Šťastní a veselé ekniha

O mužích, o kterých ve dvaceti sníte, a ve čtyřiceti se vedle nich probudíte. Nemusíte mít rádi Vánoce, aby se děly zázraky. Nemusíte napéct hory vánočního cukroví, aby vám Ježíšek přinesl, co si přejete. Některá přání si můžete splnit i sami. Román Šťastní & veselé vám nadělí pořádnou dávku romantiky. Helena vzbudí děti, nasnídá se a odjíždí do práce. Co o jejím manželství vypovídá, že nevzbudila manžela a nepřipravila mu snídani? Naštěstí nemá čas o tom přemýšlet. V práci to jde ráz na ráz a Helena se vrací s výpovědí v ruce nečekaně domů. Manžel sice tvrdí, že mu není dobře a musel zůstat doma, ale jeho asistentka nenechá Helenu na pochybách. Helenin život se hroutí jako domeček z karet... A za měsíc tu ještě ke všemu budou Vánoce. Je tedy ideální čas napsat dopis Ježíškovi. Co všechno si kdy přála? A co si přeje teď? Helena si prostě napíše seznam a pak bude jen odškrtávat jednotlivé položky, jak si svá přání bude plnit. Není přece nic jednoduššího než vyrazit do Paříže nebo zavolat Jardovi, své lásce z vysoké školy, na kterého se tehdy bála jen podívat......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267060/big_stastni-a-vesele-267060.jpg 4.1132

Kniha Šťastní a veselé

Myš007

Po dlouhé době knížka, která se mi moc líbila, takové milé čtení, pohlazení na duši. Napsané velmi čtivě, příběh je zajímavý, napínavý a je tam i pár nečekaných zvratů. Určitě si časem přečtu ještě jednou v klidu, abych si ji pořádně vychutnala, protože tentokrát jsem se od ní nemohla odtrhnout a vyloženě jsem ji "vdechla".

knihovnička007

19.12.2021

Doporučuji číst před Vánocemi

janca1705
14.12.2021

Super knížka, teď v době adventu se mi četla sama a těšila jsem se na další stránky. Knihu doporučuji.

mončičák42
21.08.2021

Tak jsem si srpnovou dovolenou zpříjemnila knihou odehrávající se v čase adventním, a bylo to moc fajn. Na příběhu ze současnosti nám autorka ukázala, že někdy platí přísloví "Vsechno zlé je pro něco dobré " a "Nic se nejí tak horké, jak se uvaří". Příběh měl "parádní" start, svižný děj a také jednoznačný konec, jak to mám ráda. Otevřené konce totiž nejsou pro mě.

m.valova
12.07.2021

Netypická na léto,ale přesto se četla lehce,oddechově i když ve vánočním čase by to mělo asi tu pravou atmosféru a kouzlo...nikdy není pozdě na změnu,hlavní hrdince se život otočil během chvilky,ale nikdo nevíme co nám budoucnost chystá a tento příběh v kombinaci s vánočním kouzlem dává naději v lepší zítřky :-)

xena2711
31.12.2020

Co vše se může přihodit za jeden měsíc:-) I když spadnete v jednu chvilku na úplné dno, tak to zaručeně nemusí znamenat konec, ale třeba nový začátek....Pohodový předvánoční příběh.

petulkapeta
28.12.2020

Příběh Heleny byl no nemůžu říct dobry,spíš smutny,ale naštěstí skončil dobre a Pribeh jsem hltala ...jejího muže bych nejraději propleskla za to věčně lhaní a Kristýnino chování me na konci překvapilo a její stará laska me vyvolala úsměv na tváři...