Kukicka Kukicka komentáře u knih

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Tato autorka je hodne zvlastni :-D. Chtela jsem dat o hvezdicku mene, ale ten konec muj nazor zmenil. Nekdo tu psal, ze pribeh byl chaoticky a jako by kapitoly chybely, coz je zvlastni, protoze me vse navazovalo a davalo smysl. Pak se tu psalo, ze to bylo samy sex, coz je taky zvlastni, protoze podle me tam v popisech vlastne skoro zadny nebyl. V dalsich dilech vidim potencial, tak uvidime co si na nas autorka chysta. Je to ale Amo Jones, takze predpokladam, ze to bude nekonvencni :-D

15.04.2019 3 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Uz davno mi u zadne knizky netekly slzy jak hrachy. Nechtela bych byt v kuzi hlavni hrdinky. Na jedne strane manzel, ktereho jste milovali od stredni skoly, nazyvali ho svoji prvni a jedinou laskou a po roce manzelstvi vas o nej zivot pripravil a na druhe strane snoubenec, ktery vas po letech trapeni vratil do zivota a naucil znovu milovat...

09.04.2019 4 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

To uz je tento tyden druha kniha, kterou hodnotim jako prvni. Uff uff. V tomto pripade je mi jeste zatezko, ze se jedna o slovenskou autorku. Ja byt autorka, tak sedim nad pocitacem a nedockave cekam na prvni hodnoceni. Preci jen je za tim spoustu casu a prace. Na jazyku mam bohuzel jen slova jako slabe, plytke a misty az trapne... Vazne doufam, ze autorka ma zakladnu citatelu a zacnou se brzy objevovat pozitivni komentare. Kniha ale muze nalakat na obalku a anotaci, jak se stalo u me, tak snad alespon nejake pozitivum. Ja uz se ale podruhe na zadny pocin teto autorky nalakat nenecham

30.03.2019 1 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Na knihu jsem narazila úplně náhodou v doporučených knihách jednoho uživatele Databáze knih a jsem za to moc ráda. Někdy si přečtete knihu a okamžitě ji vypouštíte z hlavy a druhý den už si skoro nevzpomenete o čem byla, ale tato kniha je jiná. Myslím na ní od té doby, co jsem ji přečetla, přehrávám si určité části a monology. Je to taková jednohubka, kterou dáte za odpoledne, ale myslíte na ní ještě několik dní poté

29.03.2019 5 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Jak už je napsáno v anotaci, není to typická romance. Byla to moc pěkná knížka a věřím, že hodně čtenářů vezme za srdce, ale na mě až moc vážných témat. Vše bylo tak neuvěřitelně reálné a i když to mělo happy end, tak jsem při čtení zjistila, že jsem asi více na "pohádky", protože skutečný svět mám všude kolem sebe

27.03.2019 4 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Asi jsem cetla jinou knihu, nez vsichni ostatni, jelikoz me kniha nejak neohromila. Hlavni hrdinka byla mile strelena, obcas jsem se i zasmala, ale pro me to byl takovy slabsi prumer a nepresvedcilo me to, abych se kvuli tomu pustila do druheho dilu

26.03.2019 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Podle vysokeho hodnoceni a komentaru jsem mela od knihy velka ocekavani a to byla asi chyba. Konec byl moc pekny, cetlo se to dobre, ale hlavni hrdina mi vetsinu knihy nebyl extra sympaticky a zadne WAU se nekonalo

04.03.2019 3 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Spis je to jen takova povidka. 150 stran, takze behem chvilky to mate prectene. Neurazi, ale ani nenadchne. Nema to moc extra zapletku, jen se clovek podiva do zakulisi manzelstvi po 10 letech

03.03.2019 2 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Než ji našel na pláži to pro mě byla kniha na 5 hvězd. Pak už jen taková slaďárna, že jsem snad takovou ještě nečetla :D. Té už bych max. dala hvězdy 2

21.02.2019 4 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Normalne bych napsala, ze prvnich x stranek jsem se nemohla zacist, ale tady bylo 400 stran tak strasne zdlouhavych, ze jsem se musela nutit do kazde stranky a rikat si, ze je to preci konec trilogie, tak to musim docist. Pak me to jak mavnutim kouzelneho proutku zacalo bavit a hltala jsem kazdou stranku, abych nakonec dosla ke konci nekonci...

13.02.2019 2 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Nevěděla jsem co od knihy čekat, ale bylo to dobré, vážně dobré...

27.01.2019 5 z 5

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

Na jednu stranu, která ženská netouží po bohatém, krásném chlapovi, který touží jen po ní, ale na druhou stranu Oz byl psychopat a čeho je moc, toho je příliš...

26.01.2019 2 z 5

Láska na ľade Láska na ľade Rachel Gibson

Kniha by si rozhodne zaslouzila poutavejsi obalku. Nebyt toho preslazeneho konce, tak dam hvezdicek i 5. Uz jsem si v posledni dobe rikala, ze jsem asi narocny ctenar, protoze mi nic tak uplne nesedlo, ale tady to fungovalo. Libil se mi pribeh, bylo to ctive, melo to vtip, jiskru, sedeli mi hlavni hrdinove. Ve svem zanru to ma vse, co od knihy ocekavam, takze muzu doporucit

24.01.2019 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tohle docist me skoro fyzicky bolelo. Nechapu, ze podle toho natocili i film, ktery jsem tedy nevidela, ale to brzy napravim, protoze jsem opravdu zvedava, jaky skvost z toho mohl vzniknout.

17.01.2019 1 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Bylo pěkné se znovu vrátit do tohoto světa, ale po pravdě nechápu význam této knihy... Raději bych si chvíli počkala a přečetla si plnohodnotnou knihu, kde se něco stane a něco se vyřeší a ne prolog v celé knize. Zase je ale obdivuhodné napsat tolik stran vlastně o ničem.

21.11.2018 3 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Tak tohle bylo milé. Nejsem cílová skupina, ale mít o 20 let méně, tak si z té knihy sednu na zadek. Zatím nejpovedenější kniha autorky. Kniha je napsaná tak čtivě, že jsem ji dala na jeden zátah

19.11.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nemám slov... Po přečtení této knihy jsem přemýšlela nad tím, že knihám, kterým jsem v tomto žánru dala 5 hvězdiček, i když to nedělám často, tak budu muset snížit na 4, aby to bylo spravedlivé :-) Snad jen s výjimkou knihy Milovaný nevlastný brat. Kniha my zůstane dlouho v srdci a vzpomínkách

18.10.2018 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Ani nevim kolik bych mela dat hvezdicek. Kniha byla ctiva, pribeh taky hezky, ale neco mi na knize nesedelo. Konec byl nedomysleny a celkove mam takovy rozpacity pocit

17.10.2018

Blackout Blackout Marc Elsberg (p)

Napad uzasny a za to udeluji take tak vysoke hodnoceni. Clovek si v dnesni dobe vubec neuvedomuje co vse bere jako naprostou samozrejmost a jak vse se vsim souvisi. Vse bylo naprosto realne a o to desivejsi. Jinak zpracovani knihy a styl psani me uz tolik nezaujal. Nektere pasaze me vubec nebavily. Muzu pridat dokonce i osobni zazitek :-D Mela jsem precteno asi 3/4 knihy, syn mel v noci teplotu, tak ze mu dam cipek, vstanu a zjistila jsem, ze nejde proud. No musim se priznat, ze jsem malinko zpanikarila :-D Nastesti manzel ma celovku a s malym ditetem a vsemi hrajicimi hrackami mame dostatek baterii po celem byte, ale neusinalo se mi uplne nejlip. Nastesti rano uz vse fungovalo...

16.09.2018 4 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Bohuzel musim rict, ze po tak vysokem hodnoceni jsem cekala neco vic. Saga je opravdu spise pro nactilete... Jelikoz jsem ale zvedava, jak to dopadne s Jill, Adrianem a Sydney, tak si asi nekdy prectu i Pokrevni pouta, ale uz do toho nepujdu tak s velkym ocekavanim

25.08.2018 3 z 5