LadyAlena LadyAlena komentáře u knih

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Knihu jsem četla na doporučení, že je to styl jako SJ Maas. Nemůžu vyloženě říci, že by se četla zle, ale začínám mít pocit, že chlapi by prostě tento typ knih neměli psát. Tvrdě zadusil jakýkoliv náznak zamilovanosti. Na konci nezůstane nic v co by jste doufali, že bude dál. Neměla jsem pocit naděje a těšení se jak se její příběh vyvine. Zklamalo mě to tak moc, se nemám chuť na další knihy. Na to vše ale autor upozornil hned na začátku, jen jsem tomu nevěřila. Takže napsáno dle mého skvělé (i když jsem měla místy pocit, že inspiraci knize byla série, kterou jsem už četla), za to dávám 5*, ale číst více tohoto autora nebudu. Nesedlo mi jeho pohled na fantasy svět.

24.01.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Opět skvěle napsané, přečteno na jeden zátah. Jsem neskutečně ráda, že je tato knížka uzavřená a jen nahodila udičku na další díl. Takže to čekání bude snesitelné.

16.01.2022 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Klasická erotická kniha, tato měla i poutavý příběh, takže pro čtenáře tohoto žánru ji doporučuji, mi se líbila moc :-)

08.06.2021 5 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Tato kniha byla super, každá kapitola přinesla něco nového, pořád jsem byla ve fázi uvědomování si, vše zapadalo na své místo jako složitý francouzský cop zakončený růžovou mašličkou. Amo je fenomenální spisovatelka, její celé uchopení postav je tak brutální i laskavé zároveň. Miluje, nebo nenávidí, chtěla bych jí nahlédnout do hlavy, co se tam honí :-) Doufám, že bude Baronet dále vydávat její knihy a doufám, že to bude rychleji po sobě, ony potřebují jedna druhou, první kniha doslova propadla jen proto, že druhý díl přišel pozdě a nechal knihu viset ve vzduchoprázdnu otázek. A ten kdo o stylu Amo měl pochybnosti, ji po Koruně nenávisti patrně zavrhl, přitom ona si to nezaslouží :-)

12.02.2021 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Když jsem knihu přečetla, byla jsem rozčarovaná, říkala jsem si co to sakra bylo? Teď když vysel další díl chápu, udělalo to klap a vše je na svém místě. Vše chápu a jediné co mohu doporučit je, vydávat knihy datumově blíže k sobě, protože čekat 2 roky na vysvětlení 1 knihy??? Amo je pro mě naprostá topka, její styl je nezaměnitelný, v knihovně má čestné místo a je to jedna z autorek od které se nespokojím s ebukem, ale chci mít pevnou vazbu v knihovně :-)

12.02.2021 5 z 5

Jednou tě dostanu Jednou tě dostanu Lass Small

vtipně napsáno :-) líbilo se mi to

26.01.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Škoda, že je ta kniha tak krátká, závěr byl nečekaný. Třepu se na další díl :-)

24.01.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Hodně povedená kniha, příběh nebyl slabý a nepřeskočila jsem ani jeden odstavec :-)

22.01.2021 5 z 5

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

průhledné od začátku do konce, ale když od knihy moc nečekáte, čte se dobře

22.01.2021 3 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Klasicky dobré zpracování, vtipné, sexy :-) ale nic víc, červená knihovna :-)

08.01.2021 5 z 5

Sprostá holka Sprostá holka Megan Hart

Úžasná erotická kniha, ale i snaha o psychologický podtext, pokud člověk nevnímá jenom erotiku, má kniha působivý odraz ...

07.01.2021 5 z 5

Na dně Na dně Megan Hart

Knihu jsem četla 2x, poprvé jsem vnímala především bolestivou linku Sadie a Adama, dotýkalo se mě to i proto, že příběh Adama se odehrál i v naší rodině a také skončil smrtí. Joeho jsem vnímala pouze jako bolestivou potřebu, podruhé jsem knihu dokázala číst s tím, že to dopadne v podstatě dobře a dokázala jsem si vychutnat i erotickou linku. Velmi oceňuji realistické postavy, Joe nebyl žádný superhero, ale normální chlap. Tuto knihu musím opravdu vyzdvihnout, rozhodně tento příběh jen tak nezapomenu

07.01.2021 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

knihu hodnotím kladně, dle mého cílí spíše na děti a dorost, ale i tak, přečetla jsem si jí jako oddechovku za večer a nakonec jsem byla napnutá jak to dopadne :-)

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Čekala jsem něco jiného, zprvu jsem byla až klamaná, protože sérii dvůr trnů a růží jsem četla snad 5x a pokaždé mě série vnitřně uspokojí, skleněný trůn, další super serie. Musím ale uznat, že když jsem se do prostředí a děje dostala, vidím to velmi nadějně a těším se na další pokračování

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Vi Keeland mám obecně ráda, takže mi ani nevadilo čtení v SK, tentokrát mě překvapil hlubší příběh ... popis knihy je napsaný jakoby ona byla nějaká frajerka a on kdo ví kdo, výsledný dojem z knihy samotné je ale úplně jiný, kniha se dotýkala hlubších témat a k tomu eroticky "klouzala"

Legenda Legenda Katy Evans

Na této knize musím vyzdvihnout to, jak je nezvykle nekomplikovaná a hlavní postavy si tam pomáhají, až na nějaké drobné předsudky vůči hrdinovi je to prostě pozitivní čtení. Čtu opravdu hodně a takovouto knížku mám za večer přečtenou, byla pro mě pohlazení po duši po řadě jiných komplikovaných dějů, kdy se nechápou, uráží, přehlíží ... tohle bylo super :-)

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Knihu vlastním jako audioknihu, pohádka na dobrou noc. Pustila jsem se do ní na základě komentářů slibujících napínavý příběh, no. Hodnocení rozhodně dávám plné, protože to je napsané výborně, jen to nesplnilo mé thrillerové očekávání

02.01.2021 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

tohle prostě chcete, nabouchanej, potetovanej, hodnej kluk, mám ráda tento typ knih, takže hodnoceno vysoko

Kulti Kulti Mariana Zapata

"kadí" :-D super knížka, vtipná, dobré téma :-)

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Super! sice jsem jeho pohled četla ob 5 řádků, ale jinak se mi kniha moc líbila :-) jeho pohled bych si představovala jen pro dokreslení situace