Na stříbrné cestě

Na stříbrné cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139957/bmid_na-stribrne-ceste-i9q-139957.jpg 4 107 32

Smrtící polibek série

< 2. díl

Po mrazivé zimě začíná ve Winter Millu dlouho očekávané léto. Faye a Liz mají na prázdniny plno plánů. Nejprve však musí oslavit konec školního roku - a pozvání na párty do Lucasova domu se zdá být perfektní příležitostí. Jaké je však překvapení obou dívek, když zjistí, že jejich kamarád beze stopy zmizel... Fay s Finnem se Lucase vydávají hledat napříč Amerikou. A strastiplná cesta otevírá tajemství loňské zimy, která - jak se zdá - ještě neskončila...... celý text

Literatura světová , Romány

17.01.2020 4 z 5

Za mě dobrá volba..

Andynka
08.01.2019 4 z 5

Mě se druhý díl libil o fous víc, jak první. Již od začátku se něco děje. Kromě Faye, která mě teda dokáže pěkně naštvat jsem si i celkem oblíbila postavy. Na to, že je to příběh na 170 stránkách, se tam pořád něco děje. A to se mi líbí, škoda jen, že nejdou další díly. Na které nás spisovatelka láká na konci knihy úryvkem.

Polinka92
04.09.2018 2 z 5

Nemám nejmenší tušení, zda jsem ji přečetla celou. Tahle mě moc nechytla...

markulka
09.07.2017 2 z 5

Z knihy jsem byla zklamaná... Už ze začátku mi příběh přišel suchý a bez špetky šmrncu. Myslím si, že hlavní myšlenka nebyla vůbec špatná, ale bohužel ji autorka neumí prodat. Kdyby trošičku rozvedla pocity hlavní hrdinky, nebo více rozepsala jednotlivé zápletky, nic by nezkazila, ba naopak. Také mi trochu vadilo, že byl příběh v er-formě. Knihu bych doporučila (když už) spíše mladším čtenářům.

Nikoll2
20.06.2017 2 z 5

Kniha pro mě byla vážně zklamáním. Nejen kvůli ději, který mi přišel přeplácaný, ale také kvůli chybám, které se v knize vyskytují poměrně často. Vynechání písmenek bych jednou, dvakrát přehlédla, ale splést si jména? Chyby se stávají, ale zde toho bylo vážně moc.
Nedávám 1*, protože jsou přece jenom horší ''kousky''.

baru_h
07.06.2017 3 z 5

Chtěla jsem si tuhle knížku přečíst jen jako takovou odpočinkovou, proto jsem nečekala žádné přehnané zázraky,ale přece jen jsem byla zvědavá na pokračování. První díl jsem četla před delší dobou, ale i tak se mi zdál lepší než tenhle druhý.
Nevím, jak to bude se třetím dílem, jestli vůbec někdy bude, ale nejspíš ho už číst nebudu protože už si mi to stačilo.

redsharon
30.05.2016

Horší než 1 první díl, ale stejně se mi líbil :D :))))

Michelle.1995
20.01.2016 4 z 5

Další skvělý díl, i když musím uznat, že první se mi líbil víc. Ale ani tento mě nezklamal, opět zajímavá zápletka a napínavý příběh. Líbí se mi ten epilog na konci, skvělé upoutání na další díl (pokud vůbec bude). Také se mi líbí, že se v knize střídají úhly pohledu a máme tak přehled o všech postavách, co kdo dělá. Vážně skvělá série

LenickaFi
26.12.2015 5 z 5

Po prvním dílu jsem na tento díl byla opravdu natěšená a vůbec nezklamal, dění v něm bylo působivé a moje představy se jen plnily! Já byla naprosto spokojená. Jednoznačně miluji takové příbehy. Možná,že si ostatní neuvědomují to co kniha říká a to na co nesmíme zapomenout. Ale pro mě jednoznačně neskutečně poutavá kniha a nemám k ní vyhrad!

LyP
03.12.2015

Tento díl jsem nečetla a popravde se mi do neho ani moc nechce..

Tessie15
05.08.2015 2 z 5

Oproti prvnímu dílu trochu zklamání, ale dá se číst. Škoda, že nevyšel třetí díl v češtině :(

renata5823
11.06.2015

Zhltané za jedno odpoledne ...to vypovídá za vše

michaela9408
02.05.2015

Kniha byla super :) ale vyjde vůbec 3. díl? :D

Pedruska01
11.03.2015 3 z 5

Je škoda, že si již moc do detailu nepamatuji dojmy z prvního dílu, ale i tak mi přišlo, že tenhle je o kapku (několik kapek :D) horší. Námět a děj byl dobrý, ale to zpracování? Hrůza. Všechno uspěchané, přehnané, hloupoučce naivní.
Kdyby si s tím autorka dala více záležet, věřím, že to je bezva kniha, ale tahle?
Faye mi místy lezla nehorázně na nervy. Tak "blbou" holku jsem dlouho nezažila! :D
Ještě, že u nás není vydaný třetí díl, neumím si představit o čem by byl, a zda bych do něj šla. Ale věřím, že by autorka, nějakou "kravinu" jistě vymyslela. ;)
Slabší průměr.

eliska6363
06.02.2015

Prosím nebude někdo prodávat? nemužu ji sehnat a jednička byla super :) Diky!

vilzuss
24.01.2015 4 z 5

Knížku jsem přečetla velmi rychle, super a událostmi nabitý příběh! Kdo má rád tento druh knih, můhu jen a jen doporučit :)

k8jj
14.12.2014 4 z 5

Užasná kniha, plná napětí a zvratů, přesto však první díl byl dějově obsáhlejší a více přehlednější. Hodnotím však kladně, neboť se mi líbilo jak to bylo napsané, postavy , aji děj do sebe zapadal a strašně se těším na další díl :))

DiDi123456789
02.11.2014 5 z 5

Když jsem viděla že druhý díl polibku existuje, stála jsem u výlohy tak dlouho, dokud se mamka neslitovala a nekoupila mi ho.:-DD
Ještě ten večer jsem ho měla přečtený a rodiče podle toku slz které jsem za čtení uronila usoudili, že mi asi zakážou číst.:-D
Sice o něco slabší než jednička ale i tak absolutní bomba!!!!
Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

Laurel
14.10.2014 4 z 5

Super díl! :) Líbil se mi, ale připadal mi slabší oproti 1. Byla to taková super rychlá oddechovka, která se četla hodně rychle. Nápad to byl zajímavý (např. to s tou Faye nakonci). Nelituju, že jsem si knížku přečetla. Jsem dost zvědavá na další díl ;D

Alice Moss
americká
2011  75%Smrtící polibek
2012  78%Na stříbrné cestě

Kniha Na stříbrné cestě je v