Kikuse13 Kikuse13 komentáře u knih

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Skvělá knížka, čtivá a napínavá až do konce. Doporučuji

13.10.2021 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásný příběh, doporučuji. Jojo nikdy nezklame.

02.04.2021 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Knížka mě bavila, konec překvapil. Je to moje oblíbená spisovatelka.

01.03.2020 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Knížka se mi líbila jako zatím všechny od Sandry. Doporučuji :)

20.12.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se mi líbila. Člověk celou dobu netuší kdo je vrah. Těším se na další knihy od této autorky.

29.11.2019 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

I když nejsem milovnice výtvarného umění tak se mi knížka moc líbila. Byla to moje třetí knížka od Bussiho a stal se mým oblíbeným autorem.

13.09.2019 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Krásný příběh, těším se na další díly ze série Co když...

11.07.2022

Milá Emmie Milá Emmie Lia Louis

Krásný příběh. Doufám, že Lia Louis napíše ještě nějakou knížku. Ráda bych si od ní ještě něco přečetla.

09.09.2021 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Knížka se mi moc líbila.

28.05.2020 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Mě se knížka moc líbila. Byla to moje druhá knížka od tohoto autora a ještě mam doma půjčenou z knihovny Černé lekníny, už se na ní těším.

08.08.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Mě se líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Měla jsem pár tipů kdo je vrahem a jednim jsem se trefila. Těším se na Clonu.

11.07.2019 5 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Líbilo se mi to a i jsem se zasmála. Super je i recept na čokoládý průšvih. Moje první knížka od této autorky, ale určitě si přečtu i jiné její knížky.

11.03.2019 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Mě se knížka líbila. Sandra Brown je moje oblíbená spisovatelka a zatím nebyla žádná knížka, která by se mi od ní nelíbila.

21.08.2021 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Nemohla jsem se odtrhnout, zajímalo mě jak to bude dál. Určitě si přečtu knížku Ví o tobě.

26.05.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pěkná knížka, doporučuji.

03.03.2019 5 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Moje oblíbená spisovatelka. Kniha se mi četla dobře, měla jsem pár tipů kdo je vrah a jeden se mi potvrdil. Podle toho konce to vypadá na pokračování, tak uvidíme.

19.08.2018 5 z 5

Nadechni se Nadechni se L. S. Hawker

Doporučuji

23.04.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Přečetla jsem za 2 dny....úžásná...jak už tady někdo psal také jsem na knihu pořád myslela a četla když to šlo a ikdyž jsem věděla jak to skončí také jsem doufala, že si to Will ještě rozmyslí. Probrečela jsem celý konec a brečela jsem ještě chvilku potom....podle komentářů nejsem sama. DOPORUČUJI. Jsem zvědavá na druhý díl a na další knihy od této autorky.

01.01.2017

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Kniha mě bavila....doporučuji.....a jsem zvědavá na druhou knihu od této autorky

26.12.2016 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Hodně silný příběh, je mi líto Barbary... jak něco takového může někdo udělat a nechápu chování bratrů, že oba dva stáli na otcově straně i Paul, kterého otec bil. A matky, že všechno otci hned žalovala. Stojí za přečtení.

23.10.2016 5 z 5