Kikuse13 Kikuse13 komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Napínavý, za mě super

26.10.2019 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Knížka je skvělá, bavila mě od začátku dokonce. Měla jsem dva tipy a ty se splnily, ale co se stalo s Billym a kde může být jsem netušila. Byla to moje první knížka od tohoto spisovatele a těším se na další.

13.10.2019 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

I když nejsem milovnice výtvarného umění tak se mi knížka moc líbila. Byla to moje třetí knížka od Bussiho a stal se mým oblíbeným autorem.

13.09.2019 5 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Kniha se mi líbila. Ještě mám půjčenou Navždy po francouzsku.

08.08.2019 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Mě se knížka moc líbila. Byla to moje druhá knížka od tohoto autora a ještě mam doma půjčenou z knihovny Černé lekníny, už se na ní těším.

08.08.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Mě se líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Měla jsem pár tipů kdo je vrahem a jednim jsem se trefila. Těším se na Clonu.

11.07.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Mě se kniha líbila, ale ten konec byl překvapením. Byla to moje první kniha od této autorky a určitě si od ní ještě něco přečtu.

25.06.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super knížka

16.06.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Nemohla jsem se odtrhnout, zajímalo mě jak to bude dál. Určitě si přečtu knížku Ví o tobě.

26.05.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Mě se kniha líbila. Mam ráda knÍžky od Jojo.

04.05.2019 5 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Líbilo se mi to a i jsem se zasmála. Super je i recept na čokoládý průšvih. Moje první knížka od této autorky, ale určitě si přečtu i jiné její knížky.

11.03.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pěkná knížka, doporučuji.

03.03.2019 5 z 5

Zkrátka se zamilujte Zkrátka se zamilujte Ali Berg

Už jí mam skoro dočtenou a doporučuji si jí přečíst.

03.02.2019 5 z 5

Ženich na zabití Ženich na zabití Sophie Ranald

Líbila se mi i pobavila

04.09.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Konec překvapil a těším se až vyjde pokračování. Něco bylo až moc brutální, že jsem to nesnesla, ale i tak jsem musela číst dál.

30.08.2018 4 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Moje oblíbená spisovatelka. Kniha se mi četla dobře, měla jsem pár tipů kdo je vrah a jeden se mi potvrdil. Podle toho konce to vypadá na pokračování, tak uvidíme.

19.08.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Pro mě za tím nejslabší knížka od nich. Od ostatních jsem se nemohla odtrhnout, od této až ke konci. A už mě bohužel čekají jen dva díly ze série...Ale jsem ráda, že jsem se taky dozvěděla něco o Jonoovo životě.

08.07.2018 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opět jsem se od knížky nemohla odtrhnout a těším se na další díl. Jdu číst, protože jak to skončilo otevřenym koncem tak to nutí číst dál.

27.06.2018 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Moje druhá knížka od nich a o5 jsem se nemohla od ní odtrhnout. Těším se na další díl.

23.06.2018 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Nemohla jsem se od ní odtrhnout, přečteno za 3 dny...kdyby to šlo přečetla bych jí i dřív. Určitě doporučuji a přečtu si i další knížky od tohoto autora. Musí to být hrozné jít spát a pak si nic nepamatovat, nikoho nepoznávat.

16.06.2018 5 z 5