Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Ja byla moc spokojena. Akorat sem myslela, ze se tam trosko vyostri to, ze i ona potkala Eddieho a misto toho se to vpodstate preslo.
Ale jinak moc milej pribeh :-)

25.07.2018 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Nejvice se mi libily casti, kdy se jeste neznali a vidali se jen skrz zrcadla....pro me to byly nej casti :-)

18.10.2017 4 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Tak zacatek jsem pretrpela, ale jakmile vstoupil na scenu Gage, tak se mi pribeh zacal libit. Gage sem si zamilovala okamzite, narozdil od Hardyho, kteryho buch nejradsi pretahla flaskou po hlave...

02.10.2017 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Chlamala jsem se celych pet hodin, co jsem to cetla. Chvilkama jsem musela opoustet mistnost, abych nevzbudila toho malyho pisisvora :-D
Hodnoceni jednim slovem: BOZSKY!!!!!!!!! :-*

14.09.2017 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Tak opetovne cteni si rozhodne necham ujit.
To proste nebylo nic, co by me bavilo....

31.07.2017 2 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tri tydny mi knizka lezela ve ctecce. Nejak me nelakala. Bylo hezky, ze tam byla zmena v chybejicim rozchodu, jako v predhozich dilech. Ala na druhou stranu, vzdyt ona se s nim rozchazela v kazde myslence. Sabrina mi proste nesedla. Tucker byl sladkej a hodnej a mel s ni svatou trpelivost. Na muj vkus teda az moc.
Vic nez hlavni postavy jsem si uzivala jakekoliv zminky o predchozich "hrdinech".
A spisovatelka me dost navnadila na Fitzyho. Doufam, ze bude nejak figurovat v navazujici serii :-)

20.05.2017 3 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Kendall Ryan

Mela jsem silny dojem, ze hlavni hrdinove prodelali lobotomii. Takovou zmenu osobnosti jsem snad jeste nevidela. Kdybych si o nich neudelala obrazek z predchozich dilu, tak by mi to nejspis nevadilo, ale takhle sem se mlatila cteckou do hlavy, aby se mi rozsvitilo a ja zacala nejak pobirat jejich "nove" ja...

26.03.2017 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Asi sem se zamilovala do tehle spisovatelky,nejenze me dostala Archerem, ale Carson se stal dalsim milovanym zlatickem.
Libilo se mi, jak se vzajemne podelili o sva tajemstvi a obavy a jak je jejich setkani zmenilo a jaky dopad melo na pokracovani jejich zivotu. Pro me to byl velmi krasny pribeh, ktery jsem si moc uzila :-)

01.02.2017 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Tak jo...chci videt fotku Wratha, protoze tak obrovskeho chlapa si nedokazu predstavit :-)
V knizce je vse, co si muzu prat, pekni chlapi, fajn holky, akce, napeti, laska, sex...proste dalsi oblibena serie :-)

19.01.2017 4 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Jeho pohled se mi libil malinko vic. Mozna to bylo tim, ze se jelo normalne od minulosti do pritomnosti, ale obcas takovymi skoky, ze sem byla rada, ze sem tenhle dil cetla hned po tom prvnim.
Soucasne sem Saru zacala nesnaset takovym zpusobem, ze sem mela co delat, abych to docetla.
Spousta dalsich osob tam byla nakousnuta a nic z toho...
Sek zklamana z obou dilu...

23.12.2016 2 z 5

Umění hříchu Umění hříchu Sabrina Jeffries

Tak ja teda nevim...Jeremy se mi zamlouval, pobavila sem se pri predstave jak se prostitutky rvou o to, aby je maloval a bylo mi ho liyo pro jeho ztratu. Ale Yvett....jako chapu, ze zenske byvaji zvedave vlezle, manipulativni a panovacne, ale ona byla prece jen moc. Vlastne sem ji diky tomuto vykresleni neverila ani to, ze si na chlapy dava pozor kvuli tomu, co zazila s porucikem Rustonem.

Ale i presto je hodnoceni takove, ze kniha asi nenadchne, ale ani neurazi.

03.11.2016 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Nikdy bych neverila, ze me chytne pribeh s andelskou tematikou...me...zaprisahleho upiraka :-)
No od prvni stranky sem se do knizky uplne zazrala a netrpelive postupovala dal a dal v pribehu, ktery me pohltil...
Prvni dojem? Kdo je Patch a co sakra chce!
Druhy dojem? Jeeee...Patch je takovy zlaticko :-*

28.10.2016 5 z 5

Slzotvůrce Slzotvůrce Erin Doom

Musim priznat, ze jsem jako prvni videla film. A jako je to v 95% pripadu - KNIHA proste byla LEPSI!!!
Ve filmu jsem proste hlavnim hrdinum neverila, v knizce jsem jejich pribehem zila.

11.06.2024 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Poprve jsem necetla anotaci, proste me naprosto dostala obalka a nazev. Ani nevim cim, uz jsem videla rozhodne lepsi a zajimavejsi, nic ene tohle vyslalo nejaky signal. Doma mi lezela pres pul roku nez jsem po ni instinktivne sahla, protoze nadesel jeji cas. A za jeden den byla prectena.

Porad jsem si rikala, jaka je to ptakovina a porad a porad jsem cetla dal :) neslo prestat. A nakonec jsem byla s pribehem spokojena. Libila se mi spojitost a jista prevracenost s Petrem Panem a Zemi nezemi. A Hook? Co vic mu prat...snad uz nikdy nepotka tikajici hodinky :)

03.06.2024 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak cetla jsem a byla fakt natesena vzhledem k ohlasum, co na me tak ruzne vyskakovaly. A jako jo, zasmala jsem se. Mnohdy i dost hodne. Ale ze by to byla nejaka extremni topka a vydareny kus? To zas ne.
“Pan dokonalý” byl desnej suchar a “pani dokonala” byla neskutecna blbka.
Z cele knizky me zaujal tak leda Cam a na to, abych dala vice hvezdicek ho tam bylo dost malo.

25.02.2023 2 z 5

Najdi mě Najdi mě André Aciman

No ja nevim, tady me tahla jen zvedavost, jak to cele skonci a jestli se uvidi.
Nejsem si uplne jista jak to na me pusobilo. Nektere pasaze mi nebyly prijemne (nemyslim ty z gay pohledu, ale obecne), nejspis jsem cekala trosku jiny naboj. Jako by byl pribeh lokomotivou, ktera funi pri ceste do kopce. Skrabe se a skrabe, “zaskobrtava”,… nezdalo se mi to jako vyvazene dilo

18.02.2023 3 z 5

Dívka, kterou spolklo moře Dívka, kterou spolklo moře Axie Oh

Pro me to byla krasna pohadka, u ktere jsem doufala, ze vsechno dopadne dobre. Nektere veci jsem cekala, nektere ne a u nekterych jsem byla vylozene vedle jak ta jedle.
Urcite by sel pribeh jeste vic propracovat, prohloubit, vysperkovat, ale na druhou stranu proc? Moje myslenky se po precteni k pribehu stale vraci, rozebiram ho z ruznych stran, premyslim co mohlo byt za tim ci onim. Proste fantazie mi i nadale pracuje a snazi se vyplnit bila mista.
No a jelikoz jsem “profesionalni” placka, tak velmi ocenuji, ze obzvlast konec nebyl rozpitvan do nejmenších detailu. Bylo mi z toho uzko uz tak, kdyz jsem si to predstavila, natoz kdyz by to vylo protahovano.

18.02.2023 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Tak konec byl hodne divoky a vyvolal moc otazek. Takze sem hnedka bombardovala nakladatelstvi, jestli se pocita s dalsimi knihami a nebo si budj muset dat tu praci a sehnat si je ve slovenstine :)
Mimochodem Kastrol byl pekne naivni vul

06.02.2023 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Byla jsem nadsena. Neocekavala jsem od toho buh vi co, jsem srozumnena s tim, ze je to naprosto nerealne, ze by se takhle opravdu asi moc zen nezachovalo… ale jako poctenicko-proc ne :)

12.10.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Jako pribeh se mi libi. Autorka pise vzdycky velmi ctive. Jen tentokrat to ve me nezanechalo az takovy dojem jako jine knizky.

11.07.2022 3 z 5