Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Presne takove knizky miluju. Nedalo se od nej odtrhnout. Prolinani dvou pribehu, ktere byly tak moc propojeny. Klidne bych cetla dal jejich osudy. Chtela bych vedet vic o Ceri a Haukrovi. Nestaci mi vedet jak to skoncilo. Potrebuju par dalsich kapitol….

20.02.2023 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Carys byla neskutecne statecna, Sunny byla kouzelna a Deacon byl srab. A mela ho v tom vykoupat hoooooooooodne dlouho. Blbce jednoho!

22.08.2022 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Vrazedny konec dilu. To se nedalo rozdychat a musela jsem pokracovat hned dalsim.

Takze doporuciju poridit celou serii naraz, jinak vas klepne pepka :)

23.07.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Rekneme si to uprimne, Dash byl v prdeli hnedka od zacatku, jen co ji uvidel, tak nemel sanci. Ale snazil se, to se mu neda uprit. Pribeh me prijemne pohltil a neskutecne me stve, ze porad nevi kdo je tim hajzlikem. Chudera Bryce, tohle bych nechtela zazit.

Uz se nemuzu dockat druheho dilu. Jeho hlavni postavy me zaujaly uz tedka.

08.06.2022 5 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

(SPOILER) Boooooze muj, do ceho jsem se to pustila :D :D
Takze z naseho mafiana se vyloupnul fetak, stejne tak z jeho brachy. Utek do Madarska me fakt pobavil a zejmena Attila :D to nemelo chybu.
Olga je uz uplna blbka, kdyz se snazi vyridit veci driv nez mafie.
No a tedka tu mame Nacha. Tak o tomhle chlapikovi jeste nemam nijake mineni. Jsem zvedava, co se z nej vyklube :)

P.S. Co to jako melo byt s tim dvojcetem? Pekne debilni vsuvka. Chapu, ze kvuli nej utekla, ale to jako vazne? Bracha? Dvojce? Taky nasilnik? Taky fetak? Taky pomerne zdatny uzivatel alkoholu?….to jen okopirovala postavu Massima a dala jen jine jmeno.

15.04.2022 3 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Tady jsem vyslovene nesnasela Amy. A Laurie mi prisel jako strasnej knukna.
Je to jeden z mala pripadu, kdy mam radsi film nez knizku. Ale i tak si najdu sem tam cas na jeji opraseni a znovu si pribeh s chuti prectu :)

14.03.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Cekala jsem ke konci vetsi zvrat, mozna nejakou scenu, vybuch emoci. Ale jinak jsem byla spokojena. Ale asi bych nechtela potkat takoveho chlapa :)

12.03.2022 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Musim priznat, ze jsem byla trochu zklamana. Nesplnilo to “to” neco, co jsem ocekavala. Hlavni hrdinku jsem nesnasela, ani vlastne nevim proc, protoze by ji nejspis mel clovek obdivovat za to, jak se s tim snazila poprat. Ale co mi neskutecne vadi....kdyz se snazi byt nekdo tak moc “nesobecky” az ve finale extreme ublizi tomu, koho chce chranit. Boze, kdyby s ni byt nechtel, tak s ni nebude, kdyby na nej jeji fobie byla moc, tak to snad rekne. Ale on dela co muze a ona z dobroty srdce ho nechce stahovat s sebou dolu ke dnu. Pffff.

Tak, tedka jsem ze sebe vyplivla veskerou nastvananost a muzu se vratit k hodnoceni, kdy knizka neurazi pokud clovek chce neco predvidatelneho a neskutecne jednoducheho, ale ani nenadchne, pokud chce trosku zajimavejsi linku pribehu.

21.02.2021 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Ben byl zlaticko....uchylne a silene zlaticko. A Sera toho tahla strasne moc. Vadilo mi na ni, ze odmitala veskerou pomoc. Az to prehanela. Takze ta rana do skeble byla nakonec potreba.

01.01.2021 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Rory byl neskutecnej vul.
Amber naivni trubicka.
Channing sexous, kterej by potreboval flaknout panvi po hlave.

Postavy by jsme mely zhodnoceny :D co se tyce pribehu, me se nejvice libilo, jak si Amber dopisovala s G9. Kdyby se to psani protahlo o kousek, tak bych se vubec nezlobila. Bavilo by me cist, jak by se G9 zvladal chovat pred Amber nez by to cele prasklo...

10.03.2020 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Rekneme si narovinu, ze pribeh je strasne primitivni. Ale ja to chci v dnesni dobe cist. Odpoutam se od reality a muzu se prihlouple usmivat nad jejich spickovanim, slintat nad Joshem a nadavat Lucy, ze je tak natvrdla :) no a samozrejme ji i zavidet :) protoze tak, jak je Josh vykreslenej, tak by ho brala nejspis kazda ne? :) ale v realu takovej chlap snad ani neni (muj manzel mi doufam promine) :) ale holky....pojdme aspon snit :D

30.01.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Tak v prve rade, Justin byl magor, debil, psychopat, manipulator,..... Jiste by se naslo jeste spousta jinych pojmenovani. Vsichni vime, co byl, tak si muzeme usetrit cas :)

Tiffy je typ cloveka, kteryho obdivuju. At uz je to styl oblekani, kdy skloubi dohromady sileny barvy, az po vystupovani s lidmi, kdy si ji vsichni okamzite zamiluji.

Ackoliv vim, ze nejspis stezejni roli mela v pribehu Tiffy, tak pro me tim hlavnim byl Leon. V tolika vecech jsem mu vylozene rozumela a vedela, co to je a jak to na cloveka dopada. Za to, jak se s tim vsim popral a zvladal byt Tiffy oporou ho zboznuju :)

15.01.2020 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Tak tohle jsem si uzila, sice to bylo kratke a rychle, ale aspon to odsejpalo, zbytecne se nenatahoval dej a za me tam bylo vsechno, co bych si prala :) jen jak uz tady zaznelo...jeste jsem fakt nevidela 18ti letyho kluka ochotnyho se dobrovolne usadit, zvlast kdyz to nebyla zas takova dlouha doba do minulosti kdy snad “klatil” vsechno, co se hejbalo :D

10.10.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

O proti predchozimu dilu to je pro me zklamani. Minuly dil jsem se bavila a tady dost nudila. Nemam nic proti stastnemu konci, ale kdyz uz mel tu potrebu si to nejak promyslet a zvazovat zd vsech moznych uhlu, tak to klidne mohlo trvat dyl. Vubec by mi nevadila i nekolika leta odmlka. Mozna by to pak melo pro me vetsi napeti.

27.06.2019 3 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tak More klidu mi moc klidu neprineslo. O pul treti v noci docteno a do peti jsem nad tim pribehem dumala, nez jsem odpadla unavou.
Ani nevim, jestli se mi to libilo, ale neco me pohanelo, abych cetla porad dal a dal a norila se hloubeji do emoci, ktere prozivali.
Josh byl skvelej...teda az na tu nebetycnou blbost, kterou provedl. A reakce Slunicka naprosto chapu. Ono je nekdy proste snazsi o tom nemluvit. Nerikam, ze moudrejsi, ale snazsi. A jak si zajistit, aby s clovekem nikdo nepromluvil? Zmenit se v neco, co lidi desi, mate, odpuzuje a vytaci vsemi moznymi smery. Takze zmenu vzhledu chapu. Spis mi vrta hlavou, jak mohla na skole projit ta zmena jmena.

A co me fakt mrzi, ze to najednou vzalo rychly konec...zacina me stvat, ze autori rozvlacne popisuji kazdou skoro byť i nepodstatnou vec a jakmile se priblizi ke konci tak sup sup a vyreseno na par strankach. Chybelo mi, ze jsem nevedela, co se delo s Joshem behem toho, co se “davala do kupy”. Chybelo mi, ze nevim co se delo po veceri, kam tak necekane prisla. Chybela mi alespon malinka zminka o Drewovi.

U ceho mi vsak ukapla slza bylo, kdyz jsem si dala dokupy pribeh jeho dedy a jeji....Vsak vy vite, co myslim ;)

30.01.2019 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Ackoliv jsem cetla nejdrive druhy dil a k prvnimu se vracela, byla jsem i tak spokojena s pribehem.
Mam rada takove oddechovky a u more se cetla jedna basen :-)

07.07.2017 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Kolikrat jsem tu nevedela ani o co bezi...spis nez rostenka se to melo jmenovat silena workoholicka :-D boze a co to predvadeli Sophie s Neilem? Ti byli jak nejaci zamrzli pubertaci...
Navic po vete "co oci nevidi, to srdce neboli", kterou jsem si precetla v popisku jsem cekala nejake drama, ale zadne neprislo. Takze vlastne ani nevim, co ta veta mela znamenat :-(

06.03.2017 3 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Hezky ho Lena vzdycky setrela. Jsem rada, ze se nasla pro Jimmyho zenska, ktera ma dostatecne "koule" na to, aby si nenechala libit ty jeho kraviny.
A ty jeho saboze Leninych schuzek..... :-D

31.01.2017 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Paaani :-) hezky s usmevem jsem zhltla tuhle knizku za jeden den. Za me spokojenost a obrovske nadseni. Jojo Vegas O:)

28.01.2017 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

No ty kokos....porad sem si myslela, ze to bude s tou jeji nehodou a matkou nevinny a ono prdlajs....a Noah? Jak mel pocit, ze musi bojovat se systemem a ze vsichni jsou proti nemu a vsichni jsou schopni jen a jen ublizovat.
Ani jeden to nemel lehky a prave to je spojilo. Jejich pribeh se hezky rozvijel od pocatecni nevrazivosti, pres podivne pratelstvi a spolupraci, az po bezbrehou lasku.
Moc pekny....

20.12.2016 5 z 5