Lee7 Lee7 komentáře u knih

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Jejich příběhy prostě zbožňuji..

15.08.2021 4 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Moc jsem se bavila, styl spisovatelky mi sedí.. nenechá vás bez humoru a šibelský příběh k tomu. K dalšímu dílu se nemůžu dočkat.

15.08.2021 4 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Kniha mi zvedla náladu, bavila jsem se a příběh rozklíčování se mi líbí. Hlavní hrdina a detektivní zápletky bych snesla i víc. Těším se na další díly.

12.08.2021 4 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Poslední díl byl nejlepší z celé série. Konečně jsme se všechno dozvěděli a epilog mě bavil. Mohlo být víc vyprávění z jeho strany.

09.08.2021 3 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Díl byl zajímavější než první. Ale asi mi pro tentokrát plně nesedl styl autorky, i když ji mám ráda.

20.07.2021 3 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Mám přečteno, vztah dvou bláznů - s emoční a fyzickou hranicí.. nu protože mě zajímá, jak se chování dvou změní a bude rozvíjet jdu do dalšího dílu. Nahlédnutí zase pod jinou pokličku.. kniha se četla plynule..

11.07.2021 3 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Velmi zajímavá četba, přirovnání k detektivce bych se nebála. Konec mě dostal, nečekala jsem to a ještě pořad nebylo vše řečeno.. čeká nás další díl?

01.07.2021 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Všechny je zbožňuji, jsou vtipní, baví vás, nenudíte se a ještě navíc umějí zachovat drsné životy a hromadu žhavé scény ;) a navíc z některých hlášek padám na zem. Doufám, že spisovatelka vymyslí nové oddechovky do vlaku.

17.06.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Nebyla jsem si jistá do čeho jdu, ale protože Elle Kennedy s Bowen mám ráda a baví mě všechny jejich knihy. Šla jsem do toho, bez jakékoli anotace a moc jsem se bavila. Přečteno jedním dechem, vtipy nechyběly a příběh se mi líbil. Zasmála jsem se a opepřeno bylo :) těším se, na nějakou další knihu.

11.06.2021 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Pěkné zakončení, a jemný třpyt myšlenek na konci. Moc se mi líbil Kaden, už od začátku, ale Rafe se překonal. Bude mi chybět rodinka strážců, žen a dětí, písně staré historie.

09.06.2021 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Druhý díl byl stejně skvělý jako první. Vyprávění písně Vendy, rozšifrování tajů, lásky a poznání.. těším se na třetí díl. Princezna má kus před sebou..

08.06.2021 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Pěkné zakončení rodinky..zvládnout časy minulosti.. budou mi chybět, hlavně jejich humor.

27.05.2021 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Tak jo, druhý díl byl velmi zajímavý.. líbilo se mi, že nám ukázali zase o něco víc charakteru postav. A Zuzana a Radkem mě bavili, nechybělo nic a epilog o_O Oukej, jdeme na další díl, protože tohle bude zajímavé..

06.05.2021 4 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Kniha nebyla špatná, ocenila bych méně popisu. A trochu více urovnání děje, ale jako zajímavost a prvotina velmi dobré. Budu se těšit na nový díl..

04.05.2021 3 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Co říct.. poslední díl byl pěkný, trošku rychlejší a žádné tahanice. Pěkné zakončení skupiny, všichni jsou kompletní. A tak si říkám co Martha a hlavně jejich hlídající dravec Sam?

10.04.2021 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Jejich přestřelky mi budou chybět.. Jimmy mě vážně bavil, díl jsem si moc užila a Mal je za mě nejlepší vtipálek na světě. Jsem zvědavá na poslední pár.. myslím, že to bude drama pěkně zostra, už se nám pomalu stále přibližují.

03.04.2021 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Na první díl jsem narazila náhodou, už teď ale vím, že číst budu všechny díly. Příběh Mala se mi líbil víc než divoká jízda prvního dílu. Asi tím jeho skvělým humorem a hlavní hrdinkou.. děj rychle plynul a přece jenom nám ukázali jaké díly nás čekají a i když je v pozadí stín dramatického.. knížka byla o to lepší..

19.03.2021 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Chvíli mi trvalo než jsem se prokousala prvními stranami, potom už jen jedna rychlá jízda a příběh těch dvou se mi líbil :) Alice píše vtipně, lehce a nenechá vás usnout

25.02.2021 3 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Skvělé špičkování, ostrovtip - moc jsem se bavila a líbil se mi jejich příběh. Doufám, že spisovatelka vymýšlí další, protože Bridgertonovi se nezapřou nikde :)

18.02.2021 4 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Pro mě byla slabší než první díl, chyběl mi v ní správný impuls.. i když dějově byla vydařená a zaslouží si obdiv. Další příběh z rodiny Rokesby a navnadění k bratru číslo tři.

14.02.2021 4 z 5