost, přítomnost.