Layyen Layyen komentáře u knih

Opuštěná společnost Opuštěná společnost Erik Tabery

Velká část knihy týkající se "starších" dějin je zpracovaná kvalitně a opírá se o různé historické důkazy, ale novodobější část je z mého pohledu velmi jednostranná, například téma migrační krize je vykládáno velmi jednostranně - aneb 99% migrantů je hodných a měli bychom jim pomáhat a problémy jsou opravdu jen s výjimkami.. takže až na toto dobrá kniha..

21.07.2019 3 z 5

Až moc blízko Až moc blízko Eleanor Moran

vůbec ne špatná detektivka.. jednoduše společnost žen je vždy zákeřnější než společnost mužů což zde mluví za vše :)

21.07.2019 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

opravdu dobrý příběh, do poslední chvíle jsem byl napnutý a celkem prožíval děj. Konec byl trochu slabší ale prvních 80% knihy byl neskutečný.. doteď mám zalité potetované holky v pryskyřici před očima..

21.07.2019 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Lepší než film, ale je to tak trochu telenovela, skoro nic se neděje.. Na oddech a odpočinek dobré, ale jinak spíš prázdné povídání tak nějak o ničem konkrétním

21.07.2019 2 z 5

Zločin Zločin Jeffery Deaver

člověka nasměruje na zajímavé autory které by jinak nejspíše vynechal, zajímavá sbírka

24.06.2019 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Lincoln je prostě Guru, výborné čtení.

24.06.2019 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

další z autorů od kterého se mi líbí zatím vše, Sběratel kůží je do poslední chvíle napínavý, čtivý, jedna z nejlepších detektivek.

24.06.2019 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

dokonalé od začátku do konce, četl jsem ji dvakrát, doporučuji všem :)

12.05.2019 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Hodně odlehčená knížka od kinga, pozvolná, pohodová, troška romantiky, žádnej masakr, žádnej horor, ale špatná nejní :)

01.05.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q nezklamalo, vždy to má říz od začátku do konce :) doufám že to nebyla poslední kniha z této serie, vždy se těším když něco takovýho vyjde :)

28.04.2019 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

rychlejší, zkrácenější verze celé série, aspoň z mýho pohledu, má to větší spád, občas je to trochu kýčovitý, nebo trapný ale pobaví

20.04.2019 3 z 5

Deset týdnů - besedy se spisovateli Deset týdnů - besedy se spisovateli Vince Flynn

proč ne, další ze zajímavých politicko kriminálních knih, všechno do sebe zapadá od začátku do konce, nenudil jsem se, určitě doporučuju :)

20.04.2019 5 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

jako vše od tohoto autora, od začátku do konce napínavé, dobrodružné a zajímavé :) doporučuju všem kteří mají rádi akční/lehce scify :)

03.04.2019 5 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

sigma force, prostě 1*, vždy zajímavé, někdy vtipné, napínavé, není co vytknout, bavilo až do konce :)

04.03.2019 5 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

ač mě většina dílů z Číny nezaujala natolik jako jiná Peterova díla, tak Sál smrti stojí opravdu za to!

04.03.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

opravdu netypicky psaná kniha, zpravidla celou dobu baví, občas i překvapí.

19.02.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Hlubší myšlenku v této knize asi člověk nenajde, ale dokonale mě bavila, od začátku do konce, vtipná, zajímavá, občas správně ujetá :) určitě můžu doporučit

31.12.2018 5 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Peter May

Zatím asi nejslabší dílo, dočetl jsem ale nebylo to takové jako u Ostrova Entry, Umrlčí cesty a dalších...

26.12.2018 3 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Další mistrovské dílo, do detailů promyšleno, plné zvratů, mám obavy co budu číst až od Maye přečtu vše co napsal O:-)

26.12.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Původně jsem tuhle knížku po pár stránkách odložil, s tím že mě nezaujala, ale po časem jsem se k ní vrátil a ve výsledku jí dočet během 3 dnů.. určitě stojí za to :) když ne napoprvé, tak na podruhé člověka vtáhne :)

26.12.2018 4 z 5