LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knížka se četla sama, zajímavý a hlavně strašně smutný příběh. Dočteno v slzách.

24.01.2020 4 z 5

Až na kostní dřeň Až na kostní dřeň Věra Nykodýmová

Knížka je napsaná čtivou formou, přečteno za jeden den. Zdraví je to nejdůležitější v životě a měli bychom si ho vážit (kolikrát si stěžujeme a zabýváme se malichernostmi). To ale člověk pozná až tehdy, když zdraví vypoví službu... Proto si važme každého dne, kdy jsme zdraví a nestresujme se zbytečnostmi.

17.01.2020 5 z 5

Jak se žije za zdmi Valdic Jak se žije za zdmi Valdic Petr Šámal

Kniha se četla dobře. Obsahovala spoustu informací o životě ve věznici, jak z pohledu zaměstnanců, tak odsouzených. Pan ředitel tam asi bude člověk na svém místě.

15.12.2019 5 z 5

Šťastní a veselé Šťastní a veselé Petra Zhřívalová

Autorka vás svým stylem psaní donutí číst a číst, dokud nedočtete. Příběh byl sice trochu předvídatelný, což ale nemění nic na tom, že se mi knížka líbila. Určitě si od autorky přečtu další knihy a tuto doporučuji k přečtení. Příjemná předvánoční oddechovka.

02.11.2019 5 z 5

Trny v čase Trny v čase Jan Tomeš

Příběh zajímavý, některé filozofické pasáže mě vyloženě nebavily, ale zajímalo mě, jak to dopadne mezi hlavními hrdiny příběhu, a proto jsem ve čtení vytrvala. Nakonec tedy docela příjemné čtení.

05.10.2019 3 z 5

Myši Myši Gordon Reece

Zajímavá kniha. Četla se dobře. Děj byl trochu předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo.

14.09.2019 5 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Příjemná oddychovka přečtená za chvilku.

14.06.2019 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

První dvě kapitoly se mi nějak nedařilo se do knížky začíst. Pak už to ale nabralo spád a knížka se četla dobře. Chvilkami mi připadala zdlouhavá, ale zdárně dočtena do ukončeného konce (nemám ráda knihy s otevřeným koncem).

07.05.2019 4 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Přečteno za jeden den. Neuvěřitelný příběh silné ženy a její rodiny se šťastným koncem.

19.03.2019 4 z 5

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Knížka se četla dobře, vadily mi slova "modelink" a "cunami". Ale to je pouze subjektivní pocit. Jinak příběh velice smutný, konec knížky dočten v slzách. Petra je bojovnice.

25.02.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příběh ze života, velmi čtivé.

21.09.2017 5 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Sci-fi normálně moc nečtu, knížku jsem si vybrala jen kvůli tomu, abych měla něco, co se odehrává v budoucnosti, do čtenářské výzvy. Knížka se skvěle četla a děj i zápletka mě zaujala. Dočteno až do konce se zaujetím. Takže shrnuto a podtrženo, knížka se mi líbila a ráda si přečtu od autora i něco dalšího.

04.08.2017 4 z 5

Nudné astrologické pasáže, popisy krajiny, na detektivku jsem to čekala víc detektivní. Ale dočetla jsem. Zdlouhavé, ale zápletka zajímavá. Zajímavý styl psaní polské autorky, na který si čtenář po chvíli zvykne.

27.07.2017 3 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Velice čtivá kniha s pěkným příběhem. Přečteno jedním dechem.

31.05.2017 5 z 5

Idol žen Idol žen Marian Keyes

Fajn knížka. Poutavý příběh, hezky napsáno, rychle přečteno. A hlavně, i přesto, že má knížka 636 stránek, tak to nebylo nudné a zdlouhavé.

09.02.2017 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Knížka se četla dobře, krátké kapitoly, napínavé, mělo to spád.

12.05.2024 5 z 5

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Úplně souhlasím s komentářem od Mona7741, mám z knihy stejné pocity.

14.03.2024 3 z 5

Skutečné zločiny na Ostravsku Skutečné zločiny na Ostravsku Ivana Žáková

Krátké příběhy z Ostravska, kde nejvýznamnější roli ve vraždách či zabitích hrál nůž a alkohol.
Styl psaní autorky mě neoslovil. Na to, že knihu psala novinářka, tak mi místy přišel slovosled dost krkolomný.

04.01.2024 4 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Nenáročná a čtivá knížka, přečtená za jeden den. Těším se na pokračování.

03.08.2023 4 z 5

Cizí ložnice Cizí ložnice Katarína Gillerová