Kerdix Kerdix komentáře u knih

Na odvrácené straně Na odvrácené straně Anthony O'Neill

Dávám pět, jelikož mě to udrželo v napětí až do konce. Nebyla to taková pecka, jak jsem očekávala, ale na letní odpočinek příjemné čtení.

09.07.2019 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Ani druhý díl (jak to u některých druhých dílů bývá) nezklamal. Opět jedinečný zážitek, kdy jsem prožívala současně několik emocí najednou.

28.05.2019 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Jako první díl, nezapomenutelná knížka. Když ji čtete, je to jak držet v rukou něco velkého, co vás pohltí. Není nikterak velká, ale tak těžká.. Má své osobní speciální kouzlo.

15.01.2016 5 z 5

Kukuřičný město: Zápisky z konce světa Kukuřičný město: Zápisky z konce světa Andrew Smith

Co k téhle knížce říct. Je psaná způsobem, na který jsem ještě nenarazila. Na jednu stranu mě zaujala a na druhou se mi vůbec nelíbila. Rozhodně se nehodí do odpadu. Je prostě svá.

28.06.2015 4 z 5

páni.. ať už jsem čekala cokoliv, tohle to nebylo. Knížka má svoje kouzlo, svoji .. atmosféru. První půlka mi přišla lepší, ale celkově byla knížka úžasná. Nedá se popsat ten zážitek, prostě si ji musíte přečíst.

14.06.2015 5 z 5

Stín Stín Johana Tichá

Tak to byla jízda! Člověk se ani chvilku nenudil! Pro klidné odpoledne kdy se chcete pobavit je to prostě super knížka.

26.05.2015 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

zajímavá knížečka, pro volnou chvíli skvělá

14.03.2015 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Velmi zajímavý příběh, napínavý - musela jsem ho přečíst jedním dechem, prostě mi to nedalo. Přišlo mi, že je to psané opravdu tak, jaký život je, žádné nemožné situace příběh jako vyšitý z reality (když pomineme ten menší problém hl. hrdiny)

12.03.2015 5 z 5

0.4 – Soumrak civilizace 0.4 – Soumrak civilizace Mike Lancaster

Přečteno na jeden zátah. Děsivé, nechá ve vás podivný pocit a spoustu myšlenek co když.. Znovu nejspíš číst nebudu, protože mě chvílemi mrazila záda a můj mozek pracoval na plný výkon. Každý může mít z této knížky jiné pocity a doporučuju si ji přečíst. Už jen kvůli té myšlence a uvěřitelnosti příběhu.

08.03.2015 5 z 5

Kasino Infernale Kasino Infernale Simon R. Green

Zase něco nového, stále vtipné, chvílemi i napínavé a prostě vše co očekáváte od tohodle autora. :)

08.03.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Asi nenapíšu nic co tu ještě nebylo: oddechová, příjemná knížka. Pobaví i okouzlí. Určitě stojí za přečtení :)

25.01.2015 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Docela mi dalo zabrat rozhodnout se jaké dát knížce hodnocení, a nakonec to jsou 4*. I když mi knížka něčím lehce nesedla a některé části (hlavně začátek) mi přišel takový... divný nakonec mě kniha bavila a určitě si přečtu další díl. Zda stojí za přečtení či ne tak jsem stoprocentně pro přečtení!

12.01.2015 4 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Stejně skvělé jako první díl. Svižné, zábavné. Netřeba psát víc :)

05.01.2015 5 z 5

Závoj smutku Závoj smutku Tommy Donbavand

svižné a pro mě hodně zábavné :) pro fanoušky Doctora určitě nutné k přečtení ! :)

30.12.2014 5 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Zajímavý nápad, pro mě docela originální. Taková oddechovka :) celkově mě knížka nijak neupoutala a než si přečtu pokračování nějaká ta doba uplyne. Rozhodně to ale není špatná knížka jen pro mě není to pravé :).

18.10.2014 3 z 5

Podzim Stínů Podzim Stínů Simon R. Green

Celá knížka byla skvěle psaná, suprová zápletka, ale posledních 10 stránek to absolutně pokazil.

10.06.2014 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Naprosto úžasná knížka která mi vyrazila dech! Ze začátku mi to sice přišlo trochu pomalejší, ale druhá polovina byla naprosto dokonalá! Naprosto mě odrovnala. At jsem od ní čekala cokoliv, tohle to nebylo. Doporučuji všem. Příběh je psaný tak.. čtivě a pro mě dokonale zpracovaný že nemám co knížce vytknout. Přečetla jsem ji už třikrát a rozhodně se mi do rukou ještě několikrát dostane.

02.06.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Celá série se autorce moc povedla. Děj byl po celou dobu klidný, příjemný, čtivý, záživný. Určitě doporučuju si ji přečíst. Myslím si ale, že autorka děj mohla víc obohatit. Po dočtení poslední knížky mi v hlavě naskočilo velké množství otázek na které nedostanu odpověď. Pro mě osobně je celá série nedokončená.

28.03.2014 4 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Ikdyž se mi zdá že příběh je takový... jednoduchý má v sobě něco ukrytého co vás donutí číst dál.

15.03.2014 5 z 5

Nevěsta byla v černé kůži Nevěsta byla v černé kůži Simon R. Green

Ze začátku se to docela táhlo, ale jak stránky ubývali, děj se rozeběhl až jsem se najednou ocitla na konci. Pro mě samotnou byli poslední dvě kapitoly nejlepší. Nerada se loučím s Noční stranou. Hrozně mě mrzí, že je to poslední kniha ze serie. Bohužel, nic netrvá věčně.

07.03.2014 5 z 5