Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

První muž První muž Lenka Křížová

Jako joo...přesně takové MM příběhy miluju. Jednoduché, nekomplikované, pohodové. Přidejte do toho lásku, trochu humoru a dokonalej epilog....a perte to do mě! Víc takových příběhu! Sem s tím :o)

21.05.2021 5 z 5

Skandální vášeň Skandální vášeň Elizabeth Hoyt

Moc jsem se na příběh Michaela a Silence těšila. A vyplatilo se, vážně se to povedlo. Skvěle se to čte, rychle to plyne. Příběh plný napětí a vášně z prostředí chudinské části Londýna. Moc se mi líbí, že v tom není za hrdinu žádnej "hrábě", "markýza", případně "víkompot" :o) A už teď se těším na další díl o Winterovi...

20.05.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

(SPOILER) Tááákže....humří sex: "samice načurá do samcova úkrytu. A samec je celej JO, KOTĚ! Pak na sebe navzájem načuraj. Ona vleze k němu domů a svleče krunýř. On ty její hadry odkopne jak plesový šaty. A pak to dělaj na misionáře.".... A to je jen ždibínek z příběhu. Skvěle napsané, vážně jsem se pobavila :o)

14.05.2021 5 z 5

Pátá minuta je o nás Pátá minuta je o nás Eva Pospíšilová

Žíši... to byla nádhera! Skvělej přebal knihy, rozhodně chválím název knihy a fakt tleskám příběhu...doufám, že takových příběhů napíši autorky ještě alespoň pár :o)

14.05.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tleskám, dynamika mezi Kuličkou a Satanem mě vážně bavila. Občas to bylo vážně vtipné. Doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih :o)

08.05.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Název knihy a obálka jsou sice trochu mimo, nicméně možná právě díky tomu mě nakonec příběh velmi mile překvapil, nadchnul a pobavil. Vážně skvěle se to četlo :o)

30.04.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Nenadchne, neurazí, ale taky nezanechá dojem a za rok ani nebudu vědět o čemže to bylo..takže jen dobrý: 3*

06.02.2021 3 z 5

Vyšší level Vyšší level Katrin Walldová

Dávám o hvězdu méně za ten konec. Mám ráda, když je vše ukončené.
Každopádně musím paní autorku pochválit za povídku / příběh Valley Secret, to je fakt hoooodně podařené, za tu bych dala 2x5 * :o)

29.01.2021 4 z 5

Zabiják Huck Zabiják Huck Peter Belanský

Je to vlastně krásnej příběh...jen je třeba si zvyknout na styl psaní :o)

23.01.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Kruciž...moje chyba, že jsem si to přečetla a teď budu čekat na další díly...každopádně je to vážně pecka :o)

22.01.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Chjoo...vůbec mě příběh nebavil, spíš mě rozčiloval naivitou, a celou dobu to bylo jedno velké klišé...

21.01.2021 2 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Asi jsem fakt divná, ale ani jedno zmíněné jídlo z restaurace v příběhu mě nenadchlo. Za to pokaždé jsem slintala, když se připravovalo jídlo "doma" :o)

19.01.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Intenzivní, znepokojující, temný příběh...budiž

14.01.2021 4 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Jakože jedním dechem!...šmarjá, to byla nádhera...tak trochu mi to připomíná Kroniky prachu, což považuji také za pecku...a ROZHODNĚ: reread :o)

07.01.2021 5 z 5

Láska na jedno kliknutí Láska na jedno kliknutí Cyril Massarotto

Tak tohle je fakt síla!
Jakože lží, podvodem a manipulací se manželé snaží dát dohromady muže a ženu, u kterých si myslí, že se k sobě hodí, protože si jsou podobní? Asi jsem divná, ale tohle vážně, vážně, neberu! Čekala jsem oddechovou romantiku, dostala jsem vylhanou nesmyslnou romanci ze seznamky...chjo! Tu jednu hvězdu dávám za to, že to bylo tak krátké a dalo se to aspoň rychle dočíst!

06.01.2021 1 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Jako...vážně sem se zamilovala do Leona :o) Krásnej příběh...

05.01.2021 5 z 5

Aplikace lásky Aplikace lásky Tash Skilton

Příjemně mě knížka překvapila...velice čtivé, pohodové, nechyběl humor ani romantika...vážně se mi to moc líbilo :o)

04.01.2021 4 z 5

Vášnivé touhy Vášnivé touhy Elizabeth Hoyt

Ten příběh Vás prostě vcucne a nepustí...do poslední věty! Paní autorka píše fakt skvělé, čtivé a vášnivé romance z temných koutů Londýna.
Už teď se těším na příběh Silence a Mickeyho O'Connora!

22.12.2020 4 z 5

Hříšné úmysly Hříšné úmysly Elizabeth Hoyt

Moc mě to bavilo, vážně strhující! Nešlo se prostě odtrhnout. Vážně skvěle napsaná romantika z temných ulic Londýna!
Hned se vrhnu na další díl a už teď se těším i na další z této série. Jen doufám, že na ně nebudu čekat věčnost :o)

21.12.2020 4 z 5

Lesní klenot Lesní klenot Kateřina Loučková

Musím říct, že příběh Deana a Rose se mi líbil mnohem víc než Lovec věna. Hodně mile mě překvapil. Velice čtivé, tleskám. A už teď se nemůžu dočkat příběhu Niala.

18.12.2020 4 z 5