Kukicka Kukicka komentáře u knih

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

Nez se zactete, je konec :-D. Jak jsem se tesila na vyvoj vztahu Owen, Alden, Carter, tak jsem vlastne docela zklamana, protoze jeden se tam vubec nevyskytl, druhy se tam jen mihl a treti tam take jen prosvistel. Zase se musim pousmat nad uvodem, ze pokud neholdujeme nadavkam, intrikam a zhavemu sexu, tak mame knihu odlozit :-D. Nevim jestli se stala chyba nekde v prekladu, ale ja tam nenasla skoro ani jedno... Zhltla jsem to snad za 2,5 hodiny a treti dil si prectu, abych vedela jak to dopadne, i kdyz to samozrejme vsichni vime

04.07.2021 3 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Cekala jsem letni oddychovku a ono to bylo chvilemi dost smutne. Kdybych uz jednou podobny pribeh hlavniho hrdiny necetla, ohodnotila bych o hvezdicku vice. Me ale styl psani Vi vyhovuje, takze se mi to libilo

03.07.2021 4 z 5

Políbit nebe Políbit nebe Krista Ritchie

Toto byla zvlastni kniha. Ted koukam, ze ma kniha skoro 500 stran a pritom hlavni hrdinove, kteri byli take zvlastni, takovym svojskym zpusobem, jsou spolu od zacatku, nenastane mezi nimi zadny konflikt, neteste se ani na milostny trojuhelnik, ktery je v anotaci malinko propagovan. Cely dej se toci jen okolo postupu jejich vztahu, problemu a strasti jejich sourozencu a partneru. Jediny kdo mi tam malinko prirostl k srdci byl Ryke a proto si zrejme druhy dil prectu. Jelikoz jsem to ale precetla behem dvou dnu, tak ctive to bylo, ale kdyz se clovek na tim celym pribehem zamysli, tak je to proste nelogicke, splacane pate pres devate

15.06.2021 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Mam Torre rada, protoze jeji knihy jsou jine. Nerikam, ze je tam vzdy logika, ale kniha me dokaze trochu prekvapit. Neni to klasicky koncept, on potkal ji, ona jeho, jsou stastny, pak prijde nejaky konflikt, jdou od sebe, jsou si ale celou dobu verni a nakonec happy end

08.06.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tomu rikam vtipne, sladce a dobre napsana odpocinkova kniha. Tresnickou na dortu je poradny epilog

20.05.2021 4 z 5

Řetěz ze zlata Řetěz ze zlata Cassandra Clare (p)

Ja nejak vubec nevim jak knihu hvezdickove ohodnotit. S prvnimi dily serie od teto autorky mam vzdy malinko problem, protoze dej se rozviji, jeji styl psani je takovy podrobny az rozvlekly. Vzdy na konci to nakonec vse do sebe zapadne jako celek, ale... V teto knize je obrovske mnozstvi novych postav a dej skace z jednoho na druheho, takze si za celou knihu vlastne poradne nemuzete ani nikoho oblibit a zzit se s nim. Tuto knihu jsem cetla snad 2 nebo 3 mesice a mezi tim precetla asi 10 jinych knih. Prvni polovinou jsem se prokousavala vazne pomalu, druha uz odsypala lepe. Pribeh sam o sobe je zajimavy, jako vsechny pribehy ze sveta lovcu stinu, takze vlastne ani poradne nevim co mi nesedi. Nejhorsi je, ze to doctete a vse se na konci zacalo tak pomalu rozpletat a odhalovat, ze nejradeji bych do ruky vzala dalsi dil a na druhou stranu si tukam na celo, ze bych byla padla na hlavu, kdybych chtela pokracovat v necem, cim jsem se skoro ani neprokousala a ted babo rad :-D

19.04.2021

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Ajajaj, ja jsem zklamana. Tuto knihu jsem mela dlouho v hledacku a cekala na datum vydani. Zacalo to slibne, moc jsem se bavila, jejich seznameni, jejich slovni potycky a ja si rikala, super, drzim 5* knihu a najednou to klesalo a klesalo. Od pulky uz jsem mela pocit, ze presne takovy pribeh uz jsem cetla, radky uz mi tak neodsypaly a poslednich 20% knihy uz jsem si i rikala, ze by mohl byt konec. Zitra asi ani nebudu vedet o cem kniha byla. Drzy kravatak byl pro me nakonec moc cukrkandl a ta preslazenost se mi k nemu nehodila

15.04.2021 2 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Autorku jsem cetla po dlouhe dobe a v knize jsem marne hledala autorku Bozskeho bastarda. Knihu jsem precetla na jeden zatah, ale vse se nejak odvijelo v jedne rovine. Prislo mi to nemastne neslane. Pribeh by i mohl byt zajimavy, ale v podani autorky me proste nejak extra neoslovil

12.04.2021 2 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Fantasy tvori asi petinu mych prectenych knih, ale obvykle si vybiram ty, kde je dulezita romanticka linka, takze kdyz me uchvatilo neco, kde je hlavni hrdinka 13ti leta divka a o romanticke lince nemuze byt rec, i kdyz samozrejme doufam, ze v dalsich dilech se to zmeni :-D, tak je to vazne skvela serie. To, ze se jedna o ceskou autorku, ktera si pise knihy mezi praci a starosti o dite, zvysuje jeji hodnotu pro me jeste vice. Rikala jsem si, ze treti dil ma vyjit ke konci dubna, takze je cas zacit cist, abych plynule navazela. Oba dily jsem ale precetla dohromady za 3 dny :-D a ted budu netrpelive vyhlizet knihu treti. Prvni dil se mi libil o malinko vic. Nove vymysleny svet, cetlo se to samo. Bylo to napinave, promyslene a doporucuji

06.04.2021 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Byla to skvele napsana kniha, jak to umi jen Colleen, ale tentokrat mi tam proste chybelo TO neco, co se Vam uplne zazere do hlavy a dotkne u srdce. Emoce nebyly tak silne, jak jsem zvykla, ale opravdu to nemeni nic na tom, ze je to paradni kniha. Pozvani na ples bylo TOP

29.03.2021 4 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

70% knihy, jak se rodilo jejich pratelstvi me bavilo moc. Neni zase tolik spisovatelek, ktere oplyvaji takovou lehkosti psani, jako Sarina, kdy si vse predstavujete, vse krasne plyne a Vam se zda, ze jste soucasti samotneho prihehu a vse se vam odehrava pred ocima. Tomu opravdu rikam spisovatelsky dar. Jina vec je ale samotny priheh. Nejak jsem uplne nepobrala ten prechod z pratelstvi na Miluji te. Ten duvod proc vlastne zacal chodit se svoji pritelkyni a ve vztahu setrvaval byl take pritazeny za vlasy. Celkove ten konec mi prijde nedotazeny

28.03.2021 3 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Tohle bylo snad nejrychleji prectenych 270 stran v mem zivote :-D. Velmi slibne rozjeto na vsech frontach. Carter, Alden, Owen, koruna. Hmmm :-D. No jsem velmi zvedava co nam dalsi kniha/y prinesou. Objektivne je to spis 3,5 hvezdy. Zatim kniha spis pripomina divci romanek nez strhujici roman pro zeny plny intrik, zhaveho sexu a nadavek. Kdyby toto v uvodu nebylo napsano, tak se nad tim nepozastavim, ale takhle to proste musim zminit. Ale je to opravdu ctive a jak rikam slibny zacatek

27.03.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Nejdriv jsem dala hvezdicky 3, ale pak jsem si uvedonila, ze toto byla nejslabsi kniha od Pen a musela jsem snizit, protoze ty, co driv dostaly 3, byly lepsi. Takze 2,5. Byl to pribeh o tom, ze laska hory prenasi. Nic vic, ani nic min nedostanete. Na zacatku jsem se parkrat s chuti zasmala, ale celkove... Caleb se ze zacatku jevil jako velky optimista, takze pak jsem vubec nepochopila tu vsuvku s jeho problemy a lecebnou, to tam vubec nemelo byt a techto par vet mi nejak zkazilo o Calebovi cely dojem. Furt se tam zduraznovalo jak musi pomoct matce po navratu. Tak tim ji urcite tedy pomohl :-D

26.03.2021 2 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Neni to uplne zanr, ktery bych bezne cetla, ale anotace me zaujala a kniha me uplne vcucla. Kdyz se clovek podiva na statistiky domaciho nasili, tak je to alarmujici a to neverim, ze ve statistikach jsou zahrnuty vsechny pripady. Nejhorsi je, ze jsou to casto opravdu muzi jako Lance. Navenek jsou mili, maji spoustu pratel, okoli si mysli, ze je to dokonaly manzel a sousedky zavidi a v soukromi je to tyran. A pravni sytem co? Na noc je ve vazbe a rano je propusteny a vse je jeste horsi. Zeny, ktere nemaji kam jit, nemaji penize, boji se o deti jsou opravdu v nezavidenihodne situaci. I ve skutecnem zivote by si zeny zaslouzily stejny konec jako v knize :-D

20.02.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Do knih od Kennedy se uz poustim s usmevem na tvari. Bavilo me to hrozne moc. Vse pusobilo realne. Cela kniha je skvele a vkusne napsana a i kdyz by to semnou vlastne nemelo nic delat, tak houby. Bylo to vtipne, vzrusujici, sexy a hltala jsem kazde slovo

11.02.2021 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

Za me zatim asi nejlepsi dil serie. Jen ted nevim, jestli se vic tesim na Rowdyho a Salem nebo Asu a Royal :-) Snad nas nenecha vydavatel dlouho cekat. Nejradeji bych cetla vsechny dily za sebou, pro ten zazitek, ale kdo to ma vydrzet...

10.02.2021 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Nejdriv jsem si precetla kometare, takze jsem dostala presne to, co jsem cekala. Sladkou, milou pohadku. Ten sef je trochu zavadejici, jelikoz to se odehraje az v posledni ctvrtine knihy a tim se to trochu lisi. Po knize jsem sla cilene, protoze jsem na takovou jednoduchou oddechovku mela chut. Splnila presne to, co jsem od ni ocekavala, takze spokojenost

08.02.2021 4 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Ja jsem zklamana. Byla to neskutecna slatanina a vlastne mi tato kniha, az na par drobnosti, vubec knihy Amo Jones nepripominala... Jeji knihy jsem vzdy cetla, protoze byly jine, vyjimecne, zvrhle a dokazaly me sokovat.

08.02.2021 1 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Knihu jsem cetla pred 2 lety a jelikoz si obsah vybavuji matne, tak 3 hvezdy bude akorat, ale bylo to ctive :-)

07.02.2021 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Uz u Svatby naoko jsem se mela poucit, ze knihy od teto autorky neni vhodne cist na verejnosti :-D. Venku mezi lidma jsem se dnes smala tak, ze jsem se lamala v pase a nejhorsi bylo, ze jsem nedokazala prestat. Normalne se po me lidi divne divali, takze prosim Vas, ctete jeji knihy jen doma :-D. Za me oddechovka paradni

02.02.2021 4 z 5