Pusinka

Kriminálně podbarvený příběh ze současnosti sleduje osud příležitostné prostitutky, která si tímto způsobem v podsvětí obstarává drogy. Knížka je částečně inspirovaná skutečnými událostmi a vypráví o současném podsvětí, o společenském i duševním marasmu, ale i o lásce, která nabízí tragickým hrdinům poslední možnost záchrany. Osudový propletenec zdánlivě nesouvisejících postav zavádí čtenáře do světa beznadějných existencí, do prostředí, kde je na denním pořádku sexuální násilí, brutalita a strach před dopadením....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3629/pusinka-3629.jpg 3.4179

Kniha Pusinka

Viopes

Kniha mi přišla taková "letem světem" problematikou drog, žádné hluboké rozebírání. Asi moc srovnávám s knihou My děti ze stanice ZOO. Ale četla se dobře, rychle, příběh vcelku dobrý.

Meggie7
05.10.2020

zajímavý příběh o drogách a sexu, který se odehrává v ČR. Je o něco lepší než druhý díl ..JEHLA

AlčaH
12.02.2020

Knihu jsem poprvé četla zhruba před deseti lety, v období kdy jsem se hodně zajímala o tuto tématiku. Nyní přišel čas na opakování a nové hodnocení. Jedná se o velmi čtivou knihu s propletenými osudy několika lidí. Líbilo se mi, že je příběh inspirovaný skutečnými událostmi a také to, že se odehrává v českém prostředí, dokonce ve městě, které dobře znám. To mu přidalo na autentičnosti. Přesto, že nešel úplně do hloubky, přinesl zajímavý pohled do českého podsvětí. I po letech mě knížka bavila, přečetla jsem ji za dva dny. Pro její čtivost a nevelký rozsah stran bych ji doporučila k překonání případné čtenářské krize. :)

Pejuška
22.07.2018

Kniha mě zaujala v poličce knihovny dle popisku, rychlé čtení, ze začátku jsem se v tom trochu ztratila, ale nakonec jsem se našla. Knížka se mi líbila, tématika, která nikdy nezklame. Doporučuji.

druzickaster
21.02.2018

Rychlá jednohubka, propletené osudy lidí a jejich zápletka jsou zajímavé a neotřelé. Téma drog a podsvětí je neatraktivní a přesto nás obklopuje víc, než jsme si ochotni připustit. Až na ten ne zcela reálný závěr mě kniha bavila, uvidíme jak se osudy hlavních hrdinů budou vyvíjet dál.

laydee
17.11.2017

Knihu jsem četla někdy přelom základní a střední školy. Nějak mě ta tématika přitahovala... Možná že pár spolužáků ze školy mělo k drogám blízko...ne úplně tvrdým, ale přeci jen se jich pár pokusilo vyzkoušet časem i ty tvrdé. Knihu jsem zhltla za víkend. Všichni hodnotí průměr, ale me se tenkrát prostě líbila opravdu. Je drsná a jak se odehrává v ČR prošlo mi to tak reálné a děsivé zároveň.

Petra88
07.07.2017

Kniha se čte dobře. Bohužel jde málo do hloubky a působí uspěchaně.

Kaci90
14.03.2017

Kniha se opravdu velmi dobře čte, není špatná, ale ani nepatří k těm, co přečtu znovu. Závěr mi přišel odbytý, tak nějak zvláštně rychle ukončený děj, navíc se mi tento konec ke knize vůbec nehodil.