lenka.v lenka.v komentáře u knih

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Velmi povedené !!
Jen konec se mi zdál být takový nedotažený jakoby to ani nepatřilo ke té samé knize .

20.02.2024 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Super oddechovka, romantika, trocha napětí a nečekané rozuzlení.

30.01.2017 5 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Fern Michaels (p)

moc pěkný román se vším co k románu patří .

19.01.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Zajímavé a s neobvyklým dějem ...ale něco mi tam prostě chybělo. Nejspíš taková ta jiskra která ne a ne zažehnout čtenářovu (moji) mysl.

12.01.2017 3 z 5

Muchachas (mučačas) 1 Muchachas (mučačas) 1 Katherine Pancol

Na začátku bylo zmatení, knihu jsem po dvou dnech odložila. Za tři měsíce jsem ji znova otevřela a za dva dny dočetla . Jsem jaksi rozhozena z této knihy a nekonec musím napsat že se mi to vcelku líbilo až na ten začátek kdy jsem se motala v ději a v postavách.

24.11.2016 4 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Já nelituji!!!
Bylo to skvělé :-)

12.02.2016 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

WOW , tak to bylo super. Jedna z nejnapínavějších knih co jsem kdy četla .

29.10.2015 5 z 5

Nic neříkej! Nic neříkej! Karen Rose

Napětí a romantika -to je přesně to o čem ráda v knihách čtu.
Knihu jsem skoro neodložila z ruky jak pěkně se četla. Moc se mi líbila.

06.10.2015 5 z 5

Rubínová zář Rubínová zář Virginia Cleo Andrews

super :-)

30.07.2015 5 z 5

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Jedna z hodně dobrých knih. Bavila mě :-)

05.07.2015 5 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Super , super a ještě jednou super!!!
Ať si píše a říká kdo chce co chce . Dr. Lecter je geniální psychopat ze kterého mrazí.
Knihu jsem o víkendu odložila jen abych navařila rodině jinak šlo vše mimo mně.

17.11.2014 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Perfektní ! King se vším všudy . Šílená Annie Wilkesová mě pronásleduje už třetí noc ... snad se probudím vždy celá :-)

22.09.2014 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Dávám za pět, přeztože jsem viděla jako první film ,kniha byla velmi poutavá a čtivá. Nečekaným závěrem spisovatelka čtenáře zaskočí . Knihu stojí za to si přečíst!

09.09.2014 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Jedním slovem... PERFEKTNÍ !!!!

22.08.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tak to bylo velmi dobré počtení , jsem nadšená z této knihy hodně mě to bavilo !!

16.03.2014 5 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

no... bylo to míň čtivé než předchozí titul ( Nechtění).
Bylo v knize na můj vkus hodně postav a zbytečně až moc zamotaná a přemotaná zápletka.
Dávám za tři .

09.03.2014 3 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Bylo to napínavé čtení , s radostí se pustím i do Sedmikrásek

05.03.2014 5 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Jak mohla tato žena najít sílu žít dál a vrátit se zpět do společnosti a opět uvěřit lidem a hlavně mužům .... Přečetla jsem jedním dechem .

24.02.2014 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Jodi je prostě skvělá ,opět se jí povedlo napsat tak napínavou a nezapomenutelnou knihu,bylo to čtení jedne báseň :-)
Doporučuji přečíst !

06.02.2014 5 z 5

Je tu spousta komentářů co a jak měl King napsat a vymyslet jinak v této knize ale
tato kniha je o malé holčičce která se ztratila a byla se svým walkmenem a Tomem Gordonem ( v představách) sama v hlubokém lese mnoho dnů...jelikož je to
jen malá holčička tak má právo si představovat že na ni číhá menší zlo než by číhalo na větší lidi . Autor to napsal a popsal skvěle a kdo chce větší krvák tak nemůže číst o malé holčičce !!
Za mne - supr příběh !!!!!

21.01.2014 5 z 5