LadyAlena

Koruna osuduKoruna osuduAmo Jones

Tato kniha byla super, každá kapitola přinesla něco nového, pořád jsem byla ve fázi uvědomování si, vše zapadalo na své místo jako složitý francouzský cop zakončený růžovou mašličkou. Amo je fenomenální spisovatelka, její celé uchopení postav je tak brutální i laskavé zároveň. Miluje, nebo nenávidí, chtěla bych jí nahlédnout do hlavy, co se tam honí :-) Doufám, že bude Baronet dále vydávat její knihy a doufám, že to bude rychleji po sobě, ony potřebují jedna druhou, první kniha doslova propadla jen proto, že druhý díl přišel pozdě a nechal knihu viset ve vzduchoprázdnu otázek. A ten kdo o stylu Amo měl pochybnosti, ji po Koruně nenávisti patrně zavrhl, přitom ona si to nezaslouží :-)

Koruna nenávistiKoruna nenávistiAmo Jones

Když jsem knihu přečetla, byla jsem rozčarovaná, říkala jsem si co to sakra bylo? Teď když vysel další díl chápu, udělalo to klap a vše je na svém místě. Vše chápu a jediné co mohu doporučit je, vydávat knihy datumově blíže k sobě, protože čekat 2 roky na vysvětlení 1 knihy??? Amo je pro mě naprostá topka, její styl je nezaměnitelný, v knihovně má čestné místo a je to jedna z autorek od které se nespokojím s ebukem, ale chci mít pevnou vazbu v knihovně :-)

Jednou tě dostanuJednou tě dostanuLass Small

vtipně napsáno :-) líbilo se mi to

Nemilosrdný králNemilosrdný králMeghan March

Škoda, že je ta kniha tak krátká, závěr byl nečekaný. Třepu se na další díl :-)

River WildRiver WildSamantha Towle

Hodně povedená kniha, příběh nebyl slabý a nepřeskočila jsem ani jeden odstavec :-)

Ve vichruVe vichruSabrina Jeffries

průhledné od začátku do konce, ale když od knihy moc nečekáte, čte se dobře

Drzý bastardDrzý bastardVi Keeland

Klasicky dobré zpracování, vtipné, sexy :-) ale nic víc, červená knihovna :-)

Sprostá holkaSprostá holkaMegan Hart

Úžasná erotická kniha, ale i snaha o psychologický podtext, pokud člověk nevnímá jenom erotiku, má kniha působivý odraz ...

Na dněNa dněMegan Hart

Knihu jsem četla 2x, poprvé jsem vnímala především bolestivou linku Sadie a Adama, dotýkalo se mě to i proto, že příběh Adama se odehrál i v naší rodině a také skončil smrtí. Joeho jsem vnímala pouze jako bolestivou potřebu, podruhé jsem knihu dokázala číst s tím, že to dopadne v podstatě dobře a dokázala jsem si vychutnat i erotickou linku. Velmi oceňuji realistické postavy, Joe nebyl žádný superhero, ale normální chlap. Tuto knihu musím opravdu vyzdvihnout, rozhodně tento příběh jen tak nezapomenu

Smrtící polibekSmrtící polibekAlice Moss

knihu hodnotím kladně, dle mého cílí spíše na děti a dorost, ale i tak, přečetla jsem si jí jako oddechovku za večer a nakonec jsem byla napnutá jak to dopadne :-)

Rod země a krveRod země a krveSarah J. Maas

Čekala jsem něco jiného, zprvu jsem byla až klamaná, protože sérii dvůr trnů a růží jsem četla snad 5x a pokaždé mě série vnitřně uspokojí, skleněný trůn, další super serie. Musím ale uznat, že když jsem se do prostředí a děje dostala, vidím to velmi nadějně a těším se na další pokračování

Nahá pravdaNahá pravdaVi Keeland

Vi Keeland mám obecně ráda, takže mi ani nevadilo čtení v SK, tentokrát mě překvapil hlubší příběh ... popis knihy je napsaný jakoby ona byla nějaká frajerka a on kdo ví kdo, výsledný dojem z knihy samotné je ale úplně jiný, kniha se dotýkala hlubších témat a k tomu eroticky "klouzala"

LegendaLegendaKaty Evans

Na této knize musím vyzdvihnout to, jak je nezvykle nekomplikovaná a hlavní postavy si tam pomáhají, až na nějaké drobné předsudky vůči hrdinovi je to prostě pozitivní čtení. Čtu opravdu hodně a takovouto knížku mám za večer přečtenou, byla pro mě pohlazení po duši po řadě jiných komplikovaných dějů, kdy se nechápou, uráží, přehlíží ... tohle bylo super :-)

TrhlinaTrhlinaJozef Karika

Knihu vlastním jako audioknihu, pohádka na dobrou noc. Pustila jsem se do ní na základě komentářů slibujících napínavý příběh, no. Hodnocení rozhodně dávám plné, protože to je napsané výborně, jen to nesplnilo mé thrillerové očekávání

Láska a tetováníLáska a tetováníJ. D. Hawkins

tohle prostě chcete, nabouchanej, potetovanej, hodnej kluk, mám ráda tento typ knih, takže hodnoceno vysoko

KultiKultiMariana Zapata

"kadí" :-D super knížka, vtipná, dobré téma :-)

Zatracená láskaZatracená láskaTess M. Puffrová

Super! sice jsem jeho pohled četla ob 5 řádků, ale jinak se mi kniha moc líbila :-) jeho pohled bych si představovala jen pro dokreslení situace

Rebelský dědicRebelský dědicVi Keeland

lehké čtivo na dva večery, doporučuji :-)

Hvězdný šéfHvězdný šéfJ. D. Hawkins

bez námitek, lehké, oddechové čtení na dva večery :-)

14.12.2020

Vítr z horVítr z horAndy Wildwood

hodnotím velmi kladně, povedená prvotina, budu se těšit na další a pokud již budou k zakoupení, určitě na oplátku další díly koupím a finančně podpořím autora :-) děkuji za poskytnutí čtiva zdarma

44 kapitol o 4 mužích44 kapitol o 4 mužíchB.B. Easton

nedočetla jsem to, knihu jsem četla po knize skin a je to natolik něco jiného, že jsem to nedala, nedala jsem ani to, že tam vlastně prozradila jak to bylo v knihách a mi pak přišel skin jako jeden velký blábol s blbým koncem, za mě tohle nemělo vyjít, koupila bych si ostatní ebooky, ale po tomto, kdy už vím vše, brr ...

SkinSkinB.B. Easton

knihu jsem s nadšením přečetla, líbila se mi, mám ráda "zlomené" příběhy, konec knihy mě neskutečně naštval.

Rod země a krveRod země a krveSarah J. Maas

Kniha je naprosté blaho, hloubka příběhu, vykreslení, nic na té knize není odbyté. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na jiný svět než ve "dvorech", ale opět vymyšleno skvěle. Nevšimla jsem si žádných nesrovnalostí v obsahu. Za mě, moc doporučuji. Hodně stránek, přesto nemám za 3 dny co číst a prosím vydavatele, aby nezahálel s překladem nových dílů :-)

KukačkaKukačkaKarolina Limrová

Méně je někdy více. Musím ocenit nekomplikovanost příběhu, všichni jsou tam vesměs klaďáci a ti co byli záporní, tak to bylo z pochopitelných důvodů. Pohádka o princi na bílém koni, nikde žádné zhrzené exmilenky, žádné zlo číhající co druhý odstavec. Milé čtení, doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout od komplikovaných dějů (právě jsem dočetla After serii a byla jsem po ní vyloženě rozladěná)

PoutoPoutoAnna Todd

nejlepší díl celé série

TajemstvíTajemstvíAnna Todd

cca od strany 280 zjistíte, že to má smysl dočíst :-)

PolibekPolibekAnna Todd

Vadil mi překomplikovaný vztah, jinak je to dobře napsané, čtivé, má to dobrý příběh, jen těch dětských komplikací tam na mě bylo příliš. Až poslední díl (4.) byl dle mého gusta

RozpálenýRozpálenýJulie Kenner

Ano i ne, sexuální náboj super, linka super. Trošku naivně podaný dominant, který je ve výsledku vystrašený sám ze sebe, takže jsem si říkala co vlastně ve výsledku je. Zrod subinky, no, musím mlčet, hodně naivně podané ...

08.04.2020

HrdinaHrdinaSamantha Young

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, moc příjemné čtení. Mám ráda hašteřivé vztahy ❤

06.04.2020

Bez rozloučeníBez rozloučeníSamantha Young

Ach ano, spláchla mě úžasná vlna romantiky. Krásný příběh. Doporučuji všem dámám ❤

05.04.2020