Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Jako vsichni ostatni i ja budu tvrdit, ze kniha byla naprosto stejna s Pockam na tebe, ale.....me to proste vubec nevadi. Cam byl naproste zlaticko, tak proc se nepodivat na stejny pribeh jeho ocima :-)

18.12.2016 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Jako knizka super, akorat nevim, jestli autorka zamyslela, ze spis nez eroticky pribeh to bude komedie se sexem :-D nad nekterymi hlody sem doslova hykala smichy :-D
Ale celou serii miluju :-*

24.10.2016 5 z 5

Zmatená nevinnost Zmatená nevinnost Lenka Hnátová

(SPOILER) No ty kraaaaaso.tak u nekterych scen by z me strany litaly facky, nekdy by se brecelo a nekdy kricelo.
Jako fakt byl Michal nastvanej, ze ho Tom nechapal? Ja mu teda nerozumela taky. Chvilemi jako rozdvojena osobnost. Nemohl prece cekat, ze kdyz si to tam rozdava se ctyrma holkama za vecer a pak udela par narazek na to, ze ne vsechno nelogicke nepasuje, tak z toho Tom pochopi to, co by mel.
A blondatym blbem tomu nasadil korunu. Vazne. Se vsadim, ze ho s..stal jen kvuli tomu, aby mu mohl rikat Tomasi. Blondaty blb je proste jedno velky spatny. Sam se pak do toho zamotal.

Jsem rada za posledni kapitolu, ale klido pido jich tam mohlo byt jeste par. Protoze by me zajimalo jaktoze se tak moc zmenil, co za tim stalo. Co ten jeho pruvodce novym zivotem.
Proste jsem nenasytna a zasekla jsem se na detailech, ktere by me zajimaly :)

26.05.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Chuderka…nedokazu rict co je lepsi, jestli si z tohodle nic nepamatovat a nebo jestli si na tu hruzu vzpomenout.
Kazdopadne konec jsem nechapala…nevim, jestli bych tohle zvladla. Mozna?

06.02.2023 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

No jakoze coze? Konec je myslen vazne? Nechapu tam spoustu veci, na spoustu se chci zeptat, ale byly by to spoilery jak blazen, takze holt budu muset cekat do dalsiho dilu. Mimochodem vyjde brzo, ze jo :D
Maasovou jsem jeste necetla, Kristoffa taky ne…ale chystam se na ne :D takze netusim, jestli tohle je jejich kombinaci, ale libilo se ki to fakt dost hodne.
Knizku jsem si koupila hlavne kvuli obalce. Pri prvnich kapitolach sem si rikala, ze tohle me urcite bavit nebude a pak jsem popohanela deti do posteli, abych mohla pokracovat ve cteni jak sem byla napnuta :)

07.12.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Tady uz hlavni postava postradala svou drsnost. Trosinku vymeknul, ale i tak stale super serie.

Jo a sazela jsem, ze Mags bude … a ona to pritom byla takova dobra duse.

23.07.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Napnuta jak ksandy o koho se jedna a s kym to vlastne “dela to, co dela” :)

23.07.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Ale jo….bylo to dobre :) hlavne me zaujalo jak moc nervozni byl, kdyz mel mluvit s lidmi nebo pred lidmi. Naprosto ho chapu a celkem bych ocenila, kdybych mel nekoho, kdo by to vzal za me, stejne jako on mel kamose, kteri tihle vyrizovali.

12.03.2022 4 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Tak tohle se mi libilo. Nemam rada knizky, ktere maji smutny nebo neprijemny namet a jeste se stylem psani a omacky kolem snazi zdimat prehrsle emoci. Tahle knizka to nedelala. Pro nekoho mozna strohy popis, pro me naprosto vyhovujici. Neprijemne tema podano velmi pusobive.

12.03.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Prijemna jednohubka…neni to sice kvalitka stylu Off-Campus, ale i tak to bylo pro me prijemne cteni. Nekdy i par stranek potesi a bohate staci ke zlepseni nalady. A ja postavy stylu Gage miluju, takze jsem byla spokojena :)

23.02.2022 4 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

(SPOILER) Na jednu stranu jsem desne nastvana, protoze se malokdy stane, ze by se mi aspon cast filmu libila vic nez knizka, ale tady musim konstatovat, ze filmovy konec se mi libil vic nez knizni. Uz jen to, ze ve filmu to byl jeji napad, jeji past, ale v knize jej papouskovala vety, ktere ji rekli.

Ale jinak se mi moc libila rozpracovana linka SWAN......kr.va jedna :)
A cast v Helsinkach byla skvela. Forsyth a Gabel....okouzlujici dvojce.

A MARBLE? Ten clovek musel byt sakra skvelej, kdyz to zvladal 14 let. Neskutecny.

17.01.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Ja se chlamala celou knizku. Tohle byl pro me balzam na dusi. Opravdu jsem se uz moc potrebovala od srdce zasmat a tady se to povedlo v kazde kapitole.
Miluju, kdyz hrdinky nejsou dokonale a tahle mela do dokonalosti daleko. Silena to zenstina :D

02.01.2021 5 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Vsechno jsem to silne prozivala s Elizou. Tohle se mi stava jen u par mych oblibenych knizek.
Tahle se zapsala mezi ne!

25.10.2020 5 z 5

Howlův putující zámek Howlův putující zámek Diana Wynne Jones

Miluju film a okamzite jsem si i po par strankach zamilovala tuhle knizku. Uznavam, ze se to celkem rozchazi, ale oboje ma sve kouzlo.
Howl, Sofie, Kalcifer i ostatni postavy jsou v knizce skvele.
Jen me strasne mrzi, ze neni prelozeno pokracovani. Boze jak rada bych si to precetla.

25.10.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Tak tohle byla naprosto sladka pohadka :D
Ale na muj vkus plynulo vsechno az prilis dokonale. Moc “trecich ploch” mezi hrdiny tam nebylo, kdyz nepocitam, ze tam byla nejaka ta zarlivost.
Kazdopadne se mi libil zpusob seznameni ;)

10.03.2020 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Autorka je silena....a ja nejspis taky, kdyz to ctu.
Mam z toho pomerne velkej chaos v hlave. Casove se nejak moc rychle skakalo, spousta veci mi nedavalo smysl. Pokud autorka napise pokracovani, tak doufam, ze tam bude vysvetleni. Protoze jinak z toho chapu tak max, ze byla dusevne nemocna, byla znasilnena, mezitim porodila a pak se cast jeji osobnosti vytratila. A jestli jsem si to odvodila spravne, tak nejvetsi jeji psychicky boj zacal po porodu?
No proste knizka, ze ktere se dozvite houby, udela vam maglajz v hlave a budete si rikat 1) proc ja blbec sem to vubec cetl a 2) potrebuju vedet vic, tak sakra napis pokracovani :)

09.08.2019 3 z 5

Na krev Na krev Lydia Strong

Parada...samozrejme musim pominout nijakou praci korektorky, pac tam nechala spoustu chyb a preklepu.....ale nastesti me pribeh tak strhnul, ze jsem nemela ani cas na ty chyby nadavat :)
Cetla jsem to na jeden zatah. Vecer zacala a v noci docetla :D
Musim rict, ze Marcus se teda hodne rychle vyporadal se zmenou orientace, i kdyz jeho opravdu nerozhodilo skoro nic (samozrejme mimo jeho zarlive reakce), tak to nejspis prijal tak, jak to prislo.
No a Jay se teda drzel dost dlouho. Uprimne bych fakt nechtela postouchat jak vedle v pokoji soulozi s nekym jinym clovek, ktereho miluju.
Cast na netu o tom jak Marcus videl poprve Jaye byla skvela...takovej blesk z cisteho nebe. A jak si hezky rikal, ze takova vasen ve vztahu neni mozna a realna.....a ejhle, ubehlo par mesicu a vsechno je jinak.
A na zaver bych jeste chtela autorku poprosit, at prihodi jeste nejake to sousticko, abychom vedeli, jak to s nima vypada dal :)

26.07.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Rekneme si to uprimne....Alex byl debil s neskutecne nafouknutym “egem” (prelozte si jako ptakem) a delal naschvaly pomalu jako deti v materske skolce. Ovsem to by nebyla kouzelna hlavni hrdinka, aby se nedostala skrz vsechny cibulove vrstvicky az k samemu jadru, ktere bylo necekane uplne krehoucke. :D
No a co tim chci rict?.....ze zeru takove ptakoviny :D clovek si odpocine, zanadava, zasmeje se a aspon ja si timhle dobiju baterky.
Mimochodem asi jsem hodne natvrdla, ale s tim Lucasem me to fakt nenapadlo....

04.04.2019 4 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Zrala jsem daleko vic pribeh Toma a Emmy nez Alexe a Zoe. Ale i tak jsem si to uzila jako jeden obri celek ;)

04.04.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Jak sem stara, tak sem asi blba, ale me se to libilo. Mam rada takove nerealne pribehy u kterych si odpocinu i kdyz jsem v podstate na jehlach, co zas ten kluk vymamlasi. Ale musim rict, ze i me teda ten konec prekvapil. Necekala jsem, ze to bude az takovej vul...

22.01.2019 5 z 5