KnihomolkaKatka KnihomolkaKatka komentáře u knih

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Kniha se mi líbila, přišla mi čtivá; ale žádnou hloubku v ní nehledejte. Jedná se spíše o odpočinkovou četbu ideální k bazénu v horkých letních měsících. :)

31.07.2019 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Ty jo! To bylo tak neskutečně super! Miluju ten příběh a potřebuju další díl. Už aby byl! Děj je čtivý, napínavý; ale najde se v něm i trochu romantiky. A v knížce nechybí ani trocha krve a vážných situací...

30.07.2019 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Přečteno během jednoho odpoledne, pěkný příběh :)

28.07.2019 5 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Skvělé, jako vždy :)

24.07.2019 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

To bylo tak super! Osobně mám k druhému dílu lepší vztah než k prvnímu. V Půlnoční koruně je dle mého názoru více napětí a hlavně šokujících zvratů. Autorka se nebojí zabíjet.

24.07.2019 5 z 5

Pokoj stínů Pokoj stínů Jan-Erik Fjell

Miluju Magnuse. Miluju autorův styl psaní. Doufám, že v dalším případu se více projeví Adam.

17.07.2019 4 z 5

Dar Dar Clara Benedict

Tahle kniha se mi navzdory ne moc dobrým ohlasům fakt líbila. Neříkám, nic nového do světa fantasy moc nepřinesla, ale bavila jsem se :)

26.06.2019 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha je napsaná z pohledu Kingy a z pohledu Lukasze, který mi byl od začátku sympatický. Nejedná se pouze o čistě erotický román, naopak bych řekla, že je knížka spíš detektivní. Přesto tam nějaký ten sex také najdete. Největší pecka je posledních cca 100 stran. Příběh není nijak uměle natahovaný a prožíváte ho společně s postavami.
Vyskytují se zde i sprostá slova, která si myslím, plně patří do kriminálního prostředí.

06.06.2019 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Celou dobu mi knížka přišla jako příběh, který byl spíše o vztazích než jako thriller. Konec byl do nádechu thrilleru - napínavý, svižný. Celkově hodnotím tuto poměrně novinku hodně pozitivně.

02.06.2019 4 z 5

Bůh pláče potichu Bůh pláče potichu Hana Repová

Obálka je vážně povedená, taková jemná, ale přesto krásná. V jednoduchosti je krása. Co se týče příběhu, takových padesát stran mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už mi stránky ubývaly pod rukama. Přesto, že se jedná o romantický příběh, zdaleka tam nenajdete samé sladké řečičky. Naopak mi přišlo, že zde byla spíše než romantika rozebírána vážná životní témata. Tato kniha má hloubku, proto si myslím, že se bude líbit nejednomu čtenáři.

12.05.2019 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Mám ráda knihy tohoto žánru, protože si u nich člověk odpočine. Při každodenním spěchu přijdou vhod. Navíc jsou tyto knihy vždy dány do prostředí krásných, bohatých mužů - a to je pávě to, co čtenářky nutí číst dál a dál...

Božský bastard se rozhodně řadí k jedné z nejlepších erotických knih (sérií), jaké jsem kdy četla. (Ještě s Gabrielovým infernem).

01.05.2019 5 z 5

Sedm čísel Sedm čísel Anna Karolina

Kniha se mi líbila, byla napínavá a taky hodně o mezilidských vztazích. O tom, že ne vždy je všechno tak, jak by se na první dojem zdálo...

01.05.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Vzhledem k tomu, že jsem věděla z určité stránky, jak příběh dopadne, takže konec nepřekvapil. Není to to nejlepší, co jsem kdy četla, ale úplný průšvih Polibek také není. Do dalších dílů se ze zvědavosti časem určitě vrhnu.

19.04.2019 4 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Neodhadla jsem vraha, i když je přímo před nosem. Co mi trochu (vlastně dost) kvůli určité skutečnosti vadilo, byla poslední kapitola. Ale jinak vřele doporučuju.

05.04.2019 4 z 5

Sedm kamenů lásky a ztráty Sedm kamenů lásky a ztráty Diana Gabaldon

Výborné, rozhodně potěší všechny fanoušky Cizinky.

24.03.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Děj rozhodně vtáhne, autorův styl psaní je čtivý. První část knihy bych hodnotila spíše 3* (některé pasáže 3,5*). Druhá část byla lepší, dynamičtější. Myslím si, že další díl bude mít co nabídnout. První díl této vesmírné série získává 4 hvězdičky, poněvadž díky konci věřím, že druhý díl bude mnohem lepší.

24.03.2019 4 z 5

První život První život Gena Showalter

Miluju to! Doufám, že další díl vyjde... :)

16.03.2019 5 z 5

Nesmrtelní z Meluhy Nesmrtelní z Meluhy Amish Tripathi

Já jsem nadšená. A ten konec?! Nutně potřebuju další díl!

16.03.2019 5 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Tohle si musíte všichni přečíst. Je to drsná, originální young adult fantasy, která vás naprosto pohltí.

15.03.2019 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Přečtena téměř jedním dechem během jednoho dne, ale přesto tam byly některé věci, které mi až tak moc nesedly. Myslím si, že se k ní časem vrátím.

10.03.2019 4 z 5