Ladys Ladys komentáře u knih

Tři mušketýři po dvaceti letech Tři mušketýři po dvaceti letech Alexandre Dumas, st.

Četl jsem před x lety a konečně si to koupil. A rád přečtu zas

16.02.2014 5 z 5

Tři mušketýři 2. díl Tři mušketýři 2. díl Alexandre Dumas, st.

Už jsem psal u prvního dílu. Zásadní klasika mého dětství!!!! A chystám se to číst zas. Už po třetí. Protože jsem se dokopal ke koupi zbývajících dílů a bez začátku to číst nebudu

16.02.2014 5 z 5

Tři mušketýři 1. díl Tři mušketýři 1. díl Alexandre Dumas, st.

Zásadní dobrodružství mýho dětství. To byla parta. Jeden za všechny! Všichni za jednoho! Miluju to do dnes

16.02.2014 5 z 5

Královna Margot Královna Margot Alexandre Dumas, st.

Bavil jsem se. Intriky, vraždy, otravy, milenci.... Pěkný dobrodrůžo. Být mi 14, tak bych dal 4/5, možná i 5/5. Ale zajímalo by mě, jestli tohle zajímá dnešní náctileté. Já to měl vždycky rád. Rytířství, věrnost až za hrob,smysl pro čest, spravedlnost.... A nebýt třech mušketýrů, tak se cítím v dětství ošizen

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Napřed pro mě bylo těžké se začíst, ale pak jsem do toho propadl a dnes jedna z mých zásadních knih

Pomsta na Zendě Pomsta na Zendě Simon Hawke

Tak tady předlohu neznám, ale bavil sem se i tak. Pozor!!!! Maličko prásknu děj. Nápad s Rudolfovým dvojníkem? Zase výborný autorův tah

Spiknutí Správců času Spiknutí Správců času Simon Hawke

Vážně mě baví, že znám prvotní příběh, ze kterého tahle akčňárna čerpá.... A nápad s Milady je perfektní

Případ Bedrník Případ Bedrník Simon Hawke

No zase příjemnej akční relax. Přečetl jsem to za pár hodin

Gambit Ivanhoe Gambit Ivanhoe Simon Hawke

Perfektní akční jednohubka. Vážně mě to bavilo a koupil jsem další čtyři česky vydané díly. Bohužel česky nevyšly všechny díly Časoválek.

16.02.2014 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

No mě to mistrovství na začátku vážně nebavilo.... Holt už nejsem dítě a hlavně jsem se těšil na další rozvinutí hlavního příběhu. Sorry, ale 2/2

16.02.2014 2 z 5

jooooo, Sirius Black! Zase pecka. Tahle kniha byla lepší než druhý díl

16.02.2014 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Co likviduje studenty? Kdo je tajemný dědic Salazara Zmijozela? Hadí řeč, Uršula, otec a syn Malfoyové... a samozřejmě Lockhart. A jestli tu čtu, že další díly jsou už jen lepší, tak sem s nima

16.02.2014 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Bejt malej kluk, tak to žeru i s kouzelnym kloboukem. Klidně si přečtu všechny díly

Krylogie Krylogie Karel Kryl

Dar jazyka. V tom je to kouzlo.... Díky, pane K

Půlkacíř Půlkacíř Karel Kryl

Moje osudová osobnost. Díky

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Můj první Deaver. Pecka. Spolu s Tanečníkem asi zatim nejlepší thriller, co jsem četl

Cela smrti Cela smrti John Grisham

Sice asi nejpomalejší, co jsem zatím od Grishama četl, ale to téma je vážně zajímavý

Poslední vůle Poslední vůle John Grisham

Šlo to. Je to sice už okoukaný Grishamův styl, ale alespoň má pokaždé zajímavý nápad

Partner Partner John Grisham

Ve srovnání s Firmou slabší kousek, ale pořád slušný

Firma Firma John Grisham

Ale jo. Mám nové vydání a i po letech se to dá přečíst znovu. Jen ten moment překvapení už tam nemám