Muchachas (mučačas) 1

Stellin život je na hony vzdálen od života celebrit v žáru velkoměsta. Rozhodla se utéct od otce tyrana, který bije matku a jako vůdce místní mafie ovládá celé městečko. Nikdo si netroufá postavit se mu. Stella se zoufale snaží žít normální život, uchránit své blízké před vlivem svého otce Raye, ale neustále se střetává s minulostí. Ať už při práci v Kovošrotu, kde pracuje jako řidička nákladního auta, či ve vztahu s ilegálním přistěhovalcem bez dokladů, s nímž má syna. Osudy hlavních postav se překvapivě spojí v nečekané pointě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231877/big_muchachas-IRi-231877.jpg 3.552

Muchachas 1.

Vydáno: , Jota

Muchachas Tome 1, 2014

Kniha Muchachas (mučačas) 1

Danka1975
22.04.2019

Od autorky jsem četla její Krokodýly, Želvičky, Veverky. . prostě ty předešlé tři díly a ty mě bavily podstaně víc. . .Sice je to už nějaký pátek, ale pamatovala jsem si je. . Takže když jsem viděla u kámošky tři tyhle díly a zrovna jsem neměla kam šáhnout, ráda jsem si je půjčila. . .Ještě jsem se ptala, zda je nutný číst ty předešlé, prý že ne. . . :-))). . Já se přiznám, že jsem se tak trochu ztrácela, přišlo mi to chvílema zmatečné a smysl mi to začlo tak po půlce, kdy mě to začlo i tak trochu bavit :-). . . Za mě zbytečně natahované, i když na konci v poznámkách autorky pochopíte, že myšlenka dost dobrá!!!. .. . .Ale stále si stojím za tím, že ty předešlé knížky se mi líbili víc. . . Každopádně dopručuji. .a hold kousnu i ty další 2 :-)

Zlatinka.Emilly
08.12.2018

Kniha se mi vůbec nelíbila a protože nemám ve zvyku odkládat nedočtené knihy, nakonec jsem se prokousala do zdárného konce. Asi ve tři čtvrtině knize se konečně něco začalo dít a tak jsem si říkala, v druhém díle se něco dozvím. Jenže nic se neděje a tak čtu zatím jen v mezičasech, snad se k něčemu časem dopracuji. Nemám ráda takovýto styl psaní a proto vím, že si třetí díl rozhodně nekoupím ani nepůjčím.

EvikU.
24.10.2018

Ja jsem trochu v rozpacích. Četla se dobře. Jen nechápu úplně všechny souvislosti. O tomhle je pořád potřeba mluvit. Jsem zvědavá jak se to bude odvíjet dál. Takže hurá na 2. díl.

lenka.k
24.11.2016

Na začátku bylo zmatení, knihu jsem po dvou dnech odložila. Za tři měsíce jsem ji znova otevřela a za dva dny dočetla . Jsem jaksi rozhozena z této knihy a nekonec musím napsat že se mi to vcelku líbilo až na ten začátek kdy jsem se motala v ději a v postavách.

Suee
20.07.2016

JSem zvedava na pokracovani, zatim lehce zmatena co kdo kdy s kym :)

Káča2015
14.07.2016

Po přečtení první trilogie jsem se odhodlala přečíst i trilogii Muchachas. Veverky z Central Parku jsem dočetla tak tak a Muchachas se mi jeví jako hodně nastavovaná kaše. Hrozně dlouho mi trvalo, než jsem si zase vzpomněla na všechny vazby a vztahy z první série, hodně mi to vadilo. Bohužel nedočtu...

marketa6511
01.03.2016

Odložila jsem ji velmi brzy... nepřekonala jsem počáteční chaos.

jasmína
28.02.2016

Kdepak, to se ani v nejmenším nedá srovnat s předchozímy díly