Šťastní a veselé

Šťastní a veselé https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267060/bmid_stastni-a-vesele-267060.jpg 4 152 61

O mužích, o kterých ve dvaceti sníte, a ve čtyřiceti se vedle nich probudíte. Nemusíte mít rádi Vánoce, aby se děly zázraky. Nemusíte napéct hory vánočního cukroví, aby vám Ježíšek přinesl, co si přejete. Některá přání si můžete splnit i sami. Román Šťastní & veselé vám nadělí pořádnou dávku romantiky. Helena vzbudí děti, nasnídá se a odjíždí do práce. Co o jejím manželství vypovídá, že nevzbudila manžela a nepřipravila mu snídani? Naštěstí nemá čas o tom přemýšlet. V práci to jde ráz na ráz a Helena se vrací s výpovědí v ruce nečekaně domů. Manžel sice tvrdí, že mu není dobře a musel zůstat doma, ale jeho asistentka nenechá Helenu na pochybách. Helenin život se hroutí jako domeček z karet... A za měsíc tu ještě ke všemu budou Vánoce. Je tedy ideální čas napsat dopis Ježíškovi. Co všechno si kdy přála? A co si přeje teď? Helena si prostě napíše seznam a pak bude jen odškrtávat jednotlivé položky, jak si svá přání bude plnit. Není přece nic jednoduššího než vyrazit do Paříže nebo zavolat Jardovi, své lásce z vysoké školy, na kterého se tehdy bála jen podívat...... celý text

Duffča
14.03.2017 5 z 5

Za mě moc příjemné čtení. V dnešní uspěchané době je příjemné číst o čisté, upřímné duši.

zdenulkavac
26.02.2017 5 z 5

PŘÍJEMNÉ, ODDECHOVÉ ČTENÍ. PŘEČETLA JSEM JEDNÍM DECHEM.

cukrovka
17.02.2017 4 z 5

Čtivá a příjemná oddechovka.

lenka7348
16.02.2017 4 z 5

Abych byla upřímná, od knihy jsem moc nečekala, ale příjemně mě překvapila. Neustále mě udržovala v napětí, bavily mě překvapivé zvraty. Jediné, co mě ze začátku trochu rušilo, bylo vypravování v er-formě, v ich-formě by to člověk možná vnímal ještě intenzivněji. Jinak ale knihu jako oddechovku určitě mohu doporučit. :-)

anibeni
29.01.2017 3 z 5

Knihu jsem dočetla, bylo to nenáročné čtení, ale úplně mi nesednul styl psaní.. Příběh sám o sobě nebyl špatný, ale že bych z něho byla odvázaná, to říct nemohu...

wiwi
18.01.2017 4 z 5

Oddechová knížka, četla jsem jí v období adventu, a o to to bylo příjemnější. Děj příjemně plynul . Doporučuji

popeluška
31.12.2016 5 z 5

Moc krásně se kniha četla....moc mě bavila a nemůžu jinak než dát plný počet *****.

Danago
28.12.2016 5 z 5

Autorku sem do teď neznala. Od knížky sem nečekala žádný zázrak a byla sem velice mile překvapená. Knížku sem přečetla jedním dechem, je napsaná hodně čtivě .Příběh se mi líbil a moc mě bavil. Knížka je ideální čtení na Vánoce a adventní čas, ale mě by zase tak moc nevadilo si ji přečít i v jiném období. Za mě skvělá knížka.

luciefeix
18.12.2016 4 z 5

ideální čtení na advent , občas předvídatelné ale velice čtivé a poutavé :)

Metapt
14.12.2016 4 z 5

Pěkná oddechovka v adventním čase. Autorka má ráda psy, já taky, takže spokojenost. Ano, trošku nadsazené, ale bavilo.

gossipavlina
11.12.2016 3 z 5

Pro mě příliš kýčovité. Z hlavních hrdinů mi nebyl nikdo sympatický. Jediné, na co jsem se těšila, bylo plánované čtyř-rande. Ale nakonec ani to mi autorka nedopřála.

hlina
01.12.2016 4 z 5

Nádherný začátek adventu. Kniha je čtivá. V některých momentech je to trochu pohádka pro ženy, ale proč ne? k Vánocům to přece patří.

Jaruce
12.11.2016 5 z 5

O fous líp se mi líbila víc, ale i tahle byla moc fajn.

Knižní střípky
24.09.2016 5 z 5

Tak tato kniha pro mě byla velmi milým překvapením....česká autorka, kterou jsem do té doby neznala mi poskytla 2 krásné odpoledne strávené při čtení její knihy....pěkný příběh odehrávající se v čase Adventu, kdy se sice jeden dlouholetý vztah asi bortí, ale možná se i rodí něco nového, krásného....hlavní hrdinka Helena jeden zdánlivě obyčejný běžný den ráno vstane, odjede do práce a pak již nic není jako dříve, následuje sled dvou velkých životních zlomů a Helena si myslí, že je na dně....ale jak všichni dobře víme, ze dna se dá dobře odrazit a třeba se to v tomto předvánočním čase , který je plný magických zážitků, povede i Heleně.....

mschmidtova
24.04.2016 5 z 5

Příjemná oddechovka, romantická, ale mně přesně sedla.

ivana.sk
28.01.2016 5 z 5

Skvělá oddechová knížka!

fineol
08.01.2016

Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Odpočinková kniha u které nemusíte přemýšlet a perfektně si odpočinete.

Peace
12.12.2015 4 z 5

"Nemusíte mít rádi Vánoce, aby se děly zázraky. Nemusíte napéct hory cukroví, aby vám Ježíšek přinesl, co si přejete. Některá přání si můžete splnit i sami."

Kniha se čte velmi dobře, je čtivá a záživná. Ano, jde o sladkou romantiku, ale jakými jinými příběhy se nechat unášet právě v období Vánoc, než těmi, které přinášejí relax, pohodu a naději? ;o)

Johy21
10.12.2015

Souhlasím s mysterygirl, pro čerstvé čtyřicátnice - je to více než povzbudivé a inspirativní :-)

mysterygirl
04.12.2015 5 z 5

Mě se to strašně moc líbilo..po dlouhý době knížka, která mě zaujala