LadyMichelle Online LadyMichelle komentáře u knih

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Zatím nejlepší a nejnapínavější díl série! Těším se, jak to všechno dopadne :-)

19.04.2016 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Báječné zakončení úžasné série :-)

09.04.2016 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Jsem zvědavá kolik těch dalších dílů ještě bude :-) (doufám, že hodně! :-D)

06.11.2015 5 z 5

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

Jedno z nejskvělejších literárních děl, co jsem za svůj život přečetla!!! I když jsem se zpočátku nemohla do knížky začíst, tak postupně si mě děj přímo podmanil. Díky Bohu, že letos vyšlo pokračování! :-))

06.10.2015 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

No a je to tu....konec téhle úžasné série :-D :-( Velmi se mi líbilo poděkování autora a jeho poslední věta - ,,Tento svět se pro mne stal reálným a já doufám, že vás bavilo v něm žít. " To si teda piš!!!:-D Nezbývá jen doufat, že pán autor bude mít do budoucna ještě pár podobných nápadů na další fantastické knihy :-)

09.07.2015 5 z 5

Šaman Šaman Noah Gordon

Kniha mě plně pohltila až za půlkou.. No Ranhojič se mi líbil mnohem víc.. Škoda

26.05.2015 4 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Úžasná, úžasná kniha. Po jejím dočtení lituji,že jsem taky nestudovala medicínu :-)

14.05.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Četbu této knihy jsem dlouho odkládala, ale o to víc jsem byla při jejím čtení nadšená! Pokud patříte mezi příznivce klasických příběhů Dva roky prázdnin, či Pána much, neváhejte a přečtěte si o nové společnosti mladých mužů a jejich přežit. Jediné, co bych knížce vytkla je pomalý rozjezd :) Za mě tedy 80 %

08.04.2015 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Velmi zajímavá kniha, kterou jsem se musela donutit dočíst. Přitom jsem poznala, že na tento příběh nemám ani věk a ani zkušenosti, abych dokonale pochopila jeho hloubku. Těším se, až si ji za delší chvíli znovu přečtu a porozumím ji snad daleko víc....

18.11.2014 3 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Miluju pana Darcyho! :) A mám ráda tuhle autorku, vše píše s lehkostí, která se krásně čte a plyne

16.10.2014 4 z 5

Hry o život (trilógia) Hry o život (trilógia) Suzanne Collins

Hodně, hodně, hodně skvělá kniha. Po dlouhé době jsem našla něco, od čeho jsem se nemohla odtrhnout :)

01.10.2014 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Úžasná kniha! Četla se jedním dechem :)

08.02.2014 4 z 5

Pán hor 4 Pán hor 4 Hana Marie Körnerová (p)

Moc zajímavé pokračování

20.11.2013 5 z 5

Exorcisté a psychiatři Exorcisté a psychiatři Gabriele Amorth

Docela poutavé čtení

13.11.2013 3 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Myslela jsem si, že si zpočátku nezvyknu na styl,jakým je kniha napsaná a po překonání půlky jsem doufala, že kniha bude obsáhlejší a dozvím se o osudech postav více.

30.10.2013 2 z 5

Muž z ledovce Muž z ledovce Konrad Spindler

Ledový muž rozebrán od hlavy až k patě. Na můj vkus byla v knížce moc chaotická první část.

25.10.2013 3 z 5

Hlídač č. 47 Hlídač č. 47 Josef Kopta

Docela jsem byla zklamaná stylem psaní...v textu jsem se někdy ztrácela, ale za příběh tomu dávám 3 hvězdičky

15.10.2013 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha, krásná ve svém jednoduchém a přesto poutavém příběhu

02.10.2013 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Doufám, že bude i pokračování :)

23.09.2013 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Znovu úžasná kniha od úžasné autorky :)

17.09.2013 5 z 5