lalaserka lalaserka komentáře u knih

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Tato kniha mě úplně pohltila, nemohla jsem se od ní odtrhnout a přečetla jí jedním dechem. Po Taterovi další dojemný a smutný příběh. Cilka byla opravdu moc statečná mladá žena, obdivuji jí především za to, že ať neměla svůj život lehký, vždy se snažila pomáhat druhým jak v koncentračním táboře tak i v Gulagu v nemocnici a porodnici. Opravdu silná a statečná žena, která si prožila svoje a nezanevřela na lásku.

09.02.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Autorka opět nezklamala. Čtivé, mrazivé a napínavé. Lottie jsem si zamilovala.

07.02.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Tato knížka mě o proti kříďákovi moc nenadchla. Děj byl sice napínavý ale přišlo mi to trochu jako scifi. Annie umřela a pak se vrátila úplně jiná a chovala se jako zvíře, otřesné. Neprovedená napodobenina Stephena Kinga.

25.01.2020 3 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Do této knížky jsem se nejdříve nemohla začíst ale závěr mě úplně pohltil, byl napínavý a překvapivý. Už se těším, jestli tenhle autor napíše novou knihu.

12.01.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Robert Bryndza nezklamal, nova hrdinka se mi líbila a už se těším na další knihy s Kate. vraždy jsou v této knize fakt kruté.Ale zápletka je dobře vymyšlená.

28.12.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Kniha se výborně četla. Napínavá až do konce.

07.12.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Další skvělá a napínavá detektivka. Líbil se mi motiv, kde se vrah inspiroval dětskou knížkou. Přečetla jsem jí jedním dechem. Maarten S. Sneijder byl skvělý, jeho povaha se mi hodně zamlouvala. Už se těším na pokračování.

07.12.2019 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Docela dost hrozné téma, ale velice dobře zpracované. Občas jsem se ztrácela v postavách ale to nevadí. Mělo to spád a bylo to napínavé. Už se těším na pokračování

24.11.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Děj byl napínavý až do konce. Kaštánky byli velmi originální. Pěkně se to četlo a mělo to spád, nemohla jsem se odrhnout jak mě to pohltilo.

12.11.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Další skvělá kniha o tomto tématu. Příběh mě opravdu zaujal, a to nejen faktem, že španělský autor rozplétá příběh české dívky.Nelze si ani představit ty hrůzy, co si tito lidé prožili.

03.11.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Za mě silný příběh s dobrým koncem. Je neskutečné že hlavní hrdina dokázal takhle přežívat. Každému se snažil pomoct i s rizikem, že umře. Klobouk dolů před hlavním hrdinou. Jinak obdivuji ty lidi kteří takové kruté zacházení přežily a naučily se normálně žít i když návrat do normálního života nebyl vůbec jednoduchý.

11.08.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Další skvělý díl od této autorky. Zajímavá zápletka a nečekané rozuzlení. Už se těším jestli vyjde další kniha

03.08.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knížku jsem přečetla jedním dechem, napínavá až do konce. Líbilo se mi téma tetování.

29.07.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kříďák se mi četl moc dobře, doslova jedním dechem. Líbil se mi nápad s křídami a trochu duchařská zápletka, ale nakonec šlo spíš o thriller s trochou krimi. Napínavý děj až do konce

24.07.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další skvělá knížka od Roberta. Napínavá až do konce. Originální a nečekaný konec.

10.04.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další dobrá detektivka od této autorky. Napínavý děj až dokonce, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knížku nemůžu než doporučit

27.03.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další skvělá knížka. Docela mě překvapilo, kdo byl nakonec vrah, vsázela jsem na někoho jiného. Jinak napínavý děj až dokonce

12.03.2019 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další skvělá a napínavá detektivka až dokonce. Trochu děsivé místo kde se děj odehrával ale dával tomu náboj tajemna a napínavosti. Knihy od této autorky jsou od knihy ke knize další lepší a lepší, už se těším na další díl

26.02.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další skvělý čtivý a napínavý díl, v polovině jsem už věděla kdo je vrah ale to už mě u tohoto autora nepřekvapilo. Až do konce knihy jsem napjatě četla jako všechno dopadne. Už jsem těším na další knihy od tohoto autora.

08.02.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Další skvělá knížka od tohohle autora. Napínavá až do konce. Jen mi trochu vadilo, že odhalily vraha moc brzo.

20.01.2019 5 z 5