Laurel Laurel komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Sakra! Do háje! Gosh..
Nemůžu popadnout dech. Vůbec. Věci nabraly tak neuvěřitelnou rychlost, tak hrozně se zamotaly, že to snad ani není možný.
Miluju tuhle knížku- sérii. Nemůžu se dočkat 3. dílu. Já to asi fakt nepřežiju. Nesmějte se mi! Já to myslím smrtelně vážně! :D Celeanu strašně obdivuju, i když občas byla malinko na přes hubu. :D A ten Chaol s Dorianem... Hmm... Mňami :D :3
Kdybych mohla, dala bych těch hvězdiček třeba 10* :3

05.02.2016 5 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

Příjemná oddechovka. O kousek lepší než první díl. A ten konec. Hmm. Těším se na další.

23.01.2016 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Páni. Takovýhle konec nečekal snad nikdo z nás...
Z celé série se mi tenhle díl líbil asi nejvíc. Nemůžu se dočkat dalšího dílu! musí to dopadnout dobře!
A ten Adrian.... ♥♥♥

18.01.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Bubny prosím..... *trrrrm bám!* Na tuhle knížku jsem se mega moc těšila. A vůbec mě nezklamala. Nápad úžasnej, originální, vtipný a děj suprově promyšlený. Nekecám, do epilogu jsem se fakt bála! Jakože fakt :D

*SPOILERY*
Co se týče Mavena- ten mě fakt na***l! Pardon, ale to jinak popsat prostě nejde. A já měla tak hrozně ráda :'(
Cal- jsem upřímně zvědavá, co se z něho ještě vyklube. Beztak skončí s Mare, to všichni víme :'D
A nakonec Mare- jako hlavní postava mi byla hrozně sympatická a přirosla mi k srdci. Díky bohu, že to není jedna z těch ufňukaný holčiček... Fakt jí mám ráda *-*

Dávám, jak jinak, než 5* ♥

02.01.2016 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Bombastická knížka. Hrozně se mi líbila část děje odehrávající se v Baje s Dimitrijovou rodinou. I to všechno okolo. Jen mě občas nudily scény ve "Strigojovským doupěti". Ale ten konec to hned všechno napravil. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout! Celkem převraty. A ten Adrian? Awww :3 Já toho týpka prostě žeru ♥ Zvláštní ale je, že beztak mívám sny o sexy Dimkovi... Jako třeba dneska :D :D

26.12.2015 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Tak jsem si po dlouhý době zase krásně poplakala. Pořád tomu nemůžu uvěřit... Sice jsem věděla, že se to stane- mé kamarádky jsou fakt velký svi... ehm, kazisvětové- ale i tak mě to dost dostalo :(( A akorát to všechno začalo tak krásně vycházet! :( Rose naprosto chápu. A obdivuju jí. A Dimitrije... A Adriana! Musím jít- jdu se zabalit do deky, s čajem s ruce (a samozřejmě s dalším dílem) si sednu do kouta a pomalu to budu rozdýchávat. :( :3

18.12.2015 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Neříkám, který díl byl lepší. Protože to ani já sama nevím :D V 1. dílu se mi líbilo renesanční období, jak to tenkrát chodilo, kultura (vůbec mě to nezachránilo při zkoušení :'D) a hlavně Lorenzo. :3
Tady byla zase moderní doba, Lessiny reakce (:'D) a Austin :3 Strašně mě to nadchlo, čekala jsem, že to bude slátanina, ale kupodivu nebyla :3 A konec nepředvídatelný! Fíha. To se autorce klaním :D Takže vřele všem doporučuji ♥

09.12.2015 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Připadá mi, že tenhle díl se mi zatím líbíl nejvíc. :3 Zhltla jsem to jedním dechem :3

25.11.2015 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Táák, další díl přečtený! :D Jak už jsem napsala: Miluju tuhle sérii :3 Ale musím říct, že u tohohle dílu jsem se málem rozbrečela... Chudák Will! :'( A Evanlyn je tak strašně statečná! O Haltovi a Horácovi ani nemluvě :'3 5* a jde se na další díl :3 ♥

11.11.2015 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Čím dál tím víc mám tuhle sérii radši :33 Celáá tahle knížka je plná super-zvratů! A ten konec? Letím na další :33

02.11.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tuhle knížku jsem si přečetla na doporučení mé nejlepší kamarádky (teda, doporučení- spíš mi to docela drsně vnutila :DD ). A myslím, že budu víc než jen upřímná, když řeknu, že jsem jí za to fakt vděčná :D Knížka se mi líbila od prvního okamžiku! Zamilovávám si, čím dál, tím víc, knížky s touhletou tématikou. Okamžitě jsem se vrhla na druhý díl, tak jsem zvědavá :333

19.10.2015 5 z 5

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Druhý díl suprové série. Moc se mi to líbilo. Tolik akce jsem snad ani nečekala. Tenhle díl mi připadá lepší než ten první. Jsem dost zvědavá, jak to bude pokračovat, protože tolik otázek a žádné odpovědi- to se jen tak nevidí :33

07.10.2015 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Páni. Miluju tuhle knížku! Vážně. Zařadila jsem si jí mezi mou Top 3 :D Nemohla jsem se odtrhnout.Hlavní postava mi byla nesmírně sympatická. Často mi připomínala i sebe samotnou :D Knížka byla dost vtipná a svým způsobem záhadná :D Nemám co bych vytkla. Kdybych mohla, dám klidně hvězdiček 10, takhle můžu dát ale jen 5* :3

bta. Jsem zvědavá, s kým bude:3 Dorian X Chaol?! Já fakt nevííím! :D

21.09.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Bomba. Konečně jsem se dočkala a slupla ji během jednoho dne! Skvělé zakončení, od začátku do konce byla knížka nabitá akcí :D Konec mě dostal, tolik zvratů. Že si to ta America dělá tak težký? Ale líbilo se mi, že se dokázala postavit králi v různých těžkých momentech, že se nedala. Doufám, že se přeloží i ostatní díly, jinak to asi nepřežiju :D

15.09.2015 5 z 5

Romeo a Julie / Tartuffe Romeo a Julie / Tartuffe William Shakespeare

Četla jsem sice jen Romea a Julii, ale i tak se mi to líbilo. Příběh jsem si moc zamilovala ( i když byl trošku naivní).

04.09.2015 5 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Knížka se mi moc líbila, hlavně ten konec kdy se to rozjelo takovým způsobem, že jsem jen zírala. Oblíbila jsem si celou rodinu Délosových a Helen s jejími schopnostmi. A Matta! Ani nevím proč :D

03.09.2015 4 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Musím říct, že tenhle díl se mi zdál lepší. Fallona a Autumn jsem si možná oblíbila víc, než Kaspara s Violet. Nevím proč. Možná proto, že mi Violet lezla na nervy se svým fňukáním. Jinak souhlasím s názorem marieh111- taky jsem zvědavá na pokračování.

09.08.2015 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla! Konečně (pro mě) něco nezvyklého. Jsem zvyklá číst takový ty knížky, kde se prostě holka musí dát s tím klukem dohromady, ale tohle bylo něco jiného. A hrozně se mi to líbilo! Bylo zajímavé sledovat zvyky tehdejší doby, různé intriky a podvody, ale i ta oddanost, loajalita a obětavost. Kelseu jsem si hrozně oblíbila, a s ní i Palcáta, Rafana a Kostěje. Nemůžu se dočkat na další díl.

Všem srdečně doporučuji!!!

31.07.2015 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Knížka mě chytla už od zařátku, konec plný nečekaných zvratů. Hlavní trojice mi přirostla k srdci. Těším se na další díl:3

19.07.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Takový zvraty jsem vážně nečekala :D Super díl! a ten konec? Nemůžu uvěřit, že to byl poslední díl :'(

05.07.2015 5 z 5