Kukicka Kukicka komentáře u knih

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Kniha je neuveritelne ctiva. Uz Vas neceka sok jako v prvnim dile, protoze clovek uz vi do ceho leze. Kdyz se nad tim ale zamyslim, tak cely pribeh je neskutecne zvraceny. Vlastne ani jedna postava mi neni sympaticka, ani s jednou se nedokazu ztotoznit a chapat co je vede k tomu, aby neco takoveho delali nebo prijimali a presto budu nedockave vyhlizet posledni dil, abych vedela, jak to cele dopadne.

04.10.2020 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Musim rict, ze jsem neskutecne rada, ze to mam za sebou. Opravdu me stalo dost usili tu knihu neodlozit a nezacit cist neco jineho a takove myslenky, u knihy na kterou se clovek tesi, nikdo mit nechce, takze neco bylo vazne spatne. Z nametu profesor a studentka mohl vzniknout pekny pribeh, obzvlaste v podani tak dobre spisovatelky jako Mona, ale hlavni hrdinka mi lezla na nervy. Byla to uknourana slecinka, jejiz myslenkove pochody jsem casto vubec nechapala. Cele se to tahlo a moje myslenky stale smerovaly k tomu, at uz je hlavne konec

03.10.2020 1 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Co se teto knize neda uprit je humor. Bez skrupuli priznavam, ze jsem se chvilema rechtala jak blazen, prihlouple se culila v mhd a parkrat vyprskla smichy. Chris a Annie Anne jsou povedena dvojka

29.09.2020 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Libilo se mi to moc. Na knihu jsem se tesila a nezklamala. Zaradila bych ji mezi 3 jeji nejpovedenejsi knihy a to tam pocitam i knihy co psala s Vi. Uzasne vykreslene, sympaticke postavy, pribeh krasne plynul, ani chvili jsem se nenudila a porad jsem musela cist dal a dal. Je to takova romanticka pohadka, co zahreje u srdce, ale necekejte nejaky originalni namet :-D. Ono, co se da take v tomto zanru porad vymyslet, hlavne pro takove knihomolky jako jsem ja :-D

23.09.2020 5 z 5

Dívka s labutí Dívka s labutí Sabina Zelená

Rano jsem o autorce jeste neslysela, ale zaujala me anotace a vysoke hodnoceni. Kniha se mi velmi libila, jak pribehem, tak stylem psani. Nedostavil se ale wow moment, takze kdyby slo dat o pul hvezdy min, tak dam 4,5 a konec byl za me mozna zbytecne "definitivni". Kniha se ale cetla jedna radost a mohu ji doporucit.

17.09.2020 5 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Ja Bratrstvo miluju. I pres to, ze uz ma serie tolik dilu, me myslim nikdy neomrzi se vracet do jejich sveta a hlavne ke vsem "starym znamym". Prvni povidku jsem moc nepochopila, protoze to nemelo s Bratrstvem nic spolecneho. Navic zpracovani bylo cele nejake hrrr a ani extra promyslene mi neprislo. Me hvezdickove hodnoceni se tedy vztahuje k druhe casti. Tam uz vse bylo tak jak jsem zvykla a tesim se na zpracovani dalsich postav a pribehu

14.09.2020 4 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Posledni dil se mi cetl asi nejlepe. Kdyz zhodnotim celou serii, tak v ramci sveho zanru bych ji zaradila mezi povedenejsi. Co mi ale vadilo na zacatku i konci je nizky vek hlavnich hrdinu. Vim, ze je to asi schvalne, kvuli skupine, pro ktere je kniha hlavne urcena, ale par let navic bylo, dle meho nazoru, potreba pridat, protoze mysleni hlavnich hrdinu, intriky, vyspelost a vse proste neodpovida jejich nizkemu veku

13.09.2020 4 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Namet by asi nemusel byt nejhorsi, i kdyz nic noveho pod sluncem, ale za me to bylo spatne zpracovane a nepromyslene. Vubec jsem treba nepochopila v cem byly ty jeji uzasne kvality osobni asistentky, aby za ne nekdo zaplatil v prepoctu na ceske koruny sestimistnou sumu za mesic :-D. Nezasmala jsem se, cele mi to neladilo dohromady, dojata jsem taky nebyla. Shrnuto a secteno se mi to nelibilo.

08.09.2020 2 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Presne toto jsem ted potrebovala. Pohadka o bohatem a slavnem princi na bilem koni. V posledni dobe se autorky, ktere rada ctu, rozhodly, ze budou psat romanticke romany s tematy vaznych nemoci, uzkosti, zneuzivani deti, domaciho nasili na zenach, znasilnovani a uz toho na me bylo moc. Tato kniha byla pro me jak zavan cerstveho vzduchu, naprosto nenarocna jednohubka a kdyz se to spoji se skvelym vypravecskym stylem Elle Kennedy, tak to slupnete jak malinu a pujdete spat s klidem na dusi

06.09.2020 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Kdyz se nad tim zamyslim, tak to byl docela masakr. Celkove osud hlavni hrdinky byl fakt otres. Autorka umi psat, Bane byl nakonec zlaticko, ale jinak ten obsah nic pro me. Po teto knize potrebuju neco plne humoru, jiskreni a pohodicky

29.08.2020 3 z 5

Prenasledovaná kráska Prenasledovaná kráska Lisa Kleypas

Kniha splnila presne to, co jsem od ni ocekavala. Tato serie sice nepredcila serii Cekanky, ale stejne patri Lisa mezi moje nejoblibenejsi autorky v tomto zanru

28.08.2020 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Napsane to bylo jako vzdy paradne. Tahle dvojice nemuze snad primo zklamat, ale pribeh mi tentokrat k srdci neprirostl a znovu bych si knihu neprecetla

27.08.2020 3 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Ty jeji knizky jsou tak roztomile, az lituji, ze mi neni o 20 let mene. Prozivala bych to jeste jinak a uzila bych si ji jeste o level vice. Za me stale vede jeji kniha PS: Libis se mi, ale bylo to pekne

07.08.2020 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Byl to takovy dojak, kdy mam pocit, ze mi vlastne vetsinu knihy kapaly slzy. Jen myslim, ze ten dil mel vyjit az po Aidanovi a Maddoxovi, protoze jsme se zde setkali s obema a i s jejich partnerkama a tyto pribehy nas teprve ted cekaji v cervenci a pak snad v rijnu. Nebylo to spatne, ale vlastne to neposkytlo nic noveho. Slo jen o potvrzeni sily lasky, pratelstvi a rodiny

13.07.2020 3 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Myslim, ze mi tato kniha zpusobila ctenarsky blok. Po prvnim dile velke zklamani. Celou knihu me napadaly jen vyrazy zdlouhavost, nuda a deprese. Asi jsem zrejme cetla jinou knihu nez ostatni

10.07.2020 2 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Jestli je tato kniha hodnocena lepe, nez jeji druha kniha, co u nas vysla, tak urcite Talisman pro stesti cist nebudu :-) Jedna se o naprosto tuctovou romantiku s tematem osirelych sourozencu v pravnickem prostredi a do toho je jeste zakomponovana posedlost hlavni hrdinky serialem ve kterem hlavni hrdina v mladi stvarnil hlavni roli. Jedine, kde jsem se opravdu pobavila byl hned zacatek knihy, jak se hlavni hrdinove seznamili. Je to takova oddychovka, ktera ale zanikne mezi stovkami jinych

23.06.2020 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Asi nejsem na knihy z prostredi mafie, protoze jinak si neumim predstavit, ze vsude tady kolem lita 5* a za me je to tak 2,5*. Cetla jsem i serii Krev za krev od Doyle a ta mela take hrozne vysoka hodnoceni a za me nic moc. Z teto knihy mam podobne pocity. Styl psani, popisy a ani postavy me neuchvatily a neprirostly k srdci, tak aby me treba zajimalo, jak to bude dal s dalsimi cleny rodiny. Precetla jsem to, ale ze bych se od toho nemohla odtrhnout, tak to ne

21.06.2020 3 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Ze bych z toho byla nejaka odvarena se rict neda. Dokonce jsem uvazovala o dvou hvezdach, ale ten konec to trochu vytahl. Pokud ma kniha pri tolika hodnoticich pres 90%, tak cekam naprostou pecku. Prvni kniha me zaujala a bavila urcite vic...

16.06.2020 3 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

To bylo dost necekane :-D. U nekterych knih je v anotaci napsano sokujici, strhujici, eroticke a Vy si to prectete a reknete si, ze proc to tam je, ale tahle kniha by si tedy mensi varovani zaslouzila :-D. Z anotace jsem si predstavovala romantiku s milostnym trojuhelnikem a stastnym koncem s vyvolenym a ono bum :-D. Musim se priznat, ze nekde za pulkou byla scena, kdy jsem si rikala, jestli bych to vubec jako pocestna matka a manzelka mela cist a kam se hrabe 50 odstinu... :-D. Autorce ale musim nechat, ze to bylo neuveritelne ctive

12.06.2020

Démonov anjel Démonov anjel Michaela Ella Hajduková

Oba dily se mi libily moc. Hlavne zrcadla jsou uzasne zakomponovany napad. Je to velice ctive napsano a samotny pribeh je velice napadity

09.06.2020 5 z 5