Zkrátka se zamilujte

Jak se stát knižní vílou a sbalit kluka svých snů. Frankie Roseová zoufale touží po lásce. Chtěla by konečně potkat alespoň trochu normálního muže. Má ale smůlu. Proto se rozhodne vzít osud do vlastních rukou! A jelikož pracuje v knihkupectví a je nadšená čtenářka, vezme si na pomoc to, co je jí nejbližší. Knihy. Do vlaků, tramvají a autobusů rozmístí oblíbené knížky se svým kontaktem, aby přilákala inteligentního, krásného a sečtělého mladého muže. Muže svých snů. Ozve se jí Sunny a přeskočí jiskra. Ale je tu jeden háček. Frankie má ráda klasiku a Sunny čte jen žánr young adults, a navíc se objeví i další neodolatelní muži …...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392407/big_zkratka-se-zamilujte-uP9-392407.jpg 3.247

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Book Ninja, 2018

Kniha Zkrátka se zamilujte

Dany58
04.03.2021

Přečteno. Neurazí ani nenadchne. Nějak si nedokážu představit mladého pohledného muže, který se vyžívá v četbě knih Jane Austenové. V rámci čtenářské výzvy skončí jako darovaná v knihobudce.

adel0197
21.01.2021

Kniha mě oslovila především díky prolínání myšlenek hlavní hrdinky a blogu. Byla to oddechová kniha, doplněna mnohými odkazy na kvalitní četbu. Kladně hodnotím nápad, zápletku i zapojení ostatních postav do děje. Záporně hodnotím konec. Na mě byl poněkud strohý, jednoduchý a jednotvárný. Vadilo mi, že se od téměř poloviny knihy nedělo nic a najednou bum a konec. Dopadlo to dobře, přesně jak to v tomhle typu beletrie bývá, ale přesto si autorky mohli ušetřit protahování smutku a více zapracovat na té poslední radostné "wau" chvilce.

Barunka11
22.11.2020

Nikdy bych nevěřila, že knížka, ve které se dle mého názoru vyskytuje hned několik hovadin, při kterých jsem se plácala do čela, zařadí do knížek, které si s radostí přečtu znovu, klidně i několikrát, protože všechny ty již zmíněné hovadiny do sebe skvěle zapadaly a vytvořily tak pro mě vynikající příběh.

zde.rec
25.10.2020

Unuděná jsem to na 70. straně vzdala. Nebylo tam nic, co by mě byť jen na chvíli upoutalo.

Kathii
09.10.2020

Příjemné oddechové čtení. Děj poutavý, ale už na začátku víte jak to dopadne. S tím blokem zajímavá myšlenka, to se mi líbilo moc, bez toho by to bylo nemastné neslané.

Moška
26.08.2020

Příjemná letní romance...

Liilith
05.08.2020

Ne, ne a ne. Na internetu je řada pochvalných recenzí. Já s nimi však nesouhlasím. Podle mě je to ztráta času.

kamolka
18.06.2020

Upřímně jsem po celou dobu čtení byla přesvědčena, že dám hvězdičky pouze 3. Kniha je dobrá průměrná romantická oddechovka, ve které hraje roli spousta známých a skvělých knih (což mi hodně imponovalo, jelikož mám ráda, když se příběh, ať už v knize nebo ve filmu, točí kolem knih). Romantická linka je docela průhledná a přesto po dočtení nemůžu jinak než dát 4*. Jsem asi halt romantická duše, ač si to sama nechci přiznat :D