Kukicka Kukicka komentáře u knih

Posledná kniha Posledná kniha Darina Hamarová

Vysoke hodnoceni a vidina splneni dalsiho tematu ctenarske vyzvy me presvedcily, abych se pustila do cteni a urcite nelituji. Zadne jiskreni mezi hlavnimi hrdiny, skadleni, popisy sexu nebo 100x po sobe omilana temata, ale krasny, poeticky, romanticky pribeh, kdy az do pulky knihy neni vse jak se zda a dalsi vyvoj vas prekvapi

03.08.2019 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Cetlo se to dobre, ale je to jedna z tech knih, kdy za dva dny nebudu vedet o cem byla. Koukala jsem se, ze uz jsem od autora cetla jednu knihu a taky dala 3*. Precetla jsem si anotaci a vubec si knizku nevybavuju a bohuzel tuto knihu ceka stejny osud. 3* si ale v mem bodovacim systemu zaslouzi. Odpad davam jen kdyz knihu zahodim, ze se to fakt neda, 1* kdyz knihu se sebezaprenim doctu a reknu si to teda byla slatanina. 2* kdyz knihu prectu, ale vetsinou mi uplne nesedi styl psani a je to nemastne neslane. Tato kniha se cetla sama, ale fadnost pribehu a to ze ve me nevzbudila skoro zadne emoce me k vyssimu hodnoceni nepusti

01.08.2019 3 z 5

Rulova nevesta Rulova nevesta Kat Martin

Zhodnotila bych celou trilogii. Nejvic se mi libila Royalova nevesta a pak uz to melo klesajici tendenci, ale mozna se mi to zda proto, ze vsechny dily maji stejnou dejovou linii. Hlavni a vedlejsi milostna zapletka, do toho kriminalni zapletka, stejny soukromi detektiv, do problemu se zapoji kamaradi veslari a nakonec happy end. Jako oddechove letni cteni ale prima. Mam rada serie, kdy se s kazdym dilem dozvidam neco vic o postave, kterou uz znam z predchoziho dilu, ale trocha zmeny v te dejove linii by kniham jen prospela

28.07.2019 3 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Mam rada tema vlkodlaci, upiri a to dohromady propletene s laskou. Tato kniha tema spnuje, ale na muj vek uz je bohuzel moc naivni. Jednoducha dejova linie, vse predvidatelne. Letme nezne polibky. Opravdu pravem patri do sekce deti a mladez a treba az me neteri bude 12 let, tak bych ji to asi i doporucila. Za me druhy dil uz ne. Nemuzu v tomto tematu uz dlouho najit neco co by me nadchlo. Kdyby nekdo mel nejaky tip, tak budu rada za zaslani zpravy.

23.07.2019 2 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Tuto knihu jsem mela od jejiho vydani nekdy pred rokem. Stale jsem ji odkladala a ted vubec nevim proc. Byla to paradni jizda. Na zacatku jsem mela trochu problem se zorientovat a vyznat se ve spouste jmen, ale potom to byl uz jen krasny pribeh. S.J.Maas je spisovatelka s velkym S. Jinak se to rict neda. Ten pribeh, vsechno to propojeni, ten svet kolem s magii, ruky, pavouky, demony, menici, princi... Tato kniha se mi libila asi za vsech dilu zatim nejvic. Jedine co mi malinko kazi naladu je, ze v kazdem dilu nekdo nekoho miluje skoro az za hrob a v dalsim dile uz je to zase nekdo jiny. To mi malinko kazi dojem, ale Maas to vzdy poda tak, ze clovek uveri, ze tohle uz je opravdu to prave :-D

20.07.2019 5 z 5

Léto na maximum Léto na maximum Petra Martišková

Kniha mi pripomnela casy pred 20 lety, kdy jsem hltala Lenku Lanczovou. Pekne se alespon v knizce zase vratit do casu letnich prazdnin a prvnich lasek

12.07.2019 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Asi 70% knihy se mi libilo moc. Dokonce jsem na dovolene, kdyz manzel i syn usnuli v hotelovem pokoji sla do koupelny a do noci jsem tam sedela na rucniku oprena o dlazdice a cetla:-D :-D. Zacinam si rikat, ze asi nebudu uplne normalni :-D. Ale zpet ke knize. Konec uz poskytl klasiku a nic co bych necekala. Prijde mi, ze se kniha malinko lisi od ostatnich knih autorky, ale precteni urcite nelituji

04.07.2019 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Tak dnes jsem asi dobre naladena :-D. Premyslela jsem o 4*, ale davam 5. Cetla jsem od teto autorky uz jednu knihu, myslim, ze to byl prvni dil serie Hledani a moc me to nenadchlo, tak uz jsem dalsi dil necetla, ale toto mi sedlo jak hrnec na pr..l a poskytlo mi to vse, co jsem hledala. Jiskreni, pribeh, humor, fajn postavy. Dalsi dil si prectu a predpokladam, ze bude o Tristanovi a Sydney nebo o Daldonovi a Raven...

03.07.2019 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Tuto trilogii jsem si vybrala kvuli tomu, ze druhym a tretim dilem muzu pokryt 2 temata ctenarske vyzvy. Az u teto knihy jsem pochopila opravdu vyznam slova "vyzva". Vubec nevim, jak ty dalsi dily dam, protoze tohle se tak neskutecne vleklo. Tema je dobre, pribeh taky, ale i presto jsem porad ve ctecce kontrolovala kolik procent jsem precetla, takze neco je spatne

29.06.2019 2 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Na knihu jsem se dlouho těšila a za mě zklamání. Kromě toho, že měla hlavní hrdinka velká prsa, při sexu se na ní vše třáslo a měla cituji "úžasnou velkou prdel", jsem si jí vlastně ani pořádně neuměla představit. Dle popisu autorky to vypadá, že boubelce stačí jen velké sebevědomí, upnuté hadříky a denně má v posteli toho nejvíc sexy chlapa, na kterého jen pomyslí. V dnešní době to velké sebevědomí vypadá tak, že si na sebe vezmou upnuté leginy, krátký topík, aby jim bylo vidět "bříško" a nesou se jak pávice, což je na jednu stranu obdivuhodné, ale za mě nevkusné. Ale samozřejmě ať si každý nosí v čem se cítí dobře. Příběh bohužel také nebyl bůh ví co a kromě toho, že Oskar byl vzhledově mléčný bůh, skoupý na slovo a bručoun, tak jsme se toho o něm vlastně moc nedozvěděli, že mi ani úplně není jasné, pro jaké vlastnosti bych se do něj vlastně měla zamilovat...

23.06.2019 2 z 5

Na dně Na dně Megan Hart

Tak ja nevim, jsem nejaka zmatena. Asi jsem to uplne nepochopila. Ty pribehy byly pravdive nebo vymyslene? Ale vzdyt s Priscilou chodil... Proc tedy ta veta, ze ve vsech pribezich byla ona a pak je tu ta vec, jak se objevil u ni doma a adresu vzal jako kde? Byla to hezka knizka, prectena na jeden zatah, ale bud nedomyslena nebo mi neco uniklo

19.06.2019

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Toto byla nejztrestenejsi kniha jakou jsem kdy cetla. Byly pasaze, kdy jsem se smala tak, az jsem chrochtala a byly chvile kdy jsem se uplne stydela misto hlavni hrdinky a rikala si neeee, to neudela :-D

13.06.2019 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

S detektivkama nebo thrillerama teprve zacinam. Tedy presneji receno, je to teprve druha kniha v tomto zanru, ale prisla mi dobra. Vrah pro me byl prekvapeni, zapletka zajimava, ale zase musim rict, ze mi nevadilo knihu odlozit, coz je super, ze se i vyspim a vnimam svet kolem sebe, ale na druhou stranu to u me neni obvykle. 450 stran je u me otazka 2 dnu a tuto knihu jsem cetla 5, coz asi taky o necem vypovida. No uvidim u dalsi knihy :-D

04.06.2019 4 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Bratrstvo mám moc ráda, ale tenhle díl je nepovedený. Nemělo to skoro nic, na co jsem zvyklá. Chybělo mi vzrušení, nadšení i přihlouplý úsměv na tváři

30.05.2019 2 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Ted jsem malinko v rozpacich, kdyz vidim ostatni hodnoceni a komentare, protoze za me byla kniha takova nemastna neslana. Bylo to ctive, trojcata super, hlavni hrdinove sympaticky, ale pribeh me nejak zvlast neoslovil, nebylo to pro me vubec chytlave a ten konec trochu tlaceni na pilu :-D

26.05.2019 3 z 5

Ak mi dovolíš Ak mi dovolíš Hana Repová

Jsem z knihy trochu rozcarovana. Vubec netusim, kdo Michael je a o co mu vlastne jde, ale to knize asi dodava kouzlo. Kniha je krasne napsana. Postavy jsou sympaticke a pekne popsane, vse pusobi verohodne a jdu se hned pustit do druheho dilu

20.05.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Série Off - Campus byla moje srdcovka a i přesto, že tato kniha, nové, navazující série mě bavila o chloupek méně, tak to stejně nemění nic na tom, že bych nešla třeba vůbec spát, jen abych to dočetla :-D. I přesto, že si myslím, že knihy jsou spíše určeny mladším čtenářům a k náctiletým má blíž můj tříletý syn, než já, tak mě to prostě hrozně baví. Baví mě to hokejové prostředí, vysoká škola, fešáci a hlavně autorky styl psaní. Už teď se těším na Risk a příběh Brenny a i když v ukázce nebylo odhaleno moc, tak mi tušení říká, že to bude Connelly a nebo že by přeci jen Hollis :-D

04.05.2019 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Byla to hezka knizka. Jelikoz jsem predtim cetla jiz knihu od Kasie West - P.S. Mam ta rada, tak uz se nekonal takovy ten WOW efekt. Knihy mi prijdou v zakladu hodne podobne

01.05.2019 4 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Autorku mam rada, ale toto tema me moc neoslovilo. Za me 2,5 *. Zvazuji jestli se vubec poustet do dalsich dilu. Urcite bych to nezaradila do sekce Pro zeny, spise Deti a mladez

25.04.2019 3 z 5

Nevzdávaj sa Nevzdávaj sa Harlan Coben

Moje prvni detektivka vubec, takze co se tyce hodnoceni, nemam s cim srovnavat. Cetlo se to dobre, ale ted vubec nevim, zda to, ze me to nejak extra nenadchlo je tim, ze to neni muj zanr a nebo to bylo knihou

18.04.2019 3 z 5