Smrtící polibek

Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dalo do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Liz to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci do Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě! Shlédni na Youtube.com trailer ke knize: youtube.com - Mortal Kiss by Alice Moss....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94302/smrtici-polibek-OGc-94302.jpg 3.8173

Smrtící polibek 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Levné knihy

Mortal Kiss, 2011

Kniha Smrtící polibek

Andynka

Příběh ze začátku hodně připomíná Stmívání. Ale nakonec se příběh víc rozvine a získá na originalite. I když pár věcí mi přijde nelogické, kniha se nakonec čte úplně sama. A dokonce jsem se nemohla ani odtrhnout... a to Vám je samozřejmě jasný, jak to dopadne. I když se spisovatelka snaží o wow efekt na konci. :-) Co mi ale vadilo na knize, tak jsou prekliky v textu. Nebo špatně napsaná slova... A taky přezdívky . Ale zase nesmím zapomínat, že je to četba pro mládež. A tak už se s chutí vrhám na další díl. :-)

Polinka92
04.09.2018

Jedna z knih, u které jsem polovinu příběhu posílala pomyslnou sms, aby rozbili zrcadlo.
U té jsem hodně brečela. Moc se mi líbila.

leninam
21.11.2017

Pěkný příběh, nic složitého, krásná oddychovka, kniha se dobře četla :)

carollfu
30.07.2017

První třetina knihy byla skvělá, nevěděla jsem, co od knihy očekávat, následovalo však velké zklamání.. Bylo to nudné, nezáživné a až moc předvídatelné. Konec je takový chaos, kdy už pak nevíte, kdo je kdo a kdo je na čí straně. Pro mladší generaci asi vhodnější čtení. 2*

nadenka13
17.07.2017

líbilo

Nikoll2
12.06.2017

Kniha mne hned na začátku upoutala a to hlavní hrdinkou, jejíž zájmy jsou velice blízké těm mým. Také ostatní postavy se mi zalíbily a neměla jsem problém vžít se do jejich ''postavení''.
Již z krátkého úryvku u knihy je jasné, že v ní velkou roli bude hrát milostný trojúhelník a mladá láska. I přes to mne však její váha v příběhu lehce zarazila a dá se říct i pobavila. :D
To mne však od knihy neodradilo a po přečtení mohu s klidným svědomím udělit 4* a všem knihu doporučit. :)

Mikako
22.05.2017

Nebylo to úplně špatné, ale ani dobré.
Předně to bylo strašně naivní. Dva sedmnáctiletí puberťáci si ani nedají pusu a už prožívají lásku nad lásky... A vlastně to dvě třetiny knihy ani neví a najednou bum: láska jako blázen :-D No dobře, bylo to spíše špatné, než dobré... A nebo nemám pro tuto knihu už ten správný věk. Ale jako oddychovka (jako že opravdu hodně oddychovka) - proč ne. Drsného motorkáře si přeci jen představím jinak, než sedmnáctiletého kluka :-)

moudivlacek
06.08.2016

Příběhy s vlkodlaky a upíry moc nemusím, a když jsem přečetla první zmínky o vlkodlacích, chtěla jsem knihu odložit, ale nedalo mi to. Velmi slušně napsaná detektivka s nadpřirozenými postavami.

Alice Moss
americká