ladaol ladaol komentáře u knih

Kruh Kruh Bernard Minier

Opravdu čtivý i tento díl, klidně bych autora přirovnala k mému oblíbenému Danu Brownovi a hnedle se vrhám na třetí díl.

25.08.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Velice povedené dílko. I v závěru se to ještě pěkně zamotalo. Akční, napínavé, dobře čtivé. Zhltnula jsem to za víkend.

21.07.2019 5 z 5

Generál Generál Robert Muchamore

Tento díl mi z celé kolekce zatím přišel nejslabší, ale čtu dál neb mě zajímá, jak to dopadne :)

03.07.2019 4 z 5

Hrrr na ně! Hrrr na ně! Terry Pratchett

Krásně se u toho marodí, tak skvěle odpočinkové čtení. Všechny tituly Zeměplochy prostě miluju!

24.02.2019 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Po knize jsem sáhla kvůli černobílé obálce do výzvy, ale jsem z ní unešená. Takovou hloubku jsem nečekala, to z toho kousku na obalu není zřejmé. Doporučuji přečíst hlavně rodičům...

10.02.2019 5 z 5

Kodex lovce stínů Kodex lovce stínů Cassandra Clare (p)

Jo, bavilo mně to, bylo to vtipné.

09.02.2019 4 z 5

Záhada bílých gardénií Záhada bílých gardénií Erle Stanley Gardner

Jako vždy, nečekané rozuzlení celkem zamotaného případu. Krásně oddychové čtení.

06.02.2019 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Vypořádat se se svou temnou stránkou, odpustit si, pro koho by to bylo jednoduché... Ano, čtení jsem si opravdu moc užila.

03.02.2019 5 z 5

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Jeden z nejlepších dílů. Skvělé čtení.

16.01.2019 5 z 5

Když žena muže kárá Když žena muže kárá René Melichar

Skvělé odpočinkové čtení, líbilo se i manželovi, hlavně historka o Fialovém Blázinci, v té se úplně viděl :) Bavili jsme se, děkujeme.

08.01.2019 5 z 5

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

Bavila jsem se moc, i můj muž. Je jasné, že historky osloví jen toho, kdo si umí dělat legraci sám ze sebe, život je ale bez toho dost nudný, ne?

31.12.2018 5 z 5

Vlk a lev - Válka tří Jindřichů Vlk a lev - Válka tří Jindřichů Denis Lépée

Nějak se mi to nedařilo přelouskat. Z historického hlediska jsou tam dobré informace, ale neseděl mi ten styl.

27.12.2018 3 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

A pak, že bratři Grimmové mají hororové pohádky. Není to klasická slaďárna se vždy dobrým koncem, holt takový je život, líbilo se mi to.

18.12.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Páni, to byla jízda! Vážně jsem se ani chvilku nenudila. Velice vydařené dílko.

02.12.2018 5 z 5

K čemu jsem došla - Výlety do mého života K čemu jsem došla - Výlety do mého života Jolana Voldánová

Hezky popsané tipy na výlety, včetně zajímavostí, které potkáme, protkané historkami že života.

02.12.2018 5 z 5

Noční země Noční země Kai Meyer

Druhý díl mně zaujal o něco méně, než ten první, nemohla jsem se pořádně začíst a ztotožnit se s některou z postav. Vylíčení světa bibliomantů je úžasné, vylíčení postav už méně. Velmi se mi líbily vzpomínky bývalého sídla Rosenkreutzů a zcela souhlasím s myšlenkou, že když se knize vytrhají stránky, tak zemře, a tak se ke knihám vždy chovám hezky :)

13.11.2018 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Příběh se mi moc líbil, líbilo se mi i nahlížení z různých pohledů postav. Pěkně popsaná krajina, se kterou se seznamujeme postupně. Romantika, dobrodružství, krásně oddychová kniha.

13.11.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Nečekané zvraty, humor, prolnutí postav. Četlo se to výborně. Myslela jsem, že mi to bude trvat tak dva týdny, ale... to se prostě nedalo odložit! Čtenář si musí připadat jako Aedion, všechno ví poslední, všechno se rozuzlí až když je po všem, ale to se mi právě líbilo. Nejdřív se něco stane, a pak se teprve dozvíme, jak k tomu došlo a skládačka do sebe najednou zapadá.

23.10.2018 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Čím dál lepší, díl od dílu.

16.10.2018 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tedy, nečekala jsem, že tu bichli zhltnu tak rychle. Naprosto skvěle napsáno, jen škoda těch častých překlepů. Prostě úžasná fantasy, kterou vřele doporučuji!

30.09.2018 5 z 5