Krisseliss Krisseliss komentáře u knih

Posel Posel Markus Zusak

Posel je opravdu nádherná kniha plná emocí, která nezklamala.

08.08.2014 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Příběh mě naprosto uchvátil!

08.06.2014 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Krásné pokračování prvního dílu. Vhání slzy do očí, ale i rozesměje.

05.02.2014 5 z 5

Schola alternativa Schola alternativa Natálie Kocábová

Naprostá ztráta času, nic víc se k tomu nedá říct.

18.01.2014 odpad!

Zápasník sumó, který nemohl ztloustnout Zápasník sumó, který nemohl ztloustnout Éric-Emmanuel Schmitt

Každý z nás by v sobě měl vidět tlouštíka. :)

17.12.2013 5 z 5

Pusinka Pusinka Karel Žilák

Jednoduše psáno, zajímavý, ale přesto tolik známý příběh. Jedna z nejlepších knih o drogách.

17.12.2013 4 z 5

Knizka se cte pomerne sama, zajimavy pribeh, ktery me skutecne zaujal a bavil. Doporucuji.

12.11.2013 5 z 5

Chování nočních motýlů Chování nočních motýlů Poppy Adams

Tahle knizka me moc neuchvatila, pasaze o motylech nezajimave pro nekoho, kdo se o ne nijak nezajima.

12.11.2013 3 z 5

Dopisy Samovi Dopisy Samovi Daniel Gottlieb

Kouzlo dopisů, které už v dnešní době zná málokdo. Doporučuji!

Tvá, navždy Tvá Tvá, navždy Tvá Kateřina Veselá

Kniha se čte dobře, je to spíše odpočinkové čtivo, u kterého nemusíte přemýšlet. Je to autorčino první dílo, ale i tak se tento příběh o lásce dvou žen povedl.
Mohly být více rozepsány pocity, které všechny strany pociťovaly, konec mohl být prodloužený. Osobně by mě zajímalo pokračování o tom, co se Klára dozvěděla o Tomášovi, zda by jí Lenka vzala zpět atp.

22.10.2013 4 z 5

Muž, který přežil Lidice Muž, který přežil Lidice Zdeněk Mahler

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Čtivé, dechberoucí, napínavé. Souhlasím s předchozími komentáři, kniha by mohla být rozsáhlejší.

Zlodějka Zlodějka Sarah Waters

Kniha, která se čte sama. Krásně psaná, nádherný a překvapivý příběh. Tuto knihu opravdu doporučuji!

22.10.2013 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Kniha se četla v celku dobře, i když některé části bych nejraději přeskočila a v některých jsem se vyžívala.

22.10.2013 3 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Srdcervoucí kniha, u které prostě nelze zastavit slzy. Je otřesné, že se něco takového může dít a bohužel i děje. Dítě je poznamenáno na celý život.

22.10.2013 5 z 5

Bipolární porucha. Rady pro rodiny a blízké osob s maniodepresivními stavy Bipolární porucha. Rady pro rodiny a blízké osob s maniodepresivními stavy Christian Gay

Tato kniha mi velice pomohla proniknout blíže "nemocnému" a poskytla mi mnoho informací ke své praktické maturitní zkoušce. Velice jsem ocenila příběhy, které autor vložil k textu.

07.06.2013 4 z 5

Valentina a já Valentina a já Rose Tremain

Tuto knihu bych mohla číst dokola. Krásná kniha, krásný příběh.

07.06.2013 5 z 5