Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Pouto Pouto Anna Todd

Sérii jsem četla už před nějakým časem a naprosto jsem se do ní zamilovala. První díl je rozhodně nejlepší a tento poslední pro mě asi nejslabší, ale přesto krásný.
Hardin a Tessa je moje oblíbená knižní dvojice. Teď už i filmová. :-)

16.07.2019

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Začátek mě moc nebavil, nemohla jsem se začíst a postavy mi neseděly. Ovšem nakonec se mi příběh zalíbil. Zde byla ukázka toho, že každý se může změnit a každý si zaslouží odpuštění a druhou šanci. :-)

15.07.2019 3 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Krásný příběh, nenechal mě ani na okamžik vydechnout.
Střídaly se ve mě emoce od naštvaných, šťastných až po smutné.
Ke konci jsem byla úplně naměkko. Asi proto, že jsem Erice přála, aby vše pro ni dobře dopadlo.

09.07.2019 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Bohužel, tohle nebylo dobré. Nelíbilo, nebavilo. Už jsem myslela, že to ani nedočtu.
Pavla byla vyloženě blbá, naivní a nesympatická. V 17 by už snad měla mít rozum, boha, s tím ,,Davidem" to bylo jasný už od začátku! Jako jasně, chápu, co tím autorka chtěla říct, ale....Navíc jsem nechápala, že jí nedošlo dřív, kdo za tím stojí, když to podle mě bylo taky víceméně jasné.
Marian, to byla taky kapitola sama o sobě. Nechápala jsem ho. Byl by docela fajn kdyby...se dokázal rozhodnout dřív.
Lubošova ,,povedená'' rodinka, byla třešinkou na dortu. Hlavně tetinka a Eliška. Že to trvalo, než se Pavlina mamka vzpamatovala. Ale lepší pozdě než nikdy.
To je poprvé, co mě autorka zklamala. Achjo. :-(

08.07.2019 1 z 5

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Je to trošku jiné, než autorčiny ostatní knihy, co jsem prozatím četla. Takové vážnější. Není to jen o lásce a šmitec.
Nevím, kterou sestru jsem měla radši, chvilku Elen a pak Adélu.
Ke konci jsem byla chvilku opařená, takový zvrat jsem nečekala, i když jsem to po jedné scéně začala tušit. Ale nakonec to skončilo moc krásně. :-)

07.07.2019 4 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Skvělý příběh, četla jsem ho jedním dechem. Aurora i Dominik byli sympatičtí. Byl mezi nimi znát ten věkový rozdíl. Nechtěla bych se dostat do situace jako Aurora. Že se dokázala vrátit zpět, mě velmi potěšilo. Přála jsem jí to.
Celkově mě kniha vážně mile překvapila, nečekala jsem, že z ní budu tak nadšená. :-)

06.07.2019 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Velmi sladká, vtipná (to hlavně) jednohubečka slupnutá za pár hodin. Recepty na začátku každé kapitoly originální. Já jsem maximálně spokojená a mohu jen doporučit. :-)

04.07.2019 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Příjemné počteníčko. Romantika s ,,detektivkou", sympatické postavy, humor, sarkasmy, jiskření mezi hlavními hrdiny fungovalo perfektně. Mě se to líbilo. :-)

01.07.2019 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Dala jsem si rychlý re-reading célé této úžasné série a prostě ji musím okomentovat. Protože tohle je po Dvorech moje druhá nejoblíbenější knižní série vůbec. Téma mafie je moje oblíbené a když k tomu přičtu romantiku, no zkrátka přesně pro mě.
Moc jsem si zamilovala hlavní postavy, Sof jsem záviděla a kolikrát jsem chtěla být na jejím místě. Luca...ach můj bože. Od prvního dílu se mi strašně líbil, fandila jsem mu a chtěla jsem, aby dostal víc prostoru, tyhle typy hrdinů prostě zbožňuji. Tvrďák navenek a uvnitř romantik a citlivá duše. Nicoli mi nesedl, nevím přesně čím mě štval, ale prostě mi vadil. Valentino byl velice zajímavá postava, pořádně jsem nevěděla jestli ho mít ráda nebo nenávidět. Dom a Gino byli takový dva pitomečci. :-D
Celkově se mi líbilo, že od prvního dílu šla úroveň stále výš a výš a na konci jsem ani nedýchala. Určitě není naposled, co jsem knížky četla. Tohle opravdu neomrzí.
Miluju, miluju, miluju tuhle sérii!!! :-D

29.06.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Zamilovala jsem se...úplně totálně. Do příběhu, Kultiho (hlavně!!), hlavní hrdinky Sal, humoru, jejich slovních přestřelek, přezdívek, fotbalu (ne to kecám, fotbal miluju už od malička), zkrátka do celé této perfektní knížky.
Pravda, že některé části byly trošičku zdlouhavé, nicméně začala jsem číst v 7 večer a skončila o půl 1 ráno...to mluví za vše.
Frázi ,,Kulti kadí'' asi jen tak z hlavy nedostanu. :-D

27.06.2019 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Po začátku, který mě moc nebavil a nemohla jsem se moc začíst, jsem příjemně překvapená jak se děj vyvinul. Nakonec jsem knihu přečetla během dne, holky byly neuvěřitelné statečné na to, kolik jim bylo let. Konec byl pro mě šokující..doporučuju přečíst.

24.06.2019 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Opět naprostá paráda! Bylo skvělé vrátit se k partě ,,starých známých". Summer i Fitzy byli sympatičtí, tvrdohlaví a prostě se k sobě dokonale hodili. I když se Fitzy choval někdy jako nechápavý a nerozhodný hňup. :-D
Příběh mě bavil od začátku až do konce, opět tam byly velmi vtipné pasáže, což autorka velmi dobře umí. :-D
Trochu..no trochu víc mi bylo líto Huntera..:/

Netrpělivě budu vyhlížet další díl, Brennu jsem si hned oblíbila a Jake mě taky hned...zaujal..:D a moc se těším na jejich příběh.

23.06.2019 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Hezký retelling na moji oblíbenou pohádku, originalita nechyběla, na plný počet hvězd mi ale něco chybělo. Možná tam nebylo tolik lásky jak bych čekala. Nejvíc jsem si zamilovala Greye, ten byl perfektní a...ten konec mě pěkně navnadil na další díl.

19.06.2019 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Dlouho jsem přemýšlela co k této knize napsat..no zkrátka jsem si potvrdila, že tohle opravdu není můj žánr, chtěla jsem to zkusit po takové velké chvále, ale nebavilo mě to, hlavní postavy nemastné neslané, děj zbytečně zdlouhavý a ani docela zajímavý konec mé hodnocení nějak nevylepší. Ale abych nebyla jenom zlá :-D tak nápad je to velmi originální.

18.06.2019 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Páni to bylo.. hodně zamotané :-D
Krásný, svižný, originální příběh, nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ho na jeden zátah.

17.06.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Bylo mi divné, že má knížka tak nízké hodnocení, nicméně mě zaujala anotací i obálkou a začala jsem číst.
A jo... už se tomu hodnocení nedivím. Bohužel jsem zklamaná, začátek byl strašně rychlý, čekala jsem větší ,,hádky" u vaření a že Willow bude dělat větší problémy. Byla tady jedna taková scéna a finíto. Střední část knihy byla vyloženě nudná a jedině ten konec byl aspoň trochu zajímavý.
Ale musím se přiznat, že jsem u čtení dostávala hlad. :-D Některá jídla bych si hned dala.

17.06.2019 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Naprostá bomba! Mrzí mě, že jsem na sérii narazila až teď.
Kniha je sice jedno velké klišé ale zároveň i originální.
Michael byl strašně zlatý, i když jsem si to nedokázala moc představit. Dospělý muž s chováním malého dítěte hmm.
Paige jsem si oblíbila, i když mě v některých chvílích svým chováním trošku vadila, hlavně ta situace s Kevinem...
Oba byli velmi vtipní, skvěle se doplňovali a jejich pošťuchování bylo super.
Sice byla kniha předvídatelná, ale pár částí mě přesto překvapilo...hlavně konec uuuf.

15.06.2019 5 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

To bylo skvělé! Moc jsem si zamilovala hlavní postavy, skvěle se doplňovali v sarkastických přestřelkách. :-D Vážně... některé jejich hlášky mě až nahlas rozesmály.
Jinak je to samozřejmě klasická oddechová romanťárna s pár veelmi žhavými scénami.

10.06.2019 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Moje třetí knížka od autora a po třetí jsem nadšená! Jo, tohle Coben prostě umí, velmi čtivé, napínavé a plné nečekaných zvratů a otáček o 180 stupňů. V jednu chvíli už si říkáte je to tak a po pár stránkách je všechno úplně jinak. A tady teda ten konec byl vážně krutý, že mi z něj bylo po přečtení i chvilku smutno. Jojo to slavné ,,kdyby"...

30.05.2019 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Kniha se mi líbila, moc. Mám ráda detektivky s romantickou zápletkou. Cameron i Jack byli skvělí, líbilo se mi jejich škádlení, sarkastické slovní přestřelky, také neustále vzrůstající sexuální napětí mezi nimi a to, jak se Jack měnil z ,,chladného'' na romantika. :P Opravdu ráda bych dala 5 hvězdiček, ale nemůžu. Vadilo mi brzké prozrazení vraha...u detektivek dávám přednost tomu, když se pachatel odkrývá postupně a na konci čeká ,,šok''. Ale tady jak to bylo jasné, ztrácelo to tu správnou atmosféru a napětí.

29.05.2019 4 z 5