LadyAlena LadyAlena komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

lehké čtivo na dva večery, doporučuji :-)

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

bez námitek, lehké, oddechové čtení na dva večery :-)

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

hodnotím velmi kladně, povedená prvotina, budu se těšit na další a pokud již budou k zakoupení, určitě na oplátku další díly koupím a finančně podpořím autora :-) děkuji za poskytnutí čtiva zdarma

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

nedočetla jsem to, knihu jsem četla po knize skin a je to natolik něco jiného, že jsem to nedala, nedala jsem ani to, že tam vlastně prozradila jak to bylo v knihách a mi pak přišel skin jako jeden velký blábol s blbým koncem, za mě tohle nemělo vyjít, koupila bych si ostatní ebooky, ale po tomto, kdy už vím vše, brr ...

23.10.2020 1 z 5

Skin Skin B.B. Easton

knihu jsem s nadšením přečetla, líbila se mi, mám ráda "zlomené" příběhy, konec knihy mě neskutečně naštval.

23.10.2020 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Kniha je naprosté blaho, hloubka příběhu, vykreslení, nic na té knize není odbyté. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na jiný svět než ve "dvorech", ale opět vymyšleno skvěle. Nevšimla jsem si žádných nesrovnalostí v obsahu. Za mě, moc doporučuji. Hodně stránek, přesto nemám za 3 dny co číst a prosím vydavatele, aby nezahálel s překladem nových dílů :-)

23.10.2020 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Méně je někdy více. Musím ocenit nekomplikovanost příběhu, všichni jsou tam vesměs klaďáci a ti co byli záporní, tak to bylo z pochopitelných důvodů. Pohádka o princi na bílém koni, nikde žádné zhrzené exmilenky, žádné zlo číhající co druhý odstavec. Milé čtení, doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout od komplikovaných dějů (právě jsem dočetla After serii a byla jsem po ní vyloženě rozladěná)

19.04.2020 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

nejlepší díl celé série

19.04.2020 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

cca od strany 280 zjistíte, že to má smysl dočíst :-)

19.04.2020 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Vadil mi překomplikovaný vztah, jinak je to dobře napsané, čtivé, má to dobrý příběh, jen těch dětských komplikací tam na mě bylo příliš. Až poslední díl (4.) byl dle mého gusta

19.04.2020 3 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Ano i ne, sexuální náboj super, linka super. Trošku naivně podaný dominant, který je ve výsledku vystrašený sám ze sebe, takže jsem si říkala co vlastně ve výsledku je. Zrod subinky, no, musím mlčet, hodně naivně podané ...

08.04.2020 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, moc příjemné čtení. Mám ráda hašteřivé vztahy ❤

06.04.2020 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Ach ano, spláchla mě úžasná vlna romantiky. Krásný příběh. Doporučuji všem dámám ❤

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Klasika, kterou nejde nemilovat :-)

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

2 měsíce jsem čekala v předprodeji a pak jsem ji přečetla za 1 den. Výborně napsaná kniha. Moc se těším na další autorčiny díla :-)

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Bohužel jsem to nezvládla dočíst. Anotace je lepší než kniha.

04.04.2020 2 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Zklamaní, myšlenka příběhu dobrá, ale napsané je to tak, že to nejde číst

04.04.2020 2 z 5

Slzy predaných dievčat Slzy predaných dievčat Monika Wurm

Tato kniha mě pohltila, dokonalý příběh, který dost možná je fikce, ale dost možná tohle ženy po světě prožívají, tolikrát zvednout hlavu, mít naději a tolikrát spadnout na dno. hlavní postava byla neuvěřitelně silný člověk, nevím jestli bych dokázala takto bojovat. Miluji fikce, ale tohle mi smrdělo realitou až běda

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

Výborně napsaná kniha se kterou jsem měla silný emocionální prožitek. Doporučuji přečtení

03.04.2020 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Četla jsem dávněji a téhda to pro mě byla jízda, hltala jsem co se týkalo Christiana. Dneska to čtu podruhé a nechápu co mě na tom zaujalo. Ale protože musím hodnotit to první čtení, tak dávám plný počet, to že jsem zestárla a asi četla hromadu lepších knih je můj problém