Krisseliss Krisseliss komentáře u knih

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

Dlouho se mi nestalo, že by ve mně knížka vzbudila tolik emocí, jako právě Rez & záře hvězd.
Kniha je inspirována skutečnými událostmi a i přesto, že v ní najdeme fiktivní postavy a události, zůstává rozum stát nad tím, jak se tohle mohlo stát. Při čtení ve mně probouzela emoční boj, protože jsem nevěděla, jestli mám pociťovat lítost, vztek, strach, smutek nebo znechucení.
Proto tuhle knihu, která nenechá Vaší hlavu klidnou, doporučuji.

14.10.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Lapenu mám ráda, předchozí knihy mě vždy nadchly, ale tahle byla zklamáním.

11.08.2021 3 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Zimní lidé - pecka. Ale tohle se nepovedlo. Knihu jsem nedočetla, odložila jsem jí po několika stranách. Nedokázala jsem se začíst, příběh byl zbytečně zdlouhavý a nedokázal dostatečně upoutat mojí pozornost.

03.04.2020 2 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Příběh byl fajn, ale ze začátku jsem se do ní nemohla začíst. Co mi vadilo nejvíce, byly chyby - jak už bylo zmíněno.

12.11.2015 3 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Od knihy jsem bohužel čekala víc, než mi její čtení dalo. Převažovalo více nezajímavých pasáží než zajímavých a kolikrát jsem se v textu ztrácela.

03.10.2015 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Čtivý příběh s napínavým dějem. Prvních pár stran jsem se prodírala, potom mě děj však stáhl do sebe a nemohla jsem se odpoutat. S hlavní hrdinkou, Camille, jsem prožívala pocity zklamání, nenávisti a touhy.. A konec? Ani trochu jsem něco takového nečekala! Nemohu jinak, pět hvězdiček si tato kniha zaslouží.

11.08.2015 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Moje první kniha od této autorky.. Předčila moje očekávání! Jsem nadšená ze způsobu, jakým Flynnová příběh podává čtenáři. Do knihy jsem se až neuvěřitelně začetla. Nemůžu jinak, prostě plný počet hvězdiček!

28.07.2015 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Čekala jsem od knížky víc. Příběh mě nijak výrazně nezaujal, možná některé pasáže. Lehce mě příběh zklamal...

09.06.2015 3 z 5

Zavři očka svý Zavři očka svý Suzanne Redfearn

Příběh o tom, jak v sobě ovce našla lva.

01.06.2015 5 z 5

Smečka rváčů Smečka rváčů Markus Zusak

Zusak opět nezklamal! Příběh o hrdosti, podpoře, lásce a bolesti - podaný tak trochu jinak, přesto poutavě. Pět hvězdiček si zaslouží.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

...nelze číst jinak, než srdcem!

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Poutavý, silný a místy neobvyklý příběh o překonávání nemoci i sama sebe, lásce a vytrvání.

11.05.2015 4 z 5

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková

Poutavá slova psána Jaroslavem navodí příjemnou energii a relaxaci. Doporučuji!

Procitnutí slečny Primové Procitnutí slečny Primové Natalia Sanmartin Fenollera

Slečna Primová mi byla opravdu nesympatická, chvílemi mi připadala až ukňouraná. Některé pasáže mě nudily, jindy jsem hltala každé slovo.

11.05.2015 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Způsob Greenova podání příběhu mě opět nezklamal. Zajímavý příběh s nečekaným zvratem, který končí velkým Možná. :)

14.04.2015 4 z 5

Nejsem namalovaná! Nejsem namalovaná! Alice Kopřivová

Poklidná kniha, kterou jsem přečetla víceméně s úsměvem. Oddychovka :)

07.04.2015 5 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Jsem nadšená z druhého dílu stejně, jako z prvního. Nádherně vyprávěný příběh.

11.09.2014 5 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Neuvěřitelné vyprávění, které otevře oči snad každému. Krásné příběhy toho, jak lidé dokáží najít štěstí. Knihu bez zamýšlení doporučuji!

01.09.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Plno různých emocí na 236 stránkách knihy, která vžene slzy do očí, ale zároveň donutí se pousmát. Příběh mladé lásky, která našla svoje nekonečno. Doporučuji!

19.08.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak