Na stříbrné cestě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po mrazivé zimě začíná ve Winter Millu dlouho očekávané léto. Faye a Liz mají na prázdniny plno plánů. Nejprve však musí oslavit konec školního roku - a pozvání na párty do Lucasova domu se zdá být perfektní příležitostí. Jaké je však překvapení obou dívek, když zjistí, že jejich kamarád beze stopy zmizel... Fay s Finnem se Lucase vydávají hledat napříč Amerikou. A strastiplná cesta otevírá tajemství loňské zimy, která - jak se zdá - ještě neskončila......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139957/na-stribrne-ceste-i9q-139957.jpg 3.994
Série

Smrtící polibek 2.

Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Levné knihy
Orig. název

Mortal Kiss Fool´s Silver, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Na stříbrné cestě

Přidat komentář
Andynka
08. ledna

Mě se druhý díl libil o fous víc, jak první. Již od začátku se něco děje. Kromě Faye, která mě teda dokáže pěkně naštvat jsem si i celkem oblíbila postavy. Na to, že je to příběh na 170 stránkách, se tam pořád něco děje. A to se mi líbí, škoda jen, že nejdou další díly. Na které nás spisovatelka láká na konci knihy úryvkem.

Polinka92
04.09.2018

Nemám nejmenší tušení, zda jsem ji přečetla celou. Tahle mě moc nechytla...

markulka
09.07.2017

Z knihy jsem byla zklamaná... Už ze začátku mi příběh přišel suchý a bez špetky šmrncu. Myslím si, že hlavní myšlenka nebyla vůbec špatná, ale bohužel ji autorka neumí prodat. Kdyby trošičku rozvedla pocity hlavní hrdinky, nebo více rozepsala jednotlivé zápletky, nic by nezkazila, ba naopak. Také mi trochu vadilo, že byl příběh v er-formě. Knihu bych doporučila (když už) spíše mladším čtenářům.

Nikoll2
20.06.2017

Kniha pro mě byla vážně zklamáním. Nejen kvůli ději, který mi přišel přeplácaný, ale také kvůli chybám, které se v knize vyskytují poměrně často. Vynechání písmenek bych jednou, dvakrát přehlédla, ale splést si jména? Chyby se stávají, ale zde toho bylo vážně moc.
Nedávám 1*, protože jsou přece jenom horší ''kousky''.

baru_h
07.06.2017

Chtěla jsem si tuhle knížku přečíst jen jako takovou odpočinkovou, proto jsem nečekala žádné přehnané zázraky,ale přece jen jsem byla zvědavá na pokračování. První díl jsem četla před delší dobou, ale i tak se mi zdál lepší než tenhle druhý.
Nevím, jak to bude se třetím dílem, jestli vůbec někdy bude, ale nejspíš ho už číst nebudu protože už si mi to stačilo.

redsharon
30.05.2016

Horší než 1 první díl, ale stejně se mi líbil :D :))))

Michelle.1995
20.01.2016

Další skvělý díl, i když musím uznat, že první se mi líbil víc. Ale ani tento mě nezklamal, opět zajímavá zápletka a napínavý příběh. Líbí se mi ten epilog na konci, skvělé upoutání na další díl (pokud vůbec bude). Také se mi líbí, že se v knize střídají úhly pohledu a máme tak přehled o všech postavách, co kdo dělá. Vážně skvělá série

LenickaFi
26.12.2015

Po prvním dílu jsem na tento díl byla opravdu natěšená a vůbec nezklamal, dění v něm bylo působivé a moje představy se jen plnily! Já byla naprosto spokojená. Jednoznačně miluji takové příbehy. Možná,že si ostatní neuvědomují to co kniha říká a to na co nesmíme zapomenout. Ale pro mě jednoznačně neskutečně poutavá kniha a nemám k ní vyhrad!

1

Autor a jeho další knihy

Alice Moss
americká

Kniha Na stříbrné cestě je v

Právě čtených1x
Přečtených145x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených16x
Knihotéce128x
Chystám se číst34x
Chci si koupit11x
dalších seznamech2x