Kniholenka9 Kniholenka9 komentáře u knih

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Taková oddechovka, žádná akce, už od začátku je jasné jak to dopadne.

08.11.2020 3 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Tento díl byl velice zajímavý a vysvětlil plno věcí z předchozích knih.

03.11.2020 4 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Tento díl byl lepší než Vykoupení ohněm, ale přeci jen mi tam něco chybělo. A ten konec? Potřebovala bych si o této knize (sérii) s někým promluvit.

03.11.2020 3 z 5

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Třetí díl ságy Časodějové se mi líbil více než druhý. Děj se začíná pěkně rozvíjet. Opět nádherná obálka. Kniha si zaslouží 5 hvězdiček.

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Druhá kniha ze série Časodějové. Opět pěkné a napínavé čtení a nádherná obálka knihy.

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Nádherná kniha pro děti, krásně se čte. Dokonalé zpracování celé knihy. Jen jedna malá vada - velmi dlouho jsem si zvykala na jméno hlavní hrdinky (Vasilisa).

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

U tohoto dílu mi moc nevyhovovalo vyprávění z pohledu Joryho a Barta. Tahle kniha mě bavila ze všech nejméně z celé série.

20.10.2020 3 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

O trošku slabší než první díl, ale i přesto jsem byla zvědavá jak bude příběh pokračovat.

20.10.2020 3 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Velice zajímavá kniha, nic podobného jsem nikdy nečetla. Nedala se odložit, stále mě to nutilo číst dál a dál a pořád jsem si říkala, že už to musí skončit a ono ne.

20.10.2020 4 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Celá série není špatná, ale něco málo mi tam chybělo. Některé pasáže jsou moc dlouhé a nezajímavé.

11.09.2020 3 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst, ale pak se to rozjelo.

02.09.2020 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Pěkná oddechová kniha, ale po tolika kladných recenzích jsem čekala o trochu víc.

02.09.2020 4 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Nejlepší kniha z celé série. Krásné zakončení celého příběhu, i když jsem čekala jiný konec. Celou sérii mohu doporučit hlavně pro čtenáře ve věku 11 až 15 let.

03.08.2020 5 z 5

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Skvělá kniha, stejně jako předešlé díly ze série Časodějové.

03.08.2020 5 z 5

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Již čtvrté pokračování Časodějů. Krásné a napínavé čtení primárně určené pro děti od 11 do 15 let, ale nadchne i dospělého, který má rád fantasy. Kniha má nádherné zpracování obálky a v textu nejsou chyby. Takže dávám zasloužených 5 hvězdiček.

15.06.2020 5 z 5