Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Pěkné, vtipné, milé oddychové čtení se sympatickými, i když trochu potrhlými postavami. :-D Velmi zajímavý nápad s tím mobilem.

28.02.2019 4 z 5

Láska podle návodu Láska podle návodu Melissa Pimentel

Achjo, tohle bylo vážně utrpení. Ani nevím jak se mi podařilo číst až do konce. Celou knihu jsem měla chuť Lauren něčím jebnout po hlavě, aby se vzpamatovala. Sympatickou a chytrou hrdinku si představuji teda jinak.

27.02.2019 2 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Teď se trochu stydím. :-D Tuto knihu jsem si chtěla přečíst už před časem, ale nebavila mě a odložila jsem ji. Dnes jsem si řekla je čas na druhý pokus a PÁNI! To bylo boží!
Pravda, že začátek byl pomalejší a trvalo mi než jsem se začetla. Ale pak to byla jízda!
Kdo je NN sice dojde asi každému brzo (možná proto jsem knihu poprvé odložila?) ale stejně tam pak jsou situace, které čtenáře znejistí (aspoň mě). Konec jsem přečetla skoro bez dechu. :-D

25.02.2019 5 z 5

Bez rozlúčky Bez rozlúčky Samantha Young

Autorka opět nezklamala. Krásný dojemný příběh, samozřejmě s troškou komlikovanosti...jak je u autorky zvykem. :-D
Aidan je prostě dokonalý,ale musím si rýpnout.. vážně, vážně se umí chovat jako pořádný vůl! :-D

25.02.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Velmi zajímavá knížka. Je hrozné, jak se rodiče dokáží chovat ke svým dětem. Tady to bylo opravdu hrozné. Bylo mi Shaw a hlavně Rula hrozně líto.
Musím se přiznat, že Shaw jsem obdivovala, co všechno dokázala od Rula snést. Já bych to asi nedala, nevím. :-D
Každopádně příběh byl skvělý, při čtení jsem byla jako na trní, kromě romantiky je zde i trocha napětí... ;)
Jsem zvědavá na další díly!

24.02.2019 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Sice je kniha předvídatelná, ale na odpočinek ideální volba.

22.02.2019 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Také jsem docela zklamaná. Tady nebyl skoro žádný děj, pořád to samé dokola.
Lila mi vadila s tvou svojí nerozhodností...na jednu stranu ho chce pak zase nechce, pak zase chce a zase nechce. Čekala jsem, že mu dá trochu ,,sežrat" jak ji takovým způsobem a na tak dlouho opustil.
Ethan mi upřímně úplně nesedl a ani jeho ,,sexy tělo boha" ho nezachránilo.
Celkově knihu hodnotím jako takový průměr. Neurazí ale ani nenadchne.

22.02.2019 3 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Už jsem přečetla hodně knih s podobným tématem a i tahle se zařadila mezi mé oblíbené. Navíc to je první kniha, kterou jsem přečetla ve slovenštině, takže je pro mě speciální tu knihu hodnotit. Četla se velmi dobře, žádná složitá souvětí, líbilo se mi škádlení mezi Gretou a Elecem, bylo to vtipné a takové roztomilé. :-)
Vtipné je, že se mi Elec líbil víc když byl mladý ,,kretén" :-D ale i dospělý byl skvělý.
Jen mi přijde, že 7 let odloučení je trochu moc.

22.02.2019 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Achjo..velké zklamání. Kniha mě absolutně nebavila, přišlo mi, že se tam nic nedělo. Jediné světlé okamžiky byly vtipné rozhovory mezi Abby a Cooperem. Ale to je všechno. Na jednu stranu chápu proč Abby Coopera milovala ale mě se prostě nelíbil.
Konec mi přišel spíš nucený.

21.02.2019 2 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Skvělý! Knihu jsem přečetla za den (jo někdy je výhoda být nemocná), nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout.
Sice mě konec tolik nepřekvapil, protože jsem měla od jisté chvíle takové tušení, kdo za tím vším stojí, ale i přesto se mi tento (aspoň pro mě) originální příběh líbil.

21.02.2019 4 z 5

King King T. M. Frazier

Skvělý! Přečetla jsem ji za den,
knížka mě nenechala ani na okamžik vydechnout. King je prostě dokonalost sama no, i po tom drném začátku si ho nejde nezamilovat. I když jsem mu v jednu chvíli chtěla fyzicky ublížit... :-D Jako vážně, takovej vůl! Nevím proč, ale fakt se mi líbilo oslovení štěně. Takové roztomilé. Doe je úžasná, silná a odvážna hrdinka, které jsem od začátku fandila. Byla jsem zvědavá, kdo vlastně je a postupně jak mi to docházelo, jsem si říkala a sakra jak tohle dopadne.
Vážně nutně potřebuju další díl!!

15.02.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Krásná milá knížka. Trošku mi námětem připomněla knihu Řekni mi tři věci, kterou jsem bohužel zatím nedočetla, protože se mi nelíbila.
Tato kniha je ale přesným opakem. Skvěle se četla, je zde mnoho vtipných a roztomilych scén u kterých jsem se křenila jako blázen! :-D
A jsem ráda, že ,,pan neznámý" byl ten, který jsem chtěla aby byl. :-) Určitě se ke knížce ještě někdy vrátím, moc doporučuju!

14.02.2019 5 z 5

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Opět skvělá kniha!
Líbí se mi, že zde není jenom romantická zápletka, ale i trocha ,,detektivky". Knížka se četla sama...přečetla jsem ji během večera jako takovou pohádku na dobrou noc. :-D

08.02.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Wow! To bylo boží!
Nevím jestli jsem vyšla ze cviku (poslední dobou čtu jenom romanťárny), ale vážně jsem dlouho nevěděla, která bije. :-D Většinou uhodnu, kdo je vrah prakticky hned, ale tady jsem vůbec netušila. Možná proto, že mi tam všichni připadali divní. :-D
Kniha je vážně čtivá, krátké kapitoly, žádné zbytečné popisy. Od autora jsem četla i Ta přede mnou a ta se mi líbila ještě o něco víc než tahle, ale rozhodně ji doporučuju.

07.02.2019 5 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Po Tajné lásce moje druhá nejoblíbenější kniha od milované autorky. Objevila jsem ji celkem nedávno v knihovně a už jsem ji měla půjčenou 2x a přečtenou 3x. :-D
Je to klasický ,,Lanczovský'' příběh o první lásce, přátelství, dobrodružství, se špetkou klišé a humoru. Janu jsem si oblíbila okamžitě a Jakub... ách.. co si budeme povídat, že. :-) Líbilo se mi jejich škádlení, celou dobu jsem se usmívala jak měsíček na hnoji.
A jako poslední bych chtěla říct... že jsem fakt strašně ráda, že zde není otevřený konec!! :-D Nebo aspoň takový konec, na který jsme od autorky zvyklí.

07.02.2019 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Panejo. To byl mazec.
Po pomalejším začátku se kniha tak rozjede, že nemůžete přestat číst. Tak to teda bylo aspoň v mém případě. Kniha je předvídatelná, ale mnoho věcí mě doost překvapilo a jako TEN KONEC? Jako vážně? Nutně potřebuju další díl!

06.02.2019 4 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Tento příběh mi přišel až moc překombinovaný,nečekala jsem, že všechno půjde do takového extrému. Navíc mě ani nějak nezaujala hlavní dvojce. Noah takový nudný slušňák (omluvám se, mám radši trochu drsnější typy, nebo alespoň né podpantofláky) a Ammy...ani nevím jak ji hodnotit. Taková nijaká no. :-D
Čekala jsem víc jiskření mezi nimi. Přišlo mi to takové umělé bohužel.
Ale potěšila zmínka o mé oblíbené knižní sérii. :-)
A obálka je úžasná!

05.02.2019 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Fajn knížka. Ze začátku jsem si musela chvíli zvykat na styl psaní. Trochu mi vadily časté řečnické otázky a taky chování Drewa. Samozřejmě sebevědomí beru ale tady mi to přišlo až přehnaný a netrpělivě jsem čekala na ten okamžik, jak dostane pořádně přes pusu. :-D Přiznávám, že mi ho pak bylo i trochu líto...ale jenom trochu! :-D Kate jsem si hned oblíbila, ale v některých věcech moc nechápala...Billy? ale no ták!
Ale příběh super, tady je přesně ten vzorec, který mám ráda. Od ,,nenávisti'' až k lásce..já vím, já vím klišé jako hrom, ale na mě to zkrátka funguje!
Jsem zvědavá na další díly. :-)

04.02.2019 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Docela mě pobavilo, že má být kniha určená jen pro ,,vyzrálé" čtenáře kvůli násilnému obsahu a ehm jiným věcem. :-D Ale teda nevím, nevím zas tak hrozné mi to nepřipadalo... vlastně mám pocit, že jsem četla úplně jinou knížku, než byla popsána v anotaci. Ale vůbec mi to nevadí!
Nemohla jsem se od ní odtrhnout, zajímavý příběh, hlavní postavy jsem si kupodivu oblíbila a strašně jsem byla zvědavá a napnutá, jak to nakonec dopadne a jooo jsem nadšená! Na konci jsem ani nedýchala...! :-)

28.01.2019 5 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Opět skvělá kniha od této autorky.
Děj byl sice předvídatelný a prakticky hned na začátku člověku dojde, kdo je Nate zač (i když mě nejdřív napadla i taková myšlenka, že by to mohl být její ,,tajný'' bodyguard...ale no...nechte se překvapit), ale i tak jsem si příběh maximálně užila.
Taky jsem se dost nasmála. Některé výrazy opravdu stály za to! :-D

10.01.2019 5 z 5