kozisek1 kozisek1 komentáře u knih

Opět skvělé čtení. Zajímavý host, tak se budu těšit na další !!!

09.01.2023 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Perfektní kniha. Přečteno za 5dní. Spoustu zajímavostí, pan Moravec umí dělat rozhovory. Četla jsem i předchozí.

29.07.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tuto autorku čtu poprvé. Oddechové čtení na dovolenou .

30.04.2022

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Naprosto skvělé a strašidelné . Úplně jsem se bála , když četla o Verity...

14.02.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moje oblíbená autorka. Umí pěkně povyprávět,zaujme a je to příjemné čtení.

06.02.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tento díl se mi líbil nejvíce.

16.01.2020 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Pro mě první setkání s tímto autorem. A musím říct,velmi zajímavá myšlenka, děj od konce. Z počátku mi to motalo hlavu, překvapivý závěr, musela jsem si ale potom přečíst znovu ten "konec"..

26.09.2019 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Jako v předešlém komentáři, podobná linie. Ale dobře čtivé . Rozhodně patří mezi moje oblíbené.

25.07.2019 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Přečteno na doporučení, během pár dnů. Četlo se to samo.

24.10.2018 5 z 5

Země zaslíbená Země zaslíbená Barack Obama

Dočetla jsem to tedy celkem asi za 6týdnů. Textu je tam opravdu hodně. Některé témata opravdu těžké, jejich politika se líší od té naší.
Pro fanoušky B. Obamy doporučuji.

07.02.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tak přečetla jsem pouze ze zvyku nenechat knihu nedočtenou.
Děj hrozný, celkově téma drsné. Určitě nebudu číst další.

27.09.2021 3 z 5

Neboj se vrátit domů Neboj se vrátit domů Aleš Palán

Na knihu jsem se těšila, jednak jsem v hospicu pracovala skoro 9let, a jednak paní Svatošová je velmi čtivá, a umí nadchout.

26.10.2018 5 z 5

Jako vždy super čtení!!!

11.02.2024 5 z 5

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Knihu považuji za naprostý TOP. Jednak stylem psaní, jednak příběhem, který jistě osloví mnoho čtenářů. Doufejme, že paní Fabiashi bude pokračovat ve své tvorbě.
Doporučuji.

01.09.2020 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Moje první kniha od tohoto spisovatele a super napínavé čtení. Určitě přečtu i další.

21.06.2019 5 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Není to můj šálek kávy, některé jsem nemohla dočíst..každopádně, můj oblíbený herec,ne spisovatel :-)

13.12.2018 3 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Začala jsem tento žánr díky čtenářské výzvě a doslova jsem překvapena. Dobře se čte, a i bez výzvy přečtu i další díly.

14.05.2017 5 z 5

Cesta do nekonečna: Můj život se Stephenem Cesta do nekonečna: Můj život se Stephenem Jane Hawking

Výborná kniha. Obdivuji Jane, za to, jak ten společný čas vydržela. Co se týká těch ošetřovatelů, muselo to být peklo. Být skoro cizincem ve vlastním domě...
Paní to napsala velmi pěkně, upřímně bez zášti.

26.07.2021 5 z 5

Pandemie Pandemie Michal Kubal

Jak už se píše níže, je to jedinečná kniha. O to víc, že jsme součástí tohoto děje. Přečteno velmi ryhle. I když má hodně stran, děj vás vtáhne.

11.11.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Nevím, zda to dočtu...hrozně to dře....

09.09.2020 5 z 5