kittlerka kittlerka komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Není potřeba velkého komentáře, tahle kniha je další skvost od Morštajnové, dokonale umí vtáhnout do příběhu a do doby, ve které se odehrává, nelze hodnotit jinak..

24.09.2020 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Moje první kniha od Agathy. Poslouchala ji jako audioknihu, byla to naprostá pecka. Příběh měl spád, celou dobu jsem byla napnutá (bude to i perfektním přednesem Vladimíra Čecha - doporučuju!). Vraha jsem celou dobu tušila špatně, rozhodně si ráda přečtu další její knihy:)

11.11.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Musím se přiznat, že jsem po Haně a knize Tiché roky čekala maličko víc. Autorka umí neskutečně vyprávět, o tom žádná. Jen mi tady chyběla nějaká větší zápletka:)

11.10.2021 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Od první kapitoly mě vtáhla, zase skvělá zápletka! Těším se na další díl:)

22.09.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se četla dobře, ale uplně mě nevtáhla. Trochu mě nebavilo stálé oslovování "detektive šéfinspektrore". Zápletka nebyla špatná a celkově hodnotím knihu jako lepší průměr:)

17.09.2021 4 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Nádherně napsaná kniha přečtená jedním dechem. Jen mě trochu vadila postava Alfreda a měla jsem chuť jeho kapitoly přeskakovat, ale jinak moc krásný a smutný příběh.

22.09.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Carter je opravdu mistr: opět velmi čtivě napsané (krátké napínavé kapitolky Vás nutí číst dál) a vraždy opět brutální a originální.

11.04.2018 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Poslechnuto jako audiokniha. Moje první setkání s autorem a kniha mě tedy vtáhla hned. Trochu jsem se ztrácela v postavách, které už měli nějaký příběh z předchozích dílů, ale nijak mi to děj nenarušilo. Určitě si ráda přečtu/poslechnu další:)

12.03.2024 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

To byl tak silný příběh.. Jak už někdo psal, v některých pasážích jsem musela přestat číst, bylo to opravdu kruté, ale úžasně napsané. Děkuji, že jsem si jeden z takových příběhů mohla přečíst.

25.04.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Už je do delší doba, co jsem četla první díl, až jsem zapomněla, jak mě tato autorka baví.

Kim je skvělá postava. Děj je opravdu dost zajímavý a případ k tomu velmi poutavý.

17.12.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Mě tedy příběh Hany naprosto pohltil, tak smutné a zdrcující..

17.08.2018 5 z 5

To To Stephen King

Tak To byla asi nejlepší knížka, co jsem četla.

Neskutečně jsem se zamilovala do všech dětských postav, ty byly uplně báječný. Celý ten nápad, myšlenka, jak to celé bylo napsané byla naprostá pecka. Byla to moje první kniha od Kinga, kterou si ještě ráda přečtu někdy znova.

07.12.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka byla nádherná, úžasně napsaná. Lou byla úplně skvělá výrazná postava a příběh byl tak srdcervoucí..

05.07.2017 5 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Za mě velké zklamání, na knihu jsem se po přečtení první trilogie opravdu těšila.. Děj byl od začátku dost zmatený, vůbec jsem se do knihy nemohla začíst a po první půlce jsem ani neměla chuť knihu dočíst. Ještě si pořádně rozmyslím, jestli si přečtu další knihu z této série.

15.09.2016 2 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Co dodat, Harry je srdcovka:)

27.09.2015 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Knihu jsem “četla jako audioknihu a bylo to super! Na svůj žánr byla opravdu dobrá. Nebyl to jen povrchní děj plný sexu, ikdyž toho tam bylo také dost. Em mě dokázala i rozesmát, ráda si přečtu/poslechnu další:)

18.02.2024 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Taková odpočinková romanťárna:) děj hezky plynul, knížka byla čtivá:)

27.01.2024 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Bohužel za mě o dost slabší díl než ten předchozí, ke konci už se mi ani nechtělo číst.

20.05.2022 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Myslím, že v rámci žánru kniha splnila očekávání. Sexu je tam dostatek, takže za mě super odpočinková kniha:)

19.01.2022 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Pro mě tedy velké zklamání. Po celou dobu jsem se do knihy vůbec nezačetla, autor ve mně nevyvolal žádný pocit napětí. Velmi špatně popisuje různé situace a pořád vtipkuje tam, kde by neměl, tím ubíral příběhu na váze. Postavy nijak výrazné, ničím mě nezaujaly. Dočetla jsem jen proto, že neumím nechat knihy rozečtené.

04.07.2018 2 z 5