Pán hor 4

I v tomto díle potomci rozvětveného šlechtického rodu de Braie bojují o své štěstí a lásku, avšak respektují zákon, že čest rodu musí být zachována. Rodina již nebydlí na Černém hradu který vyhořel, ale sídlí na Zámečku a příležitostně navštěvuje Paříž a jiná místa ve Francii. Dcera Christina, svou hrdou povahou podobná otci, prožívá osudovou lásku. Cestuje do Indie, kde působí jako samaritánka. Vrátí se však a se svou láskou, nyní manželem, prožívá několik let štěstí. V ději vystupuje mnoho postav, potomků předchozích hrdinů, mezi nimiž vyniká dobrodruh Maxmilián, který podstoupí souboj a vybojuje si lásku krásné Isabelly. Vznikají i další milenecké dvojice, různé dramatické vztahy, intriky a překážky, jejichž zdolávání dává vyniknout charakterům hrdinů...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/13516/pan-hor-iv-13516.jpg 4.396

Pán hor (4.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Lika klub

Kniha Pán hor 4

aktijnov

Odpočinková, nenáročná kniha.

hapac

Opět poutavé vyprávění, které stojí za přečtení.

Hřibče
29.12.2018

První kniha z této série, kdy mi byl hlavní hrdina o trochu více sympatičtější, než hlavní hrdinka. V předchozích dílech tomu zatím bylo vždy rovnoměrně.
I přes to, co Filip de La Reynie Christině udělal, jsem pro něj z nějakého nepochopitelného důvodu měla slabost a pochopení. Vášeň v jejich komplikovaném vztahu byla téměř hmatatelná a napětí by se dalo krájet. Škoda, že Christinina pýcha zapříčinila, že uplynulo ještě mnoho let, než oba mohli být šťastní.
Kniha je psána neuvěřitelně čtivě, stránky se v podstatě obracejí téměř samy. Už se moc těším na další díl!

mariva
18.09.2018

Díl byl opět velmi poutavý, jen osud Christiny nebyl právě šťastný.

martinaandulka
01.09.2018

Další díl byl moc pěknej a zajímavej.Osudy jeho rodokmenu nás posouvá dál a ocitneme se i v Indii.

knihovnička007
12.12.2017

Další kniha této autorky. Opět hodně čtivá. Mít více času, byla by přečtená jedním dechem. Ke konci se příběhy Christiany a Lucie celkem dost opakovaly, ale ničemu to nevadilo. Trochu mne brzdilo líčení v Indii, to mi tam moc nesedělo.
Ale opět velmi příjemná kniha.

Tylinka
24.07.2017

Já jsem byla maximálně spokojená, líbilo se mi, že byl v knize pro lepší orientaci i rodokmen. Musím se přiznat, že jsem občas zabrousila na stránku abych se lépe orientovala. Jinak přečteno za 2 dny a těším se na V.díl.

Marika Vanova
31.03.2014

Před rokem jsem si přečetla první tři knihy a teď jsem se dostala k dalšímu pokračování. Je to někdy trochu na jedno brdo, ale celkem čtivé. Jdu na 5. díl.