LadyAlena LadyAlena komentáře u knih

Návrat Návrat Sophie Jordan

Sérii Drakie mám moc ráda, doporučuji všem snílkům :-)

Útěk Útěk Sophie Jordan

Sérii Drakie mám moc ráda, doporučuji všem snílkům :-)

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Tuto sérii miluji. knihy se čtou samy

Železný král Železný král Julie Kagawa

Miluji Ashe, miluji Meghan, miluji Férii … vřele doporučuji přečíst. Od téhle autorky můžu každé slovo, které z ní vypadlo

Historička Historička Elizabeth Kostova

Jsem asi v polovině knihy a trápím se, pořád čekám kdy se něco stane a ono se to pořád jenom táhne od nikud nikam. Není tam nic co by mě zuby nehty drželo u knihy. Dost možná ji nedočtu a nemůžu ji doporučit, je to jakoby fantasy psal věděc

03.04.2020 2 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Kniha se četla dobře, svižně, ale není to žádné extra veledílo. Oddechovka

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Ano i ne. Ano tématem, mám ráda lechtivé knihy. Takže sexuální scény super, ale ta linka postav mi neseděla.

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Tak nějak jsem čekala od příběhu více, už od začátku bylo jasné o co v knize jde a jak to dopadne

03.04.2020 3 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Miluji fantasy a i přesto, že je kniha spíše pro mladší ročníky, tak mě moc bavila a zamilovala jsem si jí, bude to jedna z těch, ke kterým se budu vracet v budoucnu

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

příjemné lehké čtení

03.04.2020 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Kniha mě bavila a "spadla" do mě jako třešinka na dortu :-)

03.04.2020 5 z 5

Příběh O: Krásná z Roissy Příběh O: Krásná z Roissy Pauline Réage (p)

Knihu mám v knihovně spoustu let a tak 1x za 2 roky se k ní vracím. Za mě doporučuji, příběh O mám ráda i když bych byla ráda, kdyby kniha skočila happy endem ( i když kdo ví jestli právě takovýto konec není pro O vlastně ten správný).

Hotel v Paříži (box) Hotel v Paříži (box) Emma Mars

Tuhle sérii jsem si přála na Vánoce, nečetla jsem recenze, jen popisek knihkupectví. Po prvních stránkách jsem hledala na internetu a bylo to tam, černé na bílém, vyhozené peníze. Protože jsem sérii dostala darem, hrdě jsem ji přečetla, ale stálo to hodně sil

02.04.2020 2 z 5

Tajemství temné noci Tajemství temné noci Lucie Tomková

Za ten začátek bych dala plný počet, pak jakoby to psal někdo jiný a konec bez konce(?), prostě tahle knížka mě nadchla i naštvala, jako by byla rozpracovaná

02.04.2020 3 z 5

Rule Rule Jay Crownover

líbivý jednoduchý příběh, oddychovka na 2 večery

Poutník Poutník John Twelve Hawks

četla jsem ji dávněji a dodnes si pamatuji ten pocit "zaražení", vše jsem přirovnávala k dnešnímu světu. Výborně napsaná kniha, čtivá, podbízivá k přemýšlení

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Tak těžko prožitelný příběh … mladý kluk aby vše podřídil děcku? nevím. Napsané je to hezky, ale nedostala jsem se do toho úplně, tak jak mám u knížek ráda

02.04.2020 4 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Miluji postavu Patche, moje oblíbená série

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Doporučuji, tato tématika mě baví a autorka píše strhujícím způsobem

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

výborná kniha, miluji tento druh fantasy knih