Kodetka Kodetka komentáře u knih

Hviezdy Marmalonu Hviezdy Marmalonu Charlotte Link

Neskutečně úžasná kniha. Příběh mě zcela pohltil, nadchl a dojal. Je to už nějaký čas, kdy jsem knihu četla, stále mi ale zůstává v paměti. Určitě doporučuji!!

16.04.2014 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Bomba! Kniha mě vtáhla do děje od samého začátku. Napínavé a nepředvídatelné, závěr strhující.

27.10.2019 5 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Celý příběh je velmi napínavý a čtivý. Líbila se mi ale více první část knihy, kdy se hrdinka probojovaávala soudními spory, pak se mi to zdálo moc dramatické a drastické. A žádný dobrý konec to nebyl tedy..

22.05.2023 4 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Tato kniha se hodně liší od ostatních Remarqových románů. Je... fakt vostrá. V člověku rozbouří pocity tak, že vyjádřit se k ní, je hodně těžké... Člověk nenachází ta správná slova. Určitě doporučuji si ji přečíst.

29.03.2013 5 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Taková trochu červená knihovna. Romantika jak prase, všechno dokonalé, hlavní aktér bez chybičky a hrdinku, tu seslalo samo nebe. :-) I přes to všechno se mi příběh líbil, mělo to šmrnc i zápletku a erotiky tolik, až jsem se červenala. Taková oddychovka.

10.08.2021 4 z 5

Pořád se dívá Pořád se dívá Chevy Stevens (p)

Téměř po celou dobu mi nebylo jasné, jakým žánrovým směrem se kniha ubírá. Příběh je nemastný neslaný a tak nějak se točí v kruhu. Kdyby spisovatelka ubrala knize cca 100 stránek, mohlo to být zajímavé čtení.

14.04.2015 3 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Co se týče příběhu, spisovatelka má hodně bujnou fantazii, ale rozhodně mu to neubere na zajímavosti a celkovému napětí. V knize se hodně přechází různými časovými liniemi a přesto člověk nestrácí nit a se zájmem hltá každičkou stránku, aby už se konečně dozvěděl co mají ty tři ženy společného. Určitě stojí za přečtení.

15.08.2014 5 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Výborná kniha od začátku do konce. Napínavé, dějově plné, zamotané. Také jsem byla ráda za konec. Po dlouhé době spisovatel, který má dobré srdce.:-)

03.01.2014 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Výborná kniha. Velmi zamotaná zápletka, která je na konci knihy bravurně vyřešena. Deaver opravdu umí zmást čtenáře, tak že do poslední chvíle neví, kdo je kdo a zda ti co zemřeli, jsou opravdu mrtví... A líbí se mi, že jeho knihami se člověk vždy něco přiučí, zde např. o písmoznalectví. Knihu mohu jen doporučit.

05.08.2013 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Zatím nejvíc hororová knížka, jakou jsem kdy četla... Fakt nářez.

26.03.2013 5 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Příběh jako vždy napínavý, celkem mě zaujalo i téma kvantové fyziky a vůbec vše kolem toho, ale trochu mě zklamal konec. Fascinuje mě, jak dlouho spisovatel umí napínat čtenáře a závěr, vysvětlení na pár stránek..

17.01.2023 4 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

První ze série SIGMY a musím říct, že moc povedená kniha. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla víc o Crowovi, že v sobě má to, co jeho tým v pokračování..

26.09.2022 5 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Opět pan Rollins překvapil. Jedná se spíše o takové dobrodružně-historické fantasy, ale mě to prostě bavilo. Určitě vyhledám pokračování.

10.01.2022 4 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Kdyby kniha neměla pokračování, řekla bych, že minimálně polovina je o ničem, ale vyprávění o králi a jeho rádcích bude mít jistě v dalším díle opodstatnění. Jinak závěr příběhu měl celkem švih a spád.

25.02.2018 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Opět skvělá knížka. Přítomnost i minulost děje je napínavý, finální zápletka absolutně nečekaná. Moc se mi kniha líbila.

01.05.2017 5 z 5

Elixír mládí Elixír mládí Tess Gerritsen

Příběh mě opět nezklamal. Děj je celkem rozsáhlý, ale zároveň přehledný a drží se tématu. Kniha je napínavá a zajímavá.

23.01.2017 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Nemůžu jinak než napsat: výborné dílo.

14.05.2016 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Amnézie, s touto diagnózou, myslím, si nikdo z nás nedokáže představit žít. Kniha nás zavede do života jedné ženy, která se s touto diagnózou pere po svém. Je to velmi emotivní příběh, kde nechybí napětí. Rozhodně se u této knihy nenudíte.

26.10.2015 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Tess je výborná spisovatelka. Její knihy jsou plné napětí a čtou se jedním dechem. Ani tento příběh není výjimkou. Zápletka ve formě nezvladatelnosti a agresivity, přestupující z jednoho adolescenta na druhého v jinak poklidném městečku, určitě zaujme kdekoho. :-)

06.02.2015 5 z 5

Dám ti tu zem Dám ti tu zem Chufo Lloréns

Nádherný příběh obyčejného člověka, který přes nástrahy života samotného a zlověstného nepřítele, dobude své cti a nastolí spravedlnost, čímž očistí i čest svých bližních. Nelehký zato dobrodružný život hlavního hrdiny se prolíná s životem hraběcího páru, který, jak už to tak bývá, také není jednoduchý. Knihu 100% doporučuji!

26.01.2015 5 z 5