LadyAlena

Jana EyrováJana EyrováCharlotte Brontë

Klasika, kterou nejde nemilovat :-)

MrchožroutMrchožroutJack Heath

Perfektní kniha, vůbec jsem nečekala, že by mě mrchožrout mohl zaujmout jako postava, ale stalo se. Pak mě mrzel konec, kdy to "neklaplo" se vztahem. Moc jsem to postavě přála, aby měl normální život … doporučuji přečtení

V ringuV ringuKaty Evans

Pan boxer mě moc nadchl, takže ano, plný počet a doporučuji přečtení :-)

03.04.2020

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Četla jsem dávněji a téhda to pro mě byla jízda, hltala jsem co se týkalo Christiana. Dneska to čtu podruhé a nechápu co mě na tom zaujalo. Ale protože musím hodnotit to první čtení, tak dávám plný počet, to že jsem zestárla a asi četla hromadu lepších knih je můj problém

Příběh služebnicePříběh služebniceMargaret Atwood

Bohužel jsem to nezvládla dočíst. Anotace je lepší než kniha.

04.04.2020

ProkurátorProkurátorPaulina Świst

2 měsíce jsem čekala v předprodeji a pak jsem ji přečetla za 1 den. Výborně napsaná kniha. Moc se těším na další autorčiny díla :-)

OchránceOchránceJodi Ellen Malpas

Malpas nezklamala, čtivé, svižné, oddechovka :-)

Hříchy HollywooduHříchy HollywooduAlessandra Torre

Moc pěkná knížka, četla se sama

03.04.2020

Padesát odstínů svobodyPadesát odstínů svobodyE. L. James (pseudonym)

Četla jsem dávněji a byla jsem ze série unešená :-)

03.04.2020

Padesát odstínů temnotyPadesát odstínů temnotyE. L. James (pseudonym)

četla jsem dávněji a moc se mi líbila celá série

ChladChladMaya Banks

Výborný díl, sexuální napětí jako hrom :-)

PádPádMaya Banks

Toto téma mám moc ráda, takže odpustím vše co jiným vadí :-)

KukačkaKukačkaKarolina Limrová

Méně je někdy více. Musím ocenit nekomplikovanost příběhu, všichni jsou tam vesměs klaďáci a ti co byli záporní, tak to bylo z pochopitelných důvodů. Pohádka o princi na bílém koni, nikde žádné zhrzené exmilenky, žádné zlo číhající co druhý odstavec. Milé čtení, doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout od komplikovaných dějů (právě jsem dočetla After serii a byla jsem po ní vyloženě rozladěná)

19.04.2020

Koruna osuduKoruna osuduAmo Jones

Tato kniha byla super, každá kapitola přinesla něco nového, pořád jsem byla ve fázi uvědomování si, vše zapadalo na své místo jako složitý francouzský cop zakončený růžovou mašličkou. Amo je fenomenální spisovatelka, její celé uchopení postav je tak brutální i laskavé zároveň. Miluje, nebo nenávidí, chtěla bych jí nahlédnout do hlavy, co se tam honí :-) Doufám, že bude Baronet dále vydávat její knihy a doufám, že to bude rychleji po sobě, ony potřebují jedna druhou, první kniha doslova propadla jen proto, že druhý díl přišel pozdě a nechal knihu viset ve vzduchoprázdnu otázek. A ten kdo o stylu Amo měl pochybnosti, ji po Koruně nenávisti patrně zavrhl, přitom ona si to nezaslouží :-)

Šepot mrtvýchŠepot mrtvýchAmo Jones

Amo Jones miluji, přesně za hranou fantazie :-)

NeprofesionálNeprofesionálJ. D. Hawkins

Tak nějak jsem čekala od příběhu více, už od začátku bylo jasné o co v knize jde a jak to dopadne

Papírová labuťPapírová labuťLeylah Attar

Perfektně napsané, knihu jsem zhltla a ještě nestrávila.

Rod země a krveRod země a krveSarah J. Maas

Kniha je naprosté blaho, hloubka příběhu, vykreslení, nic na té knize není odbyté. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na jiný svět než ve "dvorech", ale opět vymyšleno skvěle. Nevšimla jsem si žádných nesrovnalostí v obsahu. Za mě, moc doporučuji. Hodně stránek, přesto nemám za 3 dny co číst a prosím vydavatele, aby nezahálel s překladem nových dílů :-)

23.10.2020

Vítr z horVítr z horAndy Wildwood

hodnotím velmi kladně, povedená prvotina, budu se těšit na další a pokud již budou k zakoupení, určitě na oplátku další díly koupím a finančně podpořím autora :-) děkuji za poskytnutí čtiva zdarma

14.12.2020

Zatracená láskaZatracená láskaTess M. Puffrová

Super! sice jsem jeho pohled četla ob 5 řádků, ale jinak se mi kniha moc líbila :-) jeho pohled bych si představovala jen pro dokreslení situace

14.12.2020

TrhlinaTrhlinaJozef Karika

Knihu vlastním jako audioknihu, pohádka na dobrou noc. Pustila jsem se do ní na základě komentářů slibujících napínavý příběh, no. Hodnocení rozhodně dávám plné, protože to je napsané výborně, jen to nesplnilo mé thrillerové očekávání

Drzý bastardDrzý bastardVi Keeland

Klasicky dobré zpracování, vtipné, sexy :-) ale nic víc, červená knihovna :-)

River WildRiver WildSamantha Towle

Hodně povedená kniha, příběh nebyl slabý a nepřeskočila jsem ani jeden odstavec :-)

OchránceOchránceG.X. Todd

Myšlenka dobrá, ale na moc stránkách, přeskakovala jsem, nudila se, ale přitom byla i zvědavá co bude dál. Druhý díl bych asi ani nečetla, spíše si přečtu komentáře a zjistím jak to dopadlo, ale za týden mého času to nestálo ...

Malum – část prvníMalum – část prvníAmo Jones

Amo Jones můžu a těším se na cokoliv dalšího co u nás výjde

Malum – část druháMalum – část druháAmo Jones

Miluji její styl psaní, doufám, že vyjdou další její knihy. Jedna z mála autorek, kterou si kupuji tištěnou, je to autorka ke které se vracím, když chci myslet na něco jiného :-)

02.04.2020

PS: Nesnáším těPS: Nesnáším těWinter Renshaw

Kniha mě bavila a "spadla" do mě jako třešinka na dortu :-)

Cena nevinnostiCena nevinnostiRebecca James

Knížka se četla dobře, svižná, držela se mě jako klíště :-) oddechovka na neděli

03.04.2020

Hvězda nad arabským peklemHvězda nad arabským peklemMonika Wurm

Výborně napsaná kniha se kterou jsem měla silný emocionální prožitek. Doporučuji přečtení

Bez rozloučeníBez rozloučeníSamantha Young

Ach ano, spláchla mě úžasná vlna romantiky. Krásný příběh. Doporučuji všem dámám ❤