kuky921 kuky921 komentáře u knih

Povídky z druhé kapsy Povídky z druhé kapsy Karel Čapek

Krásné čtení, které neomrzí ani po letech.

27.05.2021 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Lehoučké čtení, které místy velmi pobaví. Je to takový malý průzkum do života a pocitů autorky. Extra hvězdičku dávám za ilustrace a zpracování knížky.

03.03.2020 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Překrásný příběh, který se čte velmi snadno a zároveň si člověk uvědomí, jak důležité je zázemí.

14.02.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Čtivá detektivka, která byla ke konci už moc překombinovaná. Je to má třetí knížka tohoto autora a myslím, že si od něj dám delší pauzu.

29.11.2019 4 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Toto byla poslední knížka, která mi od autorky chyběla. Nejlepší je Vůně jasmínu. Toto už byla až moc červená knihovna s dokonalým koncem.

29.09.2019 4 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Výborné čtení. Znám i zfilmovanou verzi, ale v knižní verzi je prima.

10.08.2019 5 z 5

Očekávala jsem od knížky něco jiného. Připadalo mi to jako absurdní splácanina.

16.06.2019 3 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Kniha se čte úplně sama. O Argentinském mizení lidí už jsem četla, takto to bylo více o hledání ... Už se těším na další knížku od tohoto autora.

03.04.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Pěkná detektivka, která se výborně čte. Měla jsem vytipované dva možné vrahy a trefila jsem se. Erika mi připadala jak buldozer.

19.01.2019 4 z 5

Dívka, která chtěla zachránit knížky Dívka, která chtěla zachránit knížky Klaus Hagerup

Kouzelná knížka, která Vás nadchne hned krásně ilustrovanou obálkou. Jednoduchý příběh pro každého malého knihomolka ...

01.01.2019 4 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Velmi dobře napsaná kniha, jen si myslím, že je nutné k té knize dospět. Když jsem jí zkoušela číst ještě jako studentka na SŠ, tak pro mě byla absolutně mimo, nyní jsem se od ní nemohla odloučit.

05.08.2016 5 z 5

Tři muži ve člunu Tři muži ve člunu Jerome Klapka Jerome

Humorná knížka, asi první, co jsem si přečetla v originále.

19.05.2015 4 z 5

Na Řece Na Řece Josef Hejzlar

Krásná knížka o dětství malého čínského děvčátka, které nás zavede do období války za 2. SV v Číně.

19.06.2014 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Velmi příjemná knížka, u které se každý zasměje. I filmové zpracování se mi líbilo, ale knížka je lepší.

05.05.2013 5 z 5

Jakub a Jáchym Jakub a Jáchym Jørgen Clevin

Úžasná dětská knížka, kde do příběhu jsou zatáhnuty i děti. Výborné, děti jí mají velmi rády.

05.05.2013 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Velmi příjemné čtení a má první kniha od tohoto autora. Už se těším na další

08.05.2024 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Jednohubka. Velmi svižné tempo děje bez hluchých míst. Moc pěkně se čte.

17.09.2023 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Romantický příběh, který se velmi dobře čte. I když to místy připomínalo pana Greye z padesáti odstínů….

09.09.2021 4 z 5

Hodiny z olova Hodiny z olova Radka Denemarková

Na knihu jsem se těšila, ale velmi špatně se mi četla. Nezvykla jsem si.

31.05.2021 3 z 5

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Příšernost. Vůbec nechápu, že může někdo takový paskvil vydat.

27.05.2021 odpad!